Majmunov (moj osobni) foto dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Hahahah, sad sam tek skuzio kaj sam napiso. Pa nisam poluretardiran da nabijem 15 ml u pol litre, i naravno da to nisam napravio, nego sam istu dozu stavio na 2 litre vode. Hahahah, kakav sam debil ispo al nema veze, dobro je dok ne dokazem da sam debil. Uglavnom mislio sam jos jednom nahranit za nekih 7 dana, kak sam i radio u vegetaciji pa nakon toga par dana "flushanja" i super.
Pffff hahahahh jos uvijek se smijemtom kaj sam napiso
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
ChasedByDevil je napisao(la):
Daj, bus javio kakve su, zanima me bas
Ma NP, naravno da budem heheh, samo sto jos trebam cekat do degustacije, mada svaki put kad ih vidim sam si mislim "kak bi cvakno sad ovaj hed... ma ipak mozda ovaj... il hm hm ovaj" heheh. A mislim i mogu al kaj ja znam nekak ne zelim, al javit cu obavezno!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ma necapaj ništa....nije nikakva usoredba kad ti nju naglo osušiš..ili kako treba i skjuraš....slobodno otkini vani sa bilo koje grane bilo kaj isti učinak ćeš imat :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sve se to lepo razvija, super izgleda, a sto se tice gnojenja, ja ove sezone, kao sto sam negde spomenuo, u outdooru nisam gnojio ni jednom (ali ovde je zemlja odlicna, tako da nije lose ako si je zabio na neku istrosenu i ne obradjivanu zemlju ako si je malo osvezavao gnojivom)
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
ma zato i gnojim, jbg zemlja je takva kakva je, al da je toolko losa to sigurno nije, jer se po tome nebi opce razvila. Al drzat cu se onoga sto sam i reko, a to je da za 2 dana prilozim porciju zenama, pa nakon toga tjedan dana dooobar flush svaki dan ujutro i navecer, i onda branje kad za to dode vrijeme heheh ;)
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Ok s obzirom da su hedovi vec dosta debeli i "masni", razmisljam dal da ih sutra nahranim il ne. Samo sto jos ne postoje oni smedi "braonkasti" pistili, i to je razlog zbog kojeg bi joj produzio zivot na jos nekih 2 tjedna bar.
E sad, ako idemo smislenom logikom koja govori o borbi same biljke za "opstanak" ukoliko ju u zadnjim danima ni ne hrnimo, ni ne zaljevamo vodom, onda nebi trebo radit navedeno, jer su i listovi, oni nizi i naravno veci, pokazali zutilom i vec suhim smedim "spicama", da je "proslo njeno vrijeme" heheh !!!
Za ovakve probleme postojite vi, iskusniji groweri naravno, koji cete mi nadam se pomoc oko odluke. Znam da ste mi ves spominjali da nebi trebo gnojit i da ju ostavim ovakvu kakva je, te da je to to, ali zbilja zelim jos koju potvrdu od vas koji pratite, te kojima sam i vise nego zahvalan na podrsci i suradnji.
Hvala vam puno svima !!!!:thumb:
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Ok, bez obzira na sve, ipak sam ja danas nahranio svoje lepojke kao i zadnji put. Znaci ista kolicina plantele na iste kolicine vode. Mooozda se malcice naziru ovi smedi pistili, al to je jako jako rijetko, a osim toga tolko dobro oko bas i nemam heheh, mada vjerujem da fakat nema jos smedih. Nadgledat cu ih svakodnevno narednih dana, tako da budem siguran da "slucajno" nisam pretjerao s prihranom. Slike cu stavit tokom naradna 2 dana radi zornijeg prikaza naravno, a do tad Barrington Levy - Murderer - YouTube uzivajte!!!!!!
:vb_wave:
 
06.04.2011
35
4
0
45
Gledaj vremensku prognozu i dan pre nego da se pogorsa vreme je cupaj.Vredi njoj svaki dan da lepo sazre i da se dobro zamasti.Ja kad sam sadio napolju bila je berba od 5 do 15 oktobra. Poz
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Evo da i ja konacno nastavim sa svojim foto dnevnikom, a i sa pitanjima, weeee!!!

Dakle "kenja", a zasto... eee pa zato sto sam na jednom od headova snimio nekakvu bijelkastu nakupinu, i nemam pojma jel to pljesan il samo velika koncentracija THC-a smao na tom mjestu, mada mi to totalno nema smisla heheh.
Dakle moje pitanje je "gospodo s foruma, recite moolim vas, sta je to sta" ? Naravno, ovo je sala i citat iz sinkronizacije Budiše i Hloverke, koji mi se cinio veoma prikladnim za ovako nesto hahahah.
Sto se tice globala cijelokuponog stanja, ja moram rec da sam i vise nego zadovoljan, i samo se nadam da ce headovi nastavit bujat, i tim vise uveseljavat svaki moj posjet ljepoticama.

Svima ljep pozdrav, i unaprijed hvala na savjetima !!

Uzivajte: ImageShack Album - 18 images
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Bjelkasta nakupina je sperma od gusjenice :)
Previše hraniš bilje, trebaš ju pustiti da požuti i dozrije i treba kiša da ti ispere zemlju od tog gnojiva......
hollar!
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
DrGreen je napisao(la):
Bjelkasta nakupina je sperma od gusjenice :)
Previše hraniš bilje, trebaš ju pustiti da požuti i dozrije i treba kiša da ti ispere zemlju od tog gnojiva......
hollar!
ma zaboli me za spermu samo da nije pljesan j*****, a sto se tice ispiranja, vodom sam ja ispirao, svaka 2 dana odprilike sam pukno po tlu nekih 3 i pol litre.
Znci ipak ostavljam, zalijem jos sutra, pa ove kise isperu za par dana, nakon cega ja ne radim nista samo prevencije radi obilazim,i onda branje vjerojatno za nekih tjedan i pol - dva.
Hvala vam na primjedbama i na zbunjujucim izrazima tipa "pepelnica", "snijet" heheh.

Konacno sam odlucio napravit jedan "box" za susenje svojim damama, kojeg gledam od pocetka 9. mjeseca, gdje to samo stoji na mom ormaru, i ceka mene da posegnem rukom, i startam sa svojom mastom.
To je kartonska kutija od muda, koja ionako ima neke rupe, pa je super za mene sto sam imo manje posla heheh. Ono sto je po meni barem, najbitnije bilo, je separirati djelove nebi li kasnije znao koji je koji head, a sto sam izveo na sljedeci nacin.
Uklonio sam ova manja, bocna, gornja, 2 "krila" kutije, te sam jedan od njih stavio u sredinu kutije, nebili tako cinijo navedenu separaciju. "Krila" s dna kutije povukao sam prema gore, te ih oslonio na ovo u sredini. Probusio sam i neke rupice, kako bi dobio nesto i na ventilaciji, a ova "krila" oslonjena, cine jos jedan "prostor" vise za susenje heheh.

E sad se sigurno pitate "pa zasto ova majmuncina nije makla i ova veca krila, il kak si on to vec naziva, budaletina jedna" heheheh, e pa zato kolege moje, sto ce osim mirisa, mamit i ljudsko oko, a jbg kad ne zivis solo nije ti bas tolko lako, sto zna vecina ovdje na Vutri.
Dakle palo mi je na pamet miris prikrivat nekakvom lavandom il slicnim biljem, koje bi mi naravno bilo samo paravan za ono sto se nalazi na ormaru, a sto se tice pogleda usmjerenim prema ormaru, mislim da nece bit cudno sto ce ta velika krila zapravo "zatvarat" kutiju, te time cinit vizualan paravan, pa se zapravo nebude vidjelo da ista fali kutiji heheh.
Evo i nekih slika..., pa uzivajte dragi moji: http://imageshack.us/g/833/1005530t.jpg/
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Po obicaju sljedi jos jedan nastavak majmunovog dnevnika, heheh!

