Mala pomoć?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2019
6
1
3
23
Pozz svima! Pre oko 8 meseci sam duvao prvi put. Nazalost imao sam los trip... Tokom tripa me je opizdela neka glavobolja pracena pistanjem u usima koje I dan danas traje :(. Mesec dana kasnije celo vidno polje mi je prekriveno belim tackama koje su primetnije u prostorijama sa slabim osvetljenjem (visual snow). Nazalost nista od ovoga se nije pvuklo. Interesuje me da li je neko ovde imao slicnu iskustvo I da li se oporavio?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
nemrem rec da sam cuo za tako nesto od vutre da se desi.
ak nije do sad proslo.... ja bi iso na jos pretraga. ct, mr, otorinac, doppler, neurolog, okulista i ostali.... sve ono sto nisi odradio (ako ima toga).
8 mjeseci da mi nes pisti u glavi i da vidim snijeg bi proso 3 puta sve sto se moze proc :D i proktologa ako treba
 
Poslednja izmena:
02.11.2019
6
1
3
23
nemrem rec da sam cuo za tako nesto od vutre da se desi.
ak nije do sad proslo.... ja bi iso na jos pretraga. ct, mr, otorinac, doppler, neurolog.... sve ono sto nisi odradio (ako ima toga).
Kapiram da je smesno, I mn bi bilo isto kad bi mi neko rekao da je vuja u pitanju. Jedino da nije bila prskana nekim jacim psihodelikom pa je onda to dovelo to ove reakcije? Tj. HPPD~a?

Najpametnije bi ti bilo posjetiti doktora.
Hvala na savetu, bio sam.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
nemam pojma. ne znam ni psihodelik koji bi to napravio...a ni ne stas to je tocno u pitanju.
kako god... proso bi ponovo sve sto se moze proc. sumnjam da ce ti tu neko pomoc oko toga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
24.06.2019
19
49
13
Što su ti doktori rekli? Da je sve ok? Jesi vadio krv?
Definitivno traži pomoć privatnika koji će ti prije pomoći nego dr. Zaposlen u bolnici
Privatnika ćeš i platiti ali ipak je zdravlje najbitnije.
 
02.11.2019
6
1
3
23
nemam pojma. ne znam ni psihodelik koji bi to napravio...a ni ne stas to je tocno u pitanju.
kako god... proso bi ponovo sve sto se moze proc. sumnjam da ce ti tu neko pomoc oko toga.
Hvala na savetu I izdvojenom vremenu.

Što su ti doktori rekli? Da je sve ok? Jesi vadio krv?
Definitivno traži pomoć privatnika koji će ti prije pomoći nego dr. Zaposlen u bolnici
Privatnika ćeš i platiti ali ipak je zdravlje najbitnije.
E vidis tu ima fora. HPPD je posledica loseg tripa ili izivljavanja nad psihodelicima. Kod ovog stanja covek dobija fleseve tj tripuje 24/7 bez koriscenja bilo cega. Mozes li mi preporuciti neku privatnj kliniku koja je dobra?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
24.06.2019
19
49
13
To sad ovisi od grada do grada, raspitaj se, svaka ce te vrlo lijepo primiti jer jebiga, ostavit ces im novce
Meni ovo lici na 1001 stanje (anemija npr.) , zato ti je jako bitno napraviti krvnu sliku
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Znam ljude koji prodaju ulicarku isprskaju je sa lakom za kosu ili necim slicnim, moguce da je tebi neka takva bila i da ti je ostetila nesto, nemam pojma, od ciste vutre sumnjam da je ovo moguce. Ne zelim da te stresiram ali moj savjet je da odes u neku privatnu kliniku i da ti odrade sve pretrage fino pa ces znati na cemu si, a mozda samo sam sebe drzis u tom tripu, jer svima nam svetluca kad se svetlo ugasi neovisno o vutri pa bi mogao posjetiti i nekog dobrog psihijatra koji zna znanje ako me razumes, ne mislim da si lud vec si rekao da ti je bilo lose a to je jako stresno covjek se promijeni od takvog iskustva znam po sebi, svu srecu ti zelim :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.
02.11.2019
6
1
3
23
Hvala ti puno! Sad sto se te mare tice svi moji ortaci koji su pusili bili su ok. Stvar je u tome sto je ta mara stajala u grinderu kod mog druga jedno 3,4 meseca( nije mi to rekao). Bukv su me naterali da duvam protiv moje volje, a bio je pun grad policajaca. Mislim da je to po sebi vec dobra podloga za los trip, pogotovo ako je neko pocetnik. Jos nisam znao da se mara mesa sa duvanom da bude lakse. Spusio sam cistak sa ortakom u kome je bilo mzd (0.5~0.7 gr). Sad efekti koje sam osetio su: ubrzan rad srca , suva usta I sve je delovalo nekako usporeno.. Da li je to tipican efekat marihuane ili?
 
Poslednja izmena od urednika:
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Ako te drugari teraju zorom da duvas, teraj ih u pi**u materinu! Da, tako radi marihuana kad se isparanoises, ja sam prvi put svojevoljno probao i puknuo me jako los trip. Dan danas kad se preduvam imam iste simptome ali mene uvijek prodje kad se dobro naspavam, jednom sam ispalio buksnu sa ortakom kojeg nisam ni znao bas najbolje i kad smo ispusili imao sam slicne simptome kao ti samo sto sam ja imao crne tackice u vidnom polju koje su se kretale kao kad gledas pod mikroskopom.. lik primijetio da mi nije dobro i priznao da je napravio "krek" sa heroinom(posuo praha u dzoint) ali proslo me je nakon sna. Imas moju temu "Da li probati marihuanu? I zasto Da(NE)" pa preporucujem da procitas ima i tekst sto je Venlo okacio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and Panicar

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
"natjerali da duvam protiv moje volje" druže koliko je tebi godina? Oprosti ali nemoj pisat takve nebuloze, samo izostavi takav dio sljedeči put..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djuka2301