Majko moja koliko poluistina i predrasuda...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
http://www.blic.co.yu/arhiva/2003-08-25/strane/tema.htm

Kompletan tekst je srednje zalostan ali ovaj biser me je ganuo do suza,citiram:
"- Èesto se dešava da i heroin mešaju s mišomorom, dilerima je bolje jer prodaju veæe kolièine „razblaženog heroina“ a ljudi koji koriste takav heroin se mnogo lakše navlaèe, zbog mišomora."

E jebes mi mater ako su ljudi koji se bave ozbiljnim problemima kao sto je heroin normalni.Pazi ovo navukli se na misomor?!?!Ne znam nisam strucan za ovu oblast ali zvuci mi suludo_Oj Srbijo zemljo nepismenih!Otvori se i progutaj nas sve skupa da se vise ne mucimo. ::balonja :pegla
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Brate nije problem u nepismenosti nego u nebulozama. Koliko ja znam misomor je otrov koji ne moze da ubije coveka nego izaziva teska oboljenja (jetra bubrezi itd), a najvise me nerviraju likovi koji preicaju neshto i sta se ne razumeju[/img]
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
to za misomor i heroin je bas velika laz...to se mozda desava ali jako jako retko..i to se odma primeti i nijedan ozbiljan lik koji radi sa pajdo to nece uraditi...jer svaki pajdoman zna da nesto nije uredu ako uz stond dobije i slepilo, mrtvacku boju, crno-zelene podocnjake itd. To je jedna laz koja se prica vec jako dugo, i nazalost pricace se...ali ako je to potrebno reci da bi se ljudi zgadili i nikada ne bi probali heroin, pa i ako je jos teza laz....bolje je i tako..jer heroin je stvarno surov.

Ali mislim da ovo nije takva recenica..vec jedna glupost....neznanje itd. Isto za ganju sam citao u blicu da izaziva fizicku krizu...:))) lol...ako je ikada i neka osoba rekla doktoru neom, psihijatru da su osetili krizu (a ima takvih likova koji "kriziraju", a puse samo ganju..pa ih roditelji nahvataju a oni nikaqko da prestanu da duvaju, pa ispadne da su navuceni :)))))))))))), e takvi likovi znaju da zvrse kod psihijatra gde se kao ispostavi da oni imaju krize od marihuane..i onda to dodje do novinara...kakva kriza bre?!?! pogotovo fizicka...taj koji je to rekao, i taj doktro i taj novinar....svima bi ja njima namestio 5-6 sati...ali nocne, opijatske krize (drugi dan, recimo)...pa da znaju posle o cemu pricaju...mater im njihovu lazljivu !!!!!!!
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
"Droga je tekovina modernog drustva. Kod nas je alkohol opste prihvacen. Kad se i mi civilizujemo i kod nas ce droga biti normalna pojava."

Dobro, nije 100% precizan citat... Aca Radivojevic

~)
 
25.05.2005
5
0
0
37
angeliq.deviantart.com
Na misomorisan pajdo jos nisam naisla ali sam pusila gandzu koja je stajala u benzinskom kontejneru pa su se svi ortaci tripovali da je prskana benzinom. Kako god.Navikla sam se na takve clanke u novinama,zato sad citam knjige.Dosta mi je vise licemernih izjava tih nafuranih snobova koji seru o necemu sto nikada nisu imali muda da probaju. ~~ zabole me...

"It's only wrong if you get caught."