Malawi, okus Afrike Led 50W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.322
27.260
1.098
Trøndelag
Po papirima je gotova oko 11og tjedna,tako pise kod ace i tocno je kod mene tako,srecom nisam dobio onaj divlji feno od 14+. Primjetio sam jos da su sve biljke ispod hansa zavrsile barem tjedan dana ranije nego sto im treba po opisu.
Hedovi su bas kao sa slike kojom je reklamiraju, u pocetku sam ocekivao puno tanje i duze tako da sam zadovoljan kako je ispalo. Strpljenja sam sakupio za sljedecu avanturu SSH mr nice & Satori ;)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.322
27.260
1.098
Trøndelag
:wave:

Pozