Mala pomotj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.10.2008
1
0
0
32
Pozdrav, hteo bih par pitanja da vam postavim.
Znachi pre izvesnog vremena ( 4,5 meseci ) sam prvi put pushio travu i tada me je bilo solidno spucalo, ali problem je bio shto mi je srce kucalo kao da sam trchao maraton...i sada bi hteo opet da varim do sada nisam od prvog puta, pa se malo plashim kako i shta...ako ste imali slichnih iskustava mogli biste da mi kazhete da li je to normalno ili jednostavno individualni trip...i da... poshto retko pushim posle koliko vremena bi mi nestao THC iz krvi ? U sticky temi sam video kao do nedelju dana ali ako mozhete da mi kazhete poshto retko pushim i ovo bi mi bio drugi put...
Pozdrav.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Koliko ti ostaje thc da se može otkriti u krvi i urinu ovisi o tebi i o količini popušenog i tako to, uvijek se daje ona brojka od 3-30 dana, ali ako tako malo zapališ ja si kontam da si za tjedan dana čist
Što se scrca tiče zna se to događat i neznam šta bi ti reko an to, ako slučajno imaš nizak tlak ili ti zna past tlak imaj malo vode i šećera kad pušiš i to je to
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
evo ti poredbe

kad se djevica prvi put mazne s likom boli je
e sad posto nije tako mala stvar skidanje jumfa ona oce da to bude neki dobar lik
u tvom slucaju lik je drustvo i mjesto napushavanja
ak si u nekim paranojama nece ti bit dobro

da nastavimo s djevicom...
drugi put joj je vec bolje, iako je jos uvijek stisnuta...
al ona zna da je sex super stvar i mala, sada vec bivsa djevica nastavlja sa sexom i shvaca da je to super
i hoce jos jos i jos

btw...
nemre ti nikaj bit od traave
ak os pusit samo se pobrini da je dobro drustvo i mjesto di se pljuga (posto si novi, jel)
i to ti je to
 
02.11.2008
4
0
0
38
brate znaci to se desava u mnogo slucajeva,dosta ljudi mi kaze da im je srce udaralo jako prvi put.sve ce ti biti ok drugi put,veruj mi!
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
brate dobri su te tripovi spucali,neboj se, nista to nije,kad udjes u formu bolje ces se osjecati :smoke18: