mala pomoc..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2008
12
0
0
34
e ovako...pre nekih dve tri nedelje prosto sam bacio semena u saksiju(e) i reko sta bude nek bude kad ono cuda sve su uspele..i sad su mi 3 biljke jedna pored druge na razmaku od nekix 5 cmm mozda...pa ako bi mogao neko da mi kaze jel mogu ja to nekako da presadim da ne budu jedna pored druge(zbog velicine) ili ne...ili sta bih mogao da uradim da sto vise dobijem...hvala unapred..zakacicu i slike..:goldmaryjane:

2dvkd2v.jpg
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ja ih nebi presadjivao.. samo ih razvlaci tj. LSTiraj svaku na svoju stranu kad budu malo vece...
U medjuremenu dodaj zemlje jos u posudu i pazi da jedna drugoj ne zaklanjaju svjetlost.

edit:
racunaj da ce ti 2 ispast muski pa ces ih sjecnut.. zato se ja nebi gnjavio presadjivanjem.

Drugi put posadi odmah odvojeno..
 
29.04.2008
12
0
0
34
evo novix slika malopre slikanix :) lepo se vidi sve kako gde sta...:)da napomenem samo da tju morati da presadim jer je saksija isuvise mala mozda je nekih 10-ak cmm dubina a i na terasi mi stoje saksije...pa ne ide :) ..moratju da presadim...jel da?:blah:

16irwgy.jpg

k9j1i0.jpg

23r8l7p.jpg

2qvw3ua.jpg

fupftw.jpg

2nla1jp.jpg


oko ove zadnje se isto pitam sta joj je...nekako se "susi"
 

neko

Aktivan Član
25.01.2008
73
4
0
47
Biljke LST-iraj izmedju 3 i 4 internode. Ja sam moje LST-irao izmedju 5 i 6 internode i zakasnio sam, tj. nisam mogao bas najlepse da ih savijem jer je stabljika ocvrsnula previse. Nije nemoguce LST-irati ih ni kasnije ali se prednosti LST-a gube.
Pozdrav.
 
29.04.2008
12
0
0
34
e jos samo kad bi ja znao sta je to internoda bilo bi lepo :) aj nek mi neko jos to objasni i to je to....j..... kad sam "new" pa ne znam nista ko klen :(
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma lik presadjuj to. Premala ti je ta posuda
I treba im vise svjetla preoizduzene su...
Al sam ti presadi u vece posdue, a ak oces znat vise, informiraj se po forumu malo moras procitat... tipa da saznas kaj je internoda i to..
Al ak ti se neda sam ti presadi i drzi ih na sto vise svjetla/sunac
 

neko

Aktivan Član
25.01.2008
73
4
0
47
Ako se odlucis da ih presadjujes pozuri dok im se koren nije isprepletao. Posle ce biti kasno, pokidaces mu zile 100%.