mala idejica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
sve je super i sve je za 5 kad si musko (zensko) i volis svetu biljku uslagiran i agresivan ja sam duso predivan.....dobro je a cuj treba vidjeti ostale clanove takodjer i treba vidjeti moderatore admine sto oni kazu pa tek onda ako ako u tome se slazem sa skoro normalnom...XD
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Da ne otvaram novi thread, evo jedna mala idejica

Da stavite linkove(url) da budu neke druge boje.
Sada su crni ko i slova pa ih se uopce ne razlikuje od ostatka teksta na prvi pogled.
(ako im se stavi naziv)


:dunce: Pozdrav :bis:
 
22.04.2009
34
3
0
35
mala idejica je pleonazam, al nema veze. jel moze da se popravi ono sranje s datumom na postovima, da moze lepo da se cita datum. A bilo bi lepo i kad bi pisalo recimo 20. oktobar 2009, nekima (meni) je dosta lakse procitati tako.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
aha to, hm, a privikneš se ili će genjo morati promjeniti. to je standard za takvo pisanje vremena u americi, nije greška, u postavkama ne vidim opcije za to
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Neznam dali je to standardna opcija vbulletina ili zaseban addon.

Ali bilo bi dobro da ukoliko netko odgovori na temu dok vi pišete svoj odgovor, iskoči ona poruka da je postoji novi odgovor na temu na koju odgovarate.

:icon_arrow:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Evo malo prijedloga prije spavanja :icon_lol:

Da se stavi SPOILER addon, znaci ono kada se wrapa tekst, slika itd u pa dobijes
"skriveni" klikabilni dio na koji kada klines otvori ti "skriveni" text ili sta vec.

I povecati ako moze velicinu potpisa, tako da u slucaju ako bi stavili ovaj addon, pomocu tog spoilera se mogu sloziti ljepi informativni potpisi koji ne smetaju i nisu veliki.

Ovako je IMHO bezveze s samo jednim redom u potpisu :icon_frown:

I avatar vecih dimenzija, plix :sun2:
:hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ma sta ti znas imali smo chat do pre mesec dana nego od kako je ove nove verzije samo kara za drugara...al bice valjde opet cini mi se da su pominjali nesto oko bozica samo ne znam kojeg????