mala MARE MANDALA velika PICA OD SKANDALA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
[FONT=&amp]NEŠTO O MENI:[/FONT]
MANDALA FRUITYLICIOUS
[FONT=&amp]Type: [/FONT][FONT=&amp]70% indica[/FONT]

[FONT=&amp]Contains landrace genetics from:[/FONT][FONT=&amp]Very Berry Hashberry x Blueberry[/FONT]

[FONT=&amp]Cultivation: [/FONT][FONT=&amp]indoor/outdoor/greenhouse[/FONT]


[FONT=&amp]High[/FONT][FONT=&amp]: Joyful, upbeat and functional, good for creativity and recreational pursuits, refreshing, long-lasting.[/FONT]
[FONT=&amp]Aroma: [/FONT][FONT=&amp]Fruity, berry, almond[/FONT]


[FONT=&amp]Flowering time outdoor[/FONT][FONT=&amp]:September (south); early-mid October (north)[/FONT]
[FONT=&amp]Flowering time indoor:[/FONT][FONT=&amp]60-65 days[/FONT]

[FONT=&amp]Recommended light intensity[/FONT][FONT=&amp]:400-600W HPS[/FONT]

[FONT=&amp]Yield (dry weight):[/FONT][FONT=&amp]450 gr/m2; 800+ gr. per plant outdoor in the ground.[/FONT]

[FONT=&amp]Plant Height:[/FONT][FONT=&amp]medium[/FONT]


[FONT=&amp]Detailed Description:[/FONT]
[FONT=&amp]
Fruitylicous has inherited the frosty tight buds and the succulent savour of berry from a specially selected mother called Very Berry Hashberry. The fruity aroma is complemented by a touch of hazelnut or soft pine during flowering. But when you open a bag or glass of cured buds, the aroma that flows out is like a tantalizing fruit basket of berries. The slightest touch to the nugs fills the air with an intense fruitiness. A proper drying and curing process is recommend to preserve the flavour profile long-term (please also note that aroma is dependant on cultivation methods and external factors). The buzz is a smile-inducing euphoria that makes it great for socializing and recreational fun. This is a good daytime smoke, but you can also party with it throughout the night.

Fruitylicious performs well in soil with minimal or no extra feeding and is a robust strain among our current feminized line. That makes her a good choice for novice growers and if you expect that the plants have to brave periods of harsh weather outdoor. The thicker branches should withstand higher wind speeds or heavy rain and this can be lifesaving in a difficult outdoor season. Although Fruitylicious does not compare in vigour or yield to the original Hashberry (due to the process of feminization), this is a very fine strain for the connoisseur and commercial grower alike.[/FONT]
Product Features


  • [FONT=&amp]Delicious connoisseur aroma[/FONT]
  • [FONT=&amp]Magnificent high[/FONT]
  • [FONT=&amp]Buds with great “bag appeal”[/FONT]
  • [FONT=&amp]Hardy strain for beginners or outdoor[/FONT]
  • [FONT=&amp]Great price-quality ratio[/FONT]

[FONT=&amp]PROIZVOĐAC/IME:[/FONT][FONT=&amp] KINDER BATH AKA GROW BOX ZVANI KEMIJA[/FONT]
[FONT=&amp]DŠV:[/FONT][FONT=&amp] 72-42-80[/FONT]
[FONT=&amp]OPIS:[/FONT]
[FONT=&amp]Standardna bjela boja,kotaci plastika bez ratkapa,ručno kočenje bez diskova na polugu.[/FONT]
[FONT=&amp]OPREZ:[/FONT][FONT=&amp] na kosini vecoj od 30% jer rucna dobro ne hvata![/FONT]
[FONT=&amp]Svjetla/Farovi:[/FONT]
[FONT=&amp]1X 45 W 2700K-2500L[/FONT]
[FONT=&amp]1X 23 W 6500K-1450L[/FONT]
[FONT=&amp]1X 23 W 2700K-1500L[/FONT]
[FONT=&amp]1X 25 W 2700K-1520L[/FONT]
[FONT=&amp]2X 25 W 4200K-3040L[/FONT]



[FONT=&amp]NAPOMENA:[/FONT]
[FONT=&amp]Prilikom dužih nocnih vožnji obratiti pozornost na skakavce i mušice zbog velike kolicine svjetla,autostopere ne primati u kola![/FONT]
[FONT=&amp]AUSPUH/VENTILACIJA:[/FONT]
[FONT=&amp]1X AUSPUH 82m3/h[/FONT]
[FONT=&amp]1X KABIN UPUH MJEŠALICA+OTVORENI PROZORI[/FONT]
[FONT=&amp]SJEDALA:[/FONT]
[FONT=&amp]2X 9 LITARSKA/PLASTICNA[/FONT]

[FONT=&amp]MOTOR/GORIVO:[/FONT]
[FONT=&amp]HIBRID[/FONT][FONT=&amp]:MJEŠAVINA ZEMLJE DOUBLLE TRESET BEZ DODATAKA I ZEMLJE SA DODACIMA 14-15-18 PLUS STIROPOR,GRANULE I TEŠKA VODA NA JABUCNI OCAT[/FONT]
[FONT=&amp]NAPOMENA:[/FONT]
[FONT=&amp]Standardni motor Teramagma obujma 4.2 litre sa 320KS nije bio u ponudi pa je zamjenjen sa manjim obujma 1.4 litre i 75KS,na autoputu osjetan gubitak brzine pa je obavezno koristiti aditive u ovom slucaju PLANTELA LIST I CVET u suprotnom ne krecite na duži put[/FONT]

[FONT=&amp]GEPEK:[/FONT]
[FONT=&amp]10 METARA KABELA,6 GRLA,PRODUŽNI,DIGITALNI TIMERI I MJERACI,IZOLIR TRAKA,VIJCI I DJECJA DEKICA ZA VOŽNJU ZIMI JER GRIJANJE NE RADI[/FONT]

[FONT=&amp]REZIME:[/FONT]
[FONT=&amp]Utrka se vozi prvi put na nedovoljno treniranoj stazi[/FONT]
[FONT=&amp]Unatoc slaboj prognozi vremena i motoru koji „puno zuji a malo meda daje“ dobro raspoložen vozac najavljuje borbu do samog kraja te ovim putem pozdravlja sve ljubitelje CROSS GREEN GRASS relly-a![/FONT]

[FONT=&amp]Slika 1: BOLID U LERU [/FONT]


u leru.jpg

[FONT=&amp]Ceka se šofer i co-pilot da proklijaju...[/FONT]
[FONT=&amp]U međuvremenu sam na timeru namjestio na 18/6 i pustio u pogon da vidim ima li problema,ventilatore nisam palio i odvojeno sam ih spojio da vidim kolika ce biti radna temperatura bolida[/FONT]
[FONT=&amp]Zasebno sam spojio i farove 3+3 baš zbog toga ako bude problema sa temperaturom da ne moram sve ugasit,za sada se cuje lagani smrad,sve je izolirano ok,nadam se da je to privremeno jer je roba nova i da nece biti potreban vatrogasni aparat iz hodnika

[/FONT] [FONT=&amp]VIŠ NAM LAK [/FONT]:baby:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
xD

gud lak!

p.s. malo ti je to svjetla za tu povrsinu..ili mislis dodavati poslije?
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
A Maki, svaka cast na humorističnom predstavljanju dnevnika, možda bi bilo jednostavnije za procitati i skužiti dnevnik da si ga normalno predstavio, ali ajde..malo zeke ne škodi
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sve ok samo te saksije digni gore jedan . sijalice stavi u vodoravan polozaj i neki reflektor os napravi bice mnogo bolje... samo naprad guraj da bude zelenisa :)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
hvala svima,otvorio sam dnevnik prije nego sam mislio zbog eventualnih malih preinaka prema vašim savjetima

kupovao sam žarulje kad nisam znao razliku između 2700k i recimo 6500k..valjda bude ok

ne vidi se dobro na slici al samo su dvije žarulje full okomito ostale su polu ili skroz vodoravno

jel ovaj pocetni smrad žarulja u redu,malo mi se prviše cuje?

wc ventilator se cuje isto poprilicno i vec vidim da cu ga morati utišavati bez obzira što u vrijeme mraka nece raditi jer cu ostaviti prozor širom otvoren


samo da sa bebicama bude sve ok ovo cu u hodu lagano,sretan sam ko malo djete :baby:
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
sretno maki!
pratim ovaj grow jer za sad dvoumim izmedu fruityliciousa i hubble bubble-a(isto mandala)ali za outdoor..
 

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
Strain je hit, opis teme je hit, setup je hit, jos ak ide pod hapees poslje...bomba!
Obljepi iznutra mylarom ili onom folijom za auto šajbe da ti bolje reflektira svjetlost. Neznam na čem ti stoji box, al mislim da se zbog tih plastičnih felgi dole tolko čuje, probaj ga stavit na neku gumu ili krpu da malo upiju vibracije..
Samo polako i sretno!!
 
12.02.2008
11
7
3
45
@ maki - Ne bi da pametujem ali zar ne bi bilo dobro da centralizujes svetla na jedno mesto, na primer na neki panel (ploču) iznad saksija?
Kažeš da menjaš u fazi cvetanja CFL sa HPS. Koju jačinu HPS-a ubacuješ i dali bi ovakva robusna CFL mogla odraditi posao cvetanja (CFL 250w 2700k 17300 L)?

Evo linka za ovo svetlo:
http://www.***********.com/srb/index.php?route=product/product&path=20_38&product_id=198

Inače pratim ovu temu i pokušavam dobiti što više informacija pa me čisto zanima zašto si se odlučio za HPS? Neki posebni razlozi ili poseduješ već opremu?

:respect: Grov-box ti je njesra. :icon_wink: Šalim se. Jako je dobar i kao što reko pratim te i učim usput.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Hospodim je napisao(la):
@... dali bi ovakva robusna CFL mogla odraditi posao cvetanja (CFL 250w 2700k 17300 L)? ...

moze, ali za te pare mozes kupiti hps400 (da ne spominjem hps250), ovakva pitanja se ne postavljaju u tudjem dnevniku
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
njirnjava,hospodim hvala na podršci i razmišljanjima..

iznutra mi je bjelo skoro mat tako da je sad gotovo trebao bi se izhebat za to,što se tice felgi-kola oni su dosta stabilni i zadnja panel ploca isto nema vibracija nego je to onaj wc vent i cuje se sam od sebe,ma ništa strašno nego eto na prvu me malo živcira

hospodim-glavna svjetla i jesu na gornjoj ploci ,i svi su prilagodljivi jer sam tako htio da poslje kad beba nabuja mogu korigirati svjetlo
što se tice cvjetanja-izgasiti cu 4 od 6 štednih(možda i sve) i na centralno mjesto staviti najvjerovatnije 250 w HPS dvoumim se još koje snage za ovu velicinu boxa pa su savjeti dobrodošli

btw.mislio sam ja svašta pa i držati biljke par sati na balkonu direkt na suncu al sad nakon 2 mjeseca čitanja mislim da je HPS za cvjetanje mercedes i da trebam ovaj strain držati full in the box

samo da nadodam,nakon 2 sata rada bez venta samo sa prozorom temperatura u boxu je dosegla 28 stupnjeva,znam da ce za mjesec dana temperatura porasti+HPS pa ce vent.itekako dobro doci
 
12.02.2008
11
7
3
45
@ powerseed - Moje izvinjenje ako sam pogrešio sa pitanjima u pogrešnom postu, ali pitanje sam postavio makiju. Pitanje koje si "high lite"-uvao je samo deo pitanja. Mada ovaj deo me najviše zanima, da vidim njegovo lično mišljenje i stavove, pošto mi se box u kompletu sviđa i nameravam da pratim temu. Pa ako već pratim temu, zanimaju me njegova mišljenja, pošto je on grover ovog boxa. Ako je potrebno, izbriši post!

@ maki - Ne bi da ti stvaram gužvu u dnevniku ali me zanimaju tvoja mišljenja u gore navedenom postu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
necu ja nista brisati, ali ne mozes cuti njegovo licno misljene za lampu koju ne koristi + stavio si link ka sajtu koji cak nisam "high lite"-uvao, a posto vidis tamo zvezdice jasno ti je, nadam se, sta to znaci, drugim recima, "high lite"-uvao sam samo ono sto se ne odnosi na njegov dnevnik, i cak ti jos odgovorio na to

edit: a apropo zvezdica, procitaj pravilnik https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html#11
 
14.01.2012
42
2
0
46
sretno maki, pratim jer imamo slican box samo sto ja planiram odraditi do kraja ( jos 4-5 tjedana ) sa cfl-kama. nadam se da ce ti jedan ispuh bit dovoljan..
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
djoledjoole je napisao(la):
sretno maki, pratim jer imamo slican box samo sto ja planiram odraditi do kraja ( jos 4-5 tjedana ) sa cfl-kama. nadam se da ce ti jedan ispuh bit dovoljan..

hvala,evo pogledao tvoj dnevnik i vidim da si imao puno problema sa vlagom,temperaturom....

gle,ti si imao skoro 400w na 0.5m2 ako se ne varam a to je skoro ko peka sa mesom i kumpirima:icon_biggrin: neznam zašto si stavljao toliko za cvjetanje al to cemo u tvom dnevniku,ja se za sad držim recenice koju sam procitao a glasi uglavnom ovako:

na 0.5m2 min je 6000-7000 lumena,optimalno 11000-13000 sve više od toga zahtjeva dodatnu asorbciju CO2,molio bih iskusnije da ovo potvrde ili opovrgnu(meni se cini logicno)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
sretno i oprezno s Mandalom trazi malo vise paznje .pure high fantasticno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.