Majke sa Jamajke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.03.2016
65
69
18
26
Pozdrav drugari, evo da zapocnem moj drugi out dnevnik, menke su kao i prosle godine ista sorta, pre 3 nedelje su izasle iz zemlje, pa sam ih zaboravio malo, ali eto od tih 3 nedelje kisa padala 2 ipo, pa se malo izduzile i nesto ih tamanilo za to vreme, ali eto sad sam ih uzeo pod svoje....
Zemlja-substral
Zalivanje nedeljno jednom sa 2l vode
Od ove nedelje sam ubacio i punu dozu crvene plantele.
4 komada ima za sad, danas/sutra cu ih presaditi, do sad nisam nasao vremena ni do sajta nisam mogao doci jer je bilo blata, biljke 6-7 sati sunca imaju na dan. Pozdrav i zelim vam bericetnu godinu. :thumb:
DSC_0237.JPG
DSC_0239.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:
19.03.2016
65
69
18
26
Previse vode jer sam tokom zalivanja slikao, a zgoljave su jer je vreme sranje bilo 2 nedelje pa su se duzile, i nesto ih je jelo :eek:
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Puno vode, izgleda kao mini kaljuža za svinje, zasada ti izgledaju zdravo ali ništa dobro nece doci od pretjeranog zalijevanja

sretno :thumb:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja bi se složio sa svim navedenim...previše vode, premalo zemlje u startu, pogrešna plantela, premalo sunca, prekasno presađeno i najbitnije, ona dolje desno na slici nije biljka canabisa, prije da je riječ o nekom začinskom bilju. I kad je već presađeno, trebalo je biti u finalne potove ili drito u zemlju, ti potovi su premali. Nisam baš ljubitelj više od jednog presađivanja tokom growa. Kad počne ljeto zaljevanje će ti biti potrebno mnogo ćešće i više od 2 litre dnevno. Uglavnom malo više ljubavi, brige i strasti, pa će krenut na bolje. Sretno ;)
 
19.03.2016
65
69
18
26
Evo ovako, danas sam bio na sajtu da ih obidjem, slike iz proslog updejta su lose, jer sam ih presadio bas tad, zalio bas u tom momentu, pa izgledaju kao da du zgoljave, ona jedna sto je kao "zacin" se oporavila i isterala jos po koji listic, lepo napreduju sve, najveca sa toppingom tera grane polako, ali da ne duzim evo slike, poyyy i staj haj :spliff::banana_rasta: DSC_0326.JPG DSC_0327.JPG DSC_0328.JPG DSC_0329.JPG DSC_0331.JPG DSC_0330.JPG
 

Prilozi

  • DSC_0332.JPG
    DSC_0332.JPG
    214,3 KB · Pregleda: 8

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Sretan grow.

Što pre ti to presadi na sajt nema smisla više tu da se muči biljke u potovima, presadi da što prije se oporave od stresa presađivanja.
Više zali 2l vode nije ništa, pogotovo kad krenu one lude vrućine, sunce je dalo tek pola gasa.


https://www.vutra.org/threads/stop-puŽevima-step-by-step.14137/

uzmi mrežicu za komarce i ogradi biljku, s prvom kišom puževi će je fino pojest, ako te je strah stavit mrežu uzmi pužomor, mrežicu skloniš biljka kad ojača, gledaj završene outdoor dnevnike,Sajt fino raščisti od rastinja i da joj ništa ne smeta dotok sunčave svjetlosti.
Zalijevaš po potrebi.
Pošto ti je kupovina zemlja ne treba gnjoiti 3\4 sedmice. Uzmi i blizu biljke se popišaj, donesi od psa izmet ili dlaku i Stavi blizu biljke ili krpu i na moči je benzinom i Stavi kraj biljke ili zakači par kesa kraj biljke to će divljač otjerat.
Čekaj da ti se zemlja u saksiji osuši zbog lakšeg presađivanje.
Iskopaj rupe 30x30x30 na dno ako imaš od konja, ili krave ili ovce dubre stavi i onda zemlju, ako kupovinu i zemlju sa sajta budeš miješao onda možeš gnjoiti redovni
Kada dolaziš na sajt dobro gledaj da te neko posmatra i da li se neko skirio pa tek onda na sajt uleti bez paranoje pa isto kad izlaziš sa sajta.
Bolje sve na vrijeme spriječiti nego liječiti.

Uživaj objavljuj slike često svaki obilazak i pitaj što ti nije jasno.
 
19.03.2016
65
69
18
26
Drugari imam problem, sada sam bio na sajtu, i asov mi se srusio i pao na jednu biljku.... Biljka nije pukla samo joj se stabiljka savila kao kada slamcicu prelomite, ja sam je podvezao ispravio zalio, pitnje je dali moze da se oporavi? I da ubacio sam na sajt jos jednu bilju, koja je posadjena u Agro zemlju, ima 4 nedelje i topping je odradjen :banana_rasta: DSC_0381.JPG DSC_0385.JPG DSC_0380.JPG DSC_0382.JPG DSC_0381.JPG DSC_0385.JPG
 

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
Lijepo ti je receno da to presadis iz potova u zemlju. Stresiras biljke, pogotovo ove u malim potovima koji su u startu premaleni za terra uzgoj. Vec su se trebale ukorijeniti do sada. Ovako nece do sedmog mjeseca jer su vrucine!!
 
19.03.2016
65
69
18
26
Doslo im je vreme da se presade direkt u zemlju iskopao rupu 40x40x40 zemlja je agro supstrat, 3 komada posadio u zemlju, 1 mi je ostala u saksiji 6l ta ce da bude test biljka, i jedna u kanti od 12l, ovu zadnju biljku u kanti sam dobio na poklon, kao regular seme, posadio je, bilja ima 4 nedelje,i izgleda da je autoflower.... Ali mali ***** vetivatno muda izvalio. Da ne duzim evo fotke pa komentarisite savetujte, budite pozdravljeni i nasmejanii :spliff:
DSC_0390.JPG


DSC_0410.JPG DSC_0411.JPG DSC_0412.JPG DSC_0413.JPG DSC_0415.JPG DSC_0414.JPG
 

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
Kako predivna divlja zemlja! :O gotovo da i ne treba donosit kupovne zemlje. De meni za ljubav pikni jednu sjemenku u tu divlju zemlju, samo malo prokopaj samo da vidim kako se prima. Inace biljke OK kao sto znas i sam ali meni se cini da si ti malo lijen za trening :D dosta su se one izduzile, mogo si ih saviti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Yo GrouJ