Dakle upravo sam se vratio sa sajta, na kojem sam obavio hranjenje svojih curica :) . Ono sto mi se jako jako dopada tice se najavljivanih vremenskih promjena, sto znaci da ce nadolazece kise obavit moj dio posla, a usko je vezan za flushing zemlje heheh.
A ono sto mi se ni najmanje ne svida, takoder je vezano za navedene vremnske promjene, a tice se temperature zraka, koja bi prema najavama trebala past do ispod 5 celzijevih stupnjeva.
Bojim ( ne panicarim ) se tog pada, jer sam citao ovdje na forumu da cure (sto je za podrazumjet) bas i ne vole niske temperature.

Mislim da je ovo danas njima bio zadnji obrok ovog oblika, i siguran sam, ukoliko nista ne pode po zlu ("pregrizo jezik" heheh) da berem za nekih 14 dana, a do tada slusam tj. citam vase savjete, primjedbe, vrijedanja, pohvale...

Hvala
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Eo da ti pokazem sto sam novoga naucio od Dr Greena, ovo je postao u jednoj temi, i hvala mu : "Dok nije apsolutni tMin -4 C mogu biti vani osim ako ih ne napadne plijesan....... Kiša je dobra za biljke pošto kiše nije bilo mjesecima, da se isperu sva govna iz zemlje, a i temperatura im pogoduje da brže plodovi budu zreli..... I druge boje i okusi dođu kad malo promrzne.
Problem s vlagom i kišom je samo zbog plijesni, a može odrasla biljka izdržat mraz bez problema.
Tako da sezona može biti do sredine 10. mj a može i do sredine 11. mj ovisno o smrzavanju. Čim se dulje čeka tim će dim bit bolji znam iz iskustva.
Jedan ili dva mraza neće kompletno ubiti biljku, no dok god ne trune dobro je jer tko čeka taj i dočeka, a u ovom hobiju je najbitnije čekat.
hollar!

EDIT: Znači -2 do -3 C odrasla veća biljka može izdržat, čak malo i snijega... Znači neće skroz krepat, ali preko dana se onda mora ugrijati znači mora biti preko 15-16C preko dana.
No ako je temperatura preko dana niža od 9-10 C onda nema smisla održavat ju na životu jer ispod te temp ona počne hibernirati i ne raste više i ne razvija se."

Neznam di si, ali nevjerujem da ce dnevne temp bit tolke, valjda nocne
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Doktorovu literaturu sam citao isto tamo gdje si i ti vjerojatno heheh, i zahvalni smo svi na literazuri naravno, sto je i razlog zapravo zastosam napiso da ne panicarim. A tamo gdje jesam nece bas ispod nule vjerojatno hahah, tak da nema panike nikakve, a i samo ocekujem tu kisu vec jednom, i ono sto me nenadjebivo mami, je to da si uzmem nekakve skre od doma, i cvaknem po head sa svake biljke, onaj maaaali jedan onak malecki mmmmm, sam da ih probam joooooj. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa monkey, sta te koci, neces je ubiti ako cviknes neki hed, ajd, makaze u ruke i javi kako si zadovoljan (mora se malo i sebi udovoljiti, zar ne, kao nagrada za strpljenje)
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
"pa monkey, sta te koci, neces je ubiti ako cviknes neki hed, ajd, makaze u ruke i javi kako si zadovoljan (mora se malo i sebi udovoljiti, zar ne, kao nagrada za strpljenje)"

ma naravno da se mora udovoljit sebi heheh, a i super ce bit sto cu tim zapravo i testirat ne samo rad, nego i funkcionalnost one kutije koju sam gore opiso, a koja ce njima bit za susenje heheh!!