Mala pomoć za početnika (Ako ste u mogućnosti)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav vutroljubci, Nermin ovdje, uglavnom, nikada prije nisam bio registrovan ovdje, međutim, moj drug mi je savjetovao da ovdje ima ljudi koji bi mi rado izašli u susret sa stvarima koje radim.

Da budem što kraći, bez puno smaranja, radim imam posao, a pored toga imam hajmo reć' par long-term poslova, tačnije freelancing poslova. Prije par dana dobio sam ponudu da pišem za jedan engleski portal (blog)
tačnije, http://420smokers.us/ , gdje bi naravno sav tekst išao na engleskom, skrolajući i guglajući, nisam naišao na nešto posebno kvalitetnog materijala gdje bih mogao da pišem, teme bi bile isključivo slične na stranici herb.co , ali zbog nedostatka vremena, nisam u mogućnosti da nađem, tako da, ako ste u mogućnosti, bio bih vam zahvalan da mi pomognete oko ovih topica. Većinom bi to bilo tipa "Top 5 načina kako da prođe mamurluk poslije vutre", "Stonerski filmovi" "Vrste bongova", ako budete otišli na herb.co vidjet će te sve potrebno.

Još jednom, hvala vam mnogo.

Live long and prosper <3
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Top 5 načina kako da prođe mamurluk poslije vutre
iskreno, ne znam o cemu pricas, kakav mamurluk ako ne brljavis sa alkoholom. nikad mamurluk nisam imao posle vutre. sto se tice filmova, imas temu pa potrazi, mada na zalost pretraga trenutno ne radi, jbg :) o bongovima takodje ima par tema. neko ce ti vec izbaciti linkove, ja idem spremiti rucak :) samo ne zaboravi jednu stvar naznacenu u pravilniku, da se ne bi ganjali posle
13. Sva prava zadržava Vutra.Org
Sve tekstove na ovom sajtu su pisali članovi naše Organizacije, cenjeni administratori i/ili moderatori našeg foruma, a našli su se i neki slučajni prolaznici koji su doprineli razvoju našeg sajta. Prava na te tekstove zadržava sajt www.vutra.org zajedno sa autorima tekstova. Vama je dopušteno da bilo koji materijal (prvenstveno tekstove) prenesete na bilo koji drugi sajt, ili u štampani oblik, ali samo ako ispod toga navedete odakle ste uzeli taj materijal, nešto ovako:
Izvor: www.vutra.org
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Moram da budem iskren, meni se ne svidja kada neko pise o temi koju ne poznaje dovoljno. Takvih stvari je nazalost previse na netu posebno na slicnu foru. Zasto ne pustiti nekoga ko zna da to odradi?
 

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
HITNO MI TREBA POMOĆ!JA ZNAM KOJA JE MUŠKA A KOJA ŽENSKE MARIHUANA ALI MI PRIJATELJ NEDA DA ČUPAM MUŠKE,BILI MI VI MOGLI OBJASNITI DA MUŠKA BILJKA U ROKU OD60-70DANA POČME DAVATI OKRUGLE KUGLICE IZ KOJIH ČE IZIČ SJEME A ON TVRDI DA ČE IZ TIH KUGLICA IZIČI CVJET,POMOZITE MI I OBJASNITE DA JE TO MUŠKA BILJKA JER NEDA MI DA TE 2MUŠKE OTKINEM I TE 2MUŠKE ZARAZILE SU MI ŽENKU AK47 NA KOJOJ SE POJAVILE KUGLICE,MUŠKE SAM STAVIO U KUČU A JOŠ1ŽENKU IMAM UDALJENU OD MUŠKIH10METARA JER JE ONA NA SUNCU(NORDEN LIGHT)JOŠ NEMA KUGLICU I MOŽE LI. JE MUŠKA BILKA OPRAŠITI MOJU ŽENKU KOJA JE 10METARA DALJE OD ŽENKE,MUŠKE ČU DATI PRIJATELJU I BIT ČE100M DALJE OD MOJE ŽENKE I S KOJE BLIZINE MUŠKA MOŽE OPRAŠITI ŽENSKU BILJKU?
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Vidi bro,malo krsis pravilnik zbog te mnozine.Ako ce te utisiti ovaj odgovor tebe ili tvog frenda:whato::,muska biljka moze da oprasi zenku u obimu cak od 3 -5km.I ne samo to cak i industrijalka moze da ti oprasi tvoju brendiranu curu...Moramo postovati pravilnik iz tog razloga da bi sacuvali ovaj nama drag forum i ovo malo sto imamo ovde jer ljudi su u ovo ulozilo puno volje i snage da nam podignu ovaj forum na veci level,moramo to postovati.Nadam se da me shvatas i ja ti zelim svako dobro sa curama.:thumb::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
Puno hvala i oprostite što sam to pitanje posatavio,neču više pisat jer sve si mi objasnio- se ponovit ovo što sam pitao do sad?HVALA NA ODGOVORU
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
,neču više pisat
Obavezno pitaj sve sto te interesuje,ovde ima mnogo pozitivnih i dobrih ljudi spremni na saradnju.Tu smo da pomognemo koliko mozemo sve dok se drzimo pravilnika foruma,nema beda drug opusti se i uzivaj u carima ovog zlatnog hobija.Ako bude nekih problema ovde postavi pitanje https://www.vutra.org/threads/ako-i...e-članove-za-pomoć.11083/page-466#post-524663
A ovaj link pokazi znas kome https://www.vutra.org/threads/prepoznavanje-muske-zenske-biljke-i-hermafrodita.11015/
evo i za tebe nesto da proucis https://www.vutra.org/threads/vodic-za-vanjski-uzgoj-outdoor.13392/page-62#post-522863.pozz :vutra::respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.