Mala pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.03.2012
1
0
0
30
Dosta sam procito tema, prirucnika i svašta nešta. I odlućio sam se zapoćet sa radom.

Prvo sam semena prokliao, od oko 15sjemenki 11 je proklijalo, u jednoj velikoj saksiji onda uzduzna. Svaku stabljiku sam pustio da naraste oko 10cm ( stvarno brzo rastu ). I sad sam ih osamostalio prebacio u druge posude. Svaka ima svoju saksiju. Ali kolko sam prokuzio jos je rano da ih izbacim vani, oko toga mi treba pomoc. Dali ce biti problem poslije kad narastu malo veće i kad se više razviju. Da ih presadim vani, na " sajt " . Sajt sam vec pripremio proslu jesen. Odžubrio ga stočnim džubrivom. Dali bi bilo pametno da opet tu zemlju Odžubrim, prije nego ih tu presadim?

Zahvaljujem :D
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
prvo.ako si procitao nesto zasto sih stavio na klijanje pre minimum 25 marta

drugo.kakvo dubrivo sprzice ih tako male gnoices ih tecnim gnoivom tek posle 20 dana kad su presadene napolju

trece. CITAJ,CITAJ,CITAJ!!!!!!!!!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Požurio si, napravio krivo, ako imaš još sjemena, ovo baci jer si im vjerojatno toliko stresa priuštio da će sve postat hermići.
Kanabis ne treba puno hrane, tako da poslušaj savjet koji si već dobio.
Poslijednje je na redu upozorenje da ne otvaraš teme za ovakva pitanja, jer neda se nikom čistit za vama noobovima...pročitaj pravilnik i bit će ti jasno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.