Mala pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
To fino u smeće,pa prvo na čitanje i onda PONOVI.
To zovu travom,ali nema nikakve sličnosti-to je KONOPLJA! A konoplja ti ,prika,naraste u prirodi do 5m visoka,pa ti sad lijepo dalje sam nauči sve o biljci koju očito konzumiraš.
 

Biz

20.06.2010
1
0
0
30
gledao sam po forumima isto, tako izgleda ''marihuana'' kada tek pocne rasti, ili je to nesto krivo?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Stvar je u tome da je praktički več umrla prije nego li je i iznikla.Kako li je misliš održavati na životu 3-4 mjeseca najmanje kad neznaš s čim imaš posla,ni šta joj treba,Jedino ti je "ZLO od interneta" pokazalo kako izgleda...potrudi se da ti pokaže i ostalo.Ako neživiš sam ili ti tvoji nebi dozvolili to šta radiš,nemoj radije ni počinjati.
Neče ti nitko tipkati ono šta je napisano,a ima puno završenih dnevnika koji su odrađeni uz pomoč vodiča sa foruma.Znači,sve osnovno ima na forumu!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ajde,kad ti baš moram nacrtat.To što si posijao je TRAVA iliti pravim imenom (po domaći) KONOPLJA,a razlog zašto sam napisao da nema veze sa travom je taj što je trava jbte ono na livadi :knockknock: ovo je nešto sasvim drugo,a sad odakle naziv "trava" za cannabis,ne znam...glupo mi je to uvijek bilo...
 

Biz

20.06.2010
1
0
0
30
Evo ga, imao sam jos 2 sjemenke koje su bile u mokroj vati u ladici, lijepo su narasle, 1 je uspjela jedna ne. Ova koja je uspjela lijepo raste i ima tamna 4 lista, jos treba vremena da naraste vise listova i da se udeblja. Ponekad zalijem i u dobroj je zemlji. Pa me zanima kada bi trebali novi listovi rasti i koje gnojivo trebam uzeti ako je uopce potrebno.... Thx
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Mogao bih ti sada odgovoriti...i slijedećem koji pita...ali,zašto su onda ljudi gubili vrijeme pišući sve one teme o Uzgajanju ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.