Majmunov Zion

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nemš ga zašto forsirati gnojivom, pogotovo ne sa duplom dozom kad je tek nedavno presađen. Niš mu ne fali, pusti ga nek uživa.
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Izvrsio sam glup eksperiment na tutanu prvom i skroz se sasusili listovi. Jbg. stavio sam nego gnojivo kristalno i tjt. Nesto razmisljam ovih dana , uopste nije lak ovako ozbiljniji prvi grow... Ove 2 biljke tutan i hush su bas ekstra i lepo napreduju ali sto su lepse mene je sve vise strah od neuspeha... Kad bi ovaj tutan zavrsio lepo cvetanje , lakse bi mi bilo za dalji grow i probio bi led.. saljite mi pozitivne vibracije braco i sestre :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nemoj eksperimentirat ebo ga ti. Udri samo po provjerenom i nemaš šta pogriješit. Jesi mu baš presudio ili ima kakve nade da preživi?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Sve što je lijek je zapravo i preventiva. Pošto je plamenjača gljivično oboljenje isto kao i buđ-plijesan. Znači juha od preslice ili obrano mljeko (ne mljeko iz tetrapaka nego iz krave, sa farme ili iz mljekomata). Kod preslice silicij jača list a mlijeko ima to neko antibiotičko dijelovanje. Ko klinac sam gledao babu kako liva mlijeko s vodom i prska paradajz i uvjek sam mislio baba luda. Sad kužim da je baba znala šta radi ;) .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Netreba više od čaše mlijeka na litru vode, svega jednom sam sa mlijekom probavao. Preslica mi se pokazala bolja. Ubaciš u litru kipuće vode hrpu preslice, možeš je nakidat ili nasjeć sitno, poklopiš i ostaviš preko noći. Ujutro procjediš, razrijediš pola pola s vodom i udri. Šta god izabereš moraš to napravit kak valja, temeljno ošpricat, pogotovo od ispod lista i bar 3 puta u tjedan dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmajmun zemljanin