mala idejica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
moze li se napraviti chat kao i na fejsbuku znate ono u dnu sastrane mislim da bi to bilo super i lakse brze dopisivanje pvt...ne znam sto drugi misle
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislim da zato i postoji taj famozni "fakebook" da se ostali sustav rastereti.
Mislim da bi tu bilo više štete nego koristi,gledajuči malo dublje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pa to zbilja nije potrebno, dole je shoutbox koji je takodjer silovan u vecini situacija :costumed-smiley-027
ja nebi chat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
ma kakvi hebeni chat imas chata na netu di te volja a bogami i na fb..pa nije to chat vutra..ovo je forum..nema zaista potreba za time...imas pm za privatno dop..kakav mrtvi chat.. :S
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
a cujte brzi je nacin dopisivanja sigurno ... pm je spor shoutbox stopne kadkad a ovdje nisam da bi chatao to je sigurno ali ipak mislim da bi to bilo super a sto se tice fejshita i ja ga mrzim stalno neka sranja mi dolaze mail ovaj mail onaj ova grupa ona grupa

p.s. shoutbox bi bio rasterecen jer bi se chat obavljao izmedju dvije osobe kad zoves nekog na shout javise neki drugi lik pa treci jedino ostaje taj pm ma sve se da srediti ...uglavnom davajte i vi neke ideje jbg organizacija je pola posla
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ustvari postoji brzi chat mozda ni vi niste znali ako uzmete i skinete vutra toolbar imat cete i to i poruke i tv i igre i linkove ma sve eto problem rjesen samo sto ni na tom chatu nema nikog bojim se da itko i zna za to
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
a sta si navalio na chat..eno ti neta chat pa se dop tamo...budi sretan da upoce ima i shouta..dobro ti frenky kaze trazi msn ako se zelis dop s nekim..a ne tu idejice za chat...
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
a cuj tarki netko se rodi bez ideja nema ideju ni kako da zivi ... amo tiskati npr. novine eto jos jedne ideje jbg vajalo bi ko uzme uzme i to bi se dalo srediti sto o tome mislite
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ovo s novinama mi se sviđa, ovdje po spanjolskoj ih ima pun k..., s jednim brojem su poklanjali sjemenku, (positronics, al mi nije izasla)
i slovenci imaju novine..
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
skoro normalna nemoj se ljutiti svak ima pravo na ideju makar bila glupost ...ni najveci znastvenici ni fizicari nisu otkrili nesto a da im kroz glavu nije proslo 100 gluposti jbg...ali usput evo novine vidim da se chupu svidjelo i znam da ima novina ne samo u sloveniji vec u dosta zemalja a sigurno ce se naci neka veza za te novine a cuj ljudi ce vidjeti pa ce se zainteresirati pa ce u tim novinama nesto i saznati koliko ljudi nema internet a koliko je ljudi koji citaju novine iz gusta kao prvo...a drugo koliko je losih vjesti izaslo u vezi vutre a ljudi citali kako je uhvacen ovaj onaj dilao ne dilao sadio ....stvar reklame i informacija pa tu su na kraju bili i flajeri i da se slabo ljudi stavilo u vezi toga ovo bi mogo biti pravi posao s novinama ...moje misljenje
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
ok nemam se ja sta ljutit..imas pravo na misljenje ideja..sve stima..nisam ja protiv tvoje ideje..al eto jednostavno nema smisla da bude neki chat i to je to..takoder moje misljenje..al ok kako ce te se dog..tako ce bit...necemo se previse prepirat oko toga..da nebi bilo off topicha ;)..pozdrav
 
09.07.2009
42
5
0
33
Pa ako ti se nesvidja ideja ne tribas vridjati covika.
btw svidja mi se ideja za novine, samo triba pokreniti to, da neko zapocne ja bi pomoga koliko mogu.