Majka Jamajka!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Evo ljudi da pitam,tema ima jako stara,a posto nisam vjerojatno jedan od rijetkih,ko ima kakvog iskustva? Jel ko bio,jel konta otic? Posto ja mislim,jako puno sam trazio ubiti nebi mi bilo zao pljunut 2000e za 15 dana na Majci... Uz opustanje i sve ostalo sto prati to.. Zna se gdje se smije ic gdje ne smije,i rađe bi oso na Majku nego Am. Zbog prirode i svega ostalog,ipak.. Jednom se zivi ljudi.. Jel ima ko kakvih informacija,linkova,dozivljaja,prica,iskustva s nekim,bilo sto.. Kako otputovat,kolko para ponet,dali mi s balkana mozemo uopce otic?! Ljudi pomozite,cak i da se skupi nas 15 da odemo na tako nesto nije losa zamisao.. Neznam,al meni je san,pa makar i 3 dana otic tamo.. I napusen sam,sory ako je malo sve razbacano :icon_lol: Niko nije nista osobito pisao o ovome... Sto je tuzno...

Citat Kolumba kad je otkrijo Majku: "Nikada oči moje nisu vidjele ljupkiji otok." :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja ju moram vidjet prije nego umrem, to mi je uz New York mjesto koje jednostavno moram vidjet....

Imaš na forum hr neka iskustva potrazi malo.....


I da znas kako Alborosie kaze:

"if you a stranger and you're drive make sure you know the route, you don't wanna get salute by a gun despute"

cuo sam po forumima da nemaju bas neku preveliku toleranciju prema bijeloj rasi (i razumijem ih i podrzavam ih u tome), a i moras uzet u obzir da je to zemlja sa jednom od najvecih stopa ubojstva...

maybe it's not safe, but be sure that it's beautiful...
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Definitivno ju moram vidjet,bas prelistavam neke forume,al eto.. Da ima ovdje neka aktualna tema o tome.. :)
Da definitivno,al imaju negdje i turisticka mjesta poput "montego bay".. gdje se samo uziva :)
Neznam.. Al definitivno moram otic,i to jos dok sam mlad!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ma ja bi rađe u ova neturistička mjesta pa kud me voda odnese, jer ta turistička mjesta to je samo facelift i plastika, nije to ona prava jamajka.....


isto koda odes u new york a ne posjetiš bronx il brooklyn.... sorry al ny je baš to, ti kvartovi, ljudi i mentalitet a ne times square, madison square garden i pogled sa empire state buildinga....


to je moje misljenje
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Bas je montego bay prepun toga :) al ima tih strana otoka na kojima jednostavno su prizori nevjerojatni! I to sto kazes,al ic po sumi nebi bas u grad otiso.. Odnosno do kingstona,al gdje svi turisti tu bi ija.. Nebi puno sam!
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
A joj bladeeee.. De pitaj brata da nas prošverca!? :) Jel se moze brodom direktno tamo? Al mog mislit kolko je loveeee.... alaaaa!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
znam po svom bratu, oni imaju kruzne (cruiser xD) relacije i svako tolko je bio na jamajci na jednom vijađu... a cijene na kruzerima su bome pristojne i puno vise bi se isplatilo da sam sebi isplaniras put do jamajke....

;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ocito da ti je najjeftinije doci avionom! A to ti bude ujedno najskuplji dio cijelog putovanja....
Ne znam za Jamajku, htel bi pogledati, ali nisam tolik zaljubljenik.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
da, avion je uvijek najskuplji dio putovanja.....

prekooceanski avioni deru po novcaniku gadno....


al sam cuo nesto za neku jeftinu aviokompaniju sta vozi iz londona do kingstona za neke "sitne" pare... a do londona se sa Krka da doć za 30 eura (tako nesto)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ubiti da se nesto skombinirat,sto je najvaznije??!!?!? Dali mi balkanci uopce mozemo doc do Majke?
Vize i ta sranja?!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Treba viza...moze se kupiti odmah na aerodromu kad sides s aviona...

Ako ides preko agencije, onda ti oni sve sreduju...

Zapravo je to samo formalnost...nista se ne ceka niti provjerava...
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Hmm.. jel to moguce da je sto se tice vize tako jednostavno?! Nemogu vjerovat... Born treba brate viza..
Sve nesto kontam ovu godinu uzet umjesto naseg mora,odluftat se malo na Majci..

high-hmm.. da tako nesto :) haha.. Ozenim te i ostanemo! hahahahha
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Meni buraz izraćunao,800 dolara povratni let do miamia zagreb preko pariza i orlanda (s nekom kompanijom on zna kojom) ukrcam se na njegov cruze za 700 dolara sve imam gore hrana smiještaj programi sve,plovimo do jamajke,cruze pristaje u luku i tamo je 36 sati za to vrijeme uživaš na kopnu potrošiš koliko misliš potrošiti,spavaš na brodu i povrat.Viza za SAD turistćka je oko 150 dolara dobiš ju odmah a za jamaku nemam pojma nisam ga pitao.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Auuuu blade... Cak mi se to cini puno,mislim da se moze bolje proc.. Ha bolje,jbg,duze ostat to sam mislio :) al s obzirom da kruzerom otplovis svasta ni to nije lose :) Mislim da za jamajku nije puno, mozda nekih 100-tinjak,ipak je drzava socijala teska.. Nebih znao..
 

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
53
Ako uspes da se savatas i krenes obavezno proveri u epidemioloskom zavodu da li treba da se vakcinises jer mozes da navuces razne bolestine kojih ovde nama. Komarci, muve a vodu i da ne spominjem:icon_lol: