Majmunov (moj osobni) foto dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
S obzirom da ste me mnogo puta upozorili na dosadluk, kradu teme, te me posteno izvrijedali (na cem uopce ne zamjeram), odlucio sam otvoriti, kako ste mi i sami sugerirali vlastiti dnevnik.

Pa tako dakle u nastavku imate priliku vidjeti moj prvi grow i trud kroz protekla 4 mjeseca.

Naravno kog ne zanima nek ZAOBILAZI U SIROKOM LUKU, a kog zanima slobodno provjeri i uleti pa makar samo izvrijedat moro, tak mi je svejedno... heheheeh, salu na stranu ovo je sve ozbiljno, jer da nije nebi doslo do stadija u kojem je trenutno.

Nije sve slikano foticem sto mi je jako zao, al nisam imo priliku koristit ga jer sam naravno zaboravio puniti baterije, tak da se ispricavam na ovim ne toliko kvalitetnim slikama s moba.

No uglavnom:

5. mjesec ( sve fotografije uslikane su mobitelom ) : ImageShack Album - 12 images


6. mjesec - slikano mobitelom:ImageShack Album - 21 images
6. mjsec - slikano foticem:ImageShack Album - 18 images

7. mjesec ( sve fotografije slikane su mobitelom ) :ImageShack Album - 4 images

8. mjesec ( sve fotografije slikane foticem ):ImageShack Album - 27 images

Uzivajte:popcorn:!!!
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Bravo:) Ali mi se cinilo da je u pocetku imalo slabo svijatla zbog razmaka inter. :D ali opet super je :) jos jednu 4 nedelje aaa? :) Cestitam
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
KneLLe hvala ti.
I da jos jedno pitanjce! Nemam pojma koja je razlika izmedu indica-e i sativa-e, pa me zanima od vas iskusnijis kaj bi ovo trebalo bit, a mislim da je i vise nego dovoljno da se prepozna !?
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Napisao sam ti bio ovde razliku izmedju te dve sorte ali nije htijelo ocitati, slab server... Uglavnom je indica gusta a sativa rijedja sa liscem, sativa ima izduzene listove a indica debele listove... indica je kao zbunje.. Sativa od 2 do 6 metara u vis a indica od 1 do 2 metra :D Nadam se da sam upamtio dobro i da sam ti pomogao koliko toliko..

EDIT: Izvini stog spama na dnevnik ali server je los ovde i ja kliknuo 2 puta na postavi koment... i dobio duplo...

IZVINI... :costumed-smiley-027
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Hheheh, ja nis ne vidim duplo, a mozda je neko i napljugan pa je zabrijo heheh. Salim se naravno, a i da jesi to je pozitiva naravno...
Ma sve u svemu hvala ti jasno mi je sad.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Manja je verovatnoca da imas cistu sativu ili cistu indicu a veca da je neki hibrid, pa onda biljka po necemu lici na jedne a po necemu na druge, tako da, tesko je reci i pored dosta fotki. Vrlo je moguce da imas neku kombinatoriku tipa 75% indica 25% sativa ili 60:40 i sl. Ma opusteno, samo nek rodi i duvka bude dobra.
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
PowerSeed hvala ti.

A i mislio jesam da je neka kombinacija, zato kaj to nije kupljeno sjeme, neg je staro ni sam neznam tocno kolko, s obzirom na to da su te sve sjemenke od ove godine, bile pomijesane s onima poroteklih GODINA... heheheh. Tak da fakat nebi imo pojma, sto sam kazes kombinacija je neka vjerojatnije...
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Ok nastavak.

U zadnjih par dana redovito skinem u prosjeku 1 zuti list dnevno, jeli to lose il ne, neznam...

Zaljevam ih redovito, i nakon gnojenja se pocela desvat navedena promjena kod listova, a vrhovi postaju sve bujini i bujniji.

Fotke nemam jer je prazna baterija u foticu heheh, al bit ce i njih.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
PowerSeed je napisao(la):
U zadnjih par dana redovito skinem u prosjeku 1 zuti list dnevno, jeli to lose il ne, neznam...
Zaljevam ih redovito, i nakon gnojenja se pocela desvat navedena promjena kod listova, a vrhovi postaju sve bujini i bujniji.
Fotke nemam jer je prazna baterija u foticu heheh, al bit ce i njih.

ne dizi paniku bez potrebe, normalno je da zute kako se cvetanje blizi kraju, napuni bateriju i daj neke fotke,
a na pitanje o gramazi bolje zaboravi i vise ga ne postavljaj, na to ti ne bi znao odgovoriti ni carobnjak iz oza
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Ja opce ne radim paniku nikakvu, samo izvjestavam dalje odsno nastavljam svoj dnevnik, pa da nebi kasnije bilo da otvaram bespotrebno nove teme.

Hahahahahahahahahah carobnjak iz Oz-a, fakat si me nasmijo, dobro samo sam pito, s obzirom da sam vidio negdje na forumu da ekipa postavlja ista pitanja.
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
U nastavku sljedi nastavak majmunovog dnevnika heheh.

Fotografije su uslikane foticem: ImageShack Album - 10 images
Dakle one samo bujaju, i bujaju, i pokazuju ocekivane promjene, a ja sretan ko malo dijete :banana:

Par dana nakon zadnjeg objavljivanja fotografija, odlucio sam uzet, s obzirom da imam zeca i kokosi,malo njhovih govanaca.
Uzeo sam tako 15-ak zecjih (nisam mogo vise, jer bi majka priupitala "sine moj sto ti tocno izvodis s tim govnima", s obzirom da je zec veoma umiljat i u kuci je s nama), i 10-ak kokosjih. Sve sam to stavio u bocu od 1 i pol litre, nalio vode naravno i ajmo rokaona.

Rezultati su u narednih par dana meni bili jako cudni, al sam kasnije shvatio o cem se zapravo radi, s onim liscem, problem koji sam gore vec spominjao, al sam ga uklonio i sad je sve 5. Vrlo vjerojatno nastavljam istom metodom, jer znam kaj mi jedu kokosi i kaj mi jede zec, i jasno je meni da je plantela na prirodnoj bazi, al jbg ja vise vjerujem onom sto i sam vidim.

Citajuci jucer nekakve podatke o izradi shita, odlucio sam se za pothvat s ledom, posudama, mikserom, i vrmenom od nekakvih 6-7 sati, a koliko sam uspio shvatit pre jednostavno je. E sad, moje pitanje je jel bi se meni uopce to isplatilo radit, i jel mi trebaju i vrhovi za takvo sto il su dovoljni listovi i ostatak stabljike.
Za izradu sam se odlucio jer ne zelim bzvz, ak vec mogu iskoristit, bacit ostatak ko smece, a svi znamo da otpad nije smece, jer bi mi osobno bilo jako zao, pa makar dobio i manje od grama shita, ja bi bio sretan, bez obzira na to sto ga ne volim pusit, jer me jako umara.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
lepe su ti biljke, cak i tako ocerupane (dosta si ti tu listova skinuo), pa monkey, nece ti tim tempom nista ostati sa hash :)
sve u svemu, za sada izgledaju super i verujem da ce uz taj organic, biti jos bolje, samo furaj
p.s. zanimljivo je citati tvoje (detaljne) komentare, pravi dnevnik, peace
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Tenks, imam ja bio otpad doma, koji kasnije pretvoren u kompost sluzi kao prihrana nasoj zemlji i biljkama u vrtu, al moram to nekak sakrit, da me starci nebi sakrili od ostatka svijeta... kuzis kaj mislim heheh, al ak nemoram koristit headove za shit zakaj ne, budem probo pa cemo vidjet. I drago mi je da ti je zanimljivo

Easy skanking ulalala, opce nema veze s onim kaj pricam, al si ju pjevusim u glavi cijeli dan heheheh:banana_dred:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
majmun_jedan je napisao(la):
Tenks, imam ja bio otpad doma, koji kasnije pretvoren u kompost sluzi kao prihrana nasoj zemlji i biljkama u vrtu, al moram to nekak sakrit, da me starci nebi sakrili od ostatka svijeta... kuzis kaj mislim heheh, al ak nemoram koristit headove za shit zakaj ne, budem probo pa cemo vidjet. I drago mi je da ti je zanimljivo

Easy skanking ulalala, opce nema veze s onim kaj pricam, al si ju pjevusim u glavi cijeli dan heheheh:banana_dred:

gore sam se naravno malo salio po pitanju listova, ali sumnjam da ista veliko mozes iz njih izvuci. ja sam dva puta pravio hash ali iskljucivo od heda, imao sam par losih biljoza pa sam to stukao u koncentrisanu formu, tako da... mozda i moze od cistog ali moras imati ekstremno potentnu biljku. s druge strane, ja obicno krajem treceg meseca (gogorim o outdoor-u) list probam u formi dzoksa, da vidim ocu li dobiti stogod valjano, jer ako je biljka "prava" i genetika ok, nema sanse da ne osetis, ajd, uzivaj uz easy skanking :)
for you, monkey: http://youtu.be/dQIoypuPQgs
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Marley bog, nakon grooo vremena sam si ga malo posluso:)

PowerSeed je napisao(la):
s druge strane, ja obicno krajem treceg meseca (gogorim o outdoor-u) list probam u formi dzoksa, da vidim ocu li dobiti stogod valjano, jer ako je biljka "prava" i genetika ok, nema sanse da ne osetis

E tu si me malo zbunio. Znaci ti uzmes u 3. mjesecu list i posusis ga nakon cega ga popljugas, ili je dzoks nekaj meni nepoznato...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
majmun_jedan je napisao(la):
Marley bog, nakon grooo vremena sam si ga malo posluso:)

E tu si me malo zbunio. Znaci ti uzmes u 3. mjesecu list i posusis ga nakon cega ga popljugas, ili je dzoks nekaj meni nepoznato...

bast tako, smotam lista sa van nelle duvanom, ono neki odnos 2:1 (2 za list jbg. ipak je list, treba ga vise) i pljuga. nema neke arome, naravno, ali efekta mora da ima ako si i malo senzibilan :), mada, evo ja vec trece vece zapalim list od moje sative koja jos nije ni procvetal, znaci nemam pojma ni da li je M ili F, ali me zvekne posteno, blago i lepo, malo kasnije krene al drzi sat~dva pa i vise, iznenadjujuce za cist list, ali veruj mi da se uopste ne bunim. s druge strane, koliko god da sam prijatno iznenadjen, moram priznati da sam to u neku ruku i ocekivao jer mi je genetika poznata i vuva je extremna. diskutabile est da li ce (a nece tamo gde je) docekati sredinu il' kraj 11 meseca, tako da polagano skidam klonove, a ono sto ostane posecem i susim, nista se ne baca, pogotovo ne Thai/Haze x Skunk

evo i fotka (prilicno losa zbog ne bas ispravnog aparata) prvog klona, ukorenjen je u cistoj vodi, bas sam danas negde to spomenuo


i da, za probu ne uzimam one najvece i najstarije listove, obicno neke pri vrhu neke bocne grane
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
PowerSeed je napisao(la):
pogotovo ne Thai/Haze x Skunk

evo i fotka (prilicno losa zbog ne bas ispravnog aparata) prvog klona, ukorenjen je u cistoj vodi, bas sam danas negde to spomenuo


i da, za probu ne uzimam one najvece i najstarije listove, obicno neke pri vrhu neke bocne grane

Heheh, svida mi se, jako je ljepa.

Sad sam se sjetio par pitanja naravno pa da ne zaboravim ovako: jel bi mogo ja njih posusit u ormaru otvorenom 24/7, uz otvoren prozor pored ormara, te minimalan izvor svjetlosti sto Sunceve, sto lusterkske heheh, i kad bi mi bilo prema prilozenom najbolje obrat to sve, jbg znam da zvucim nenadjebivo nestrpljivo, a pokusajte me razumjet, jbg prvi put ovo radim, a kad vidim do ceg sam doso, i sto sam sve u ova 4 mjeseca prolazio lovi me euforija heheheheh. A i svi ste to prolazili tak da ... :watchplant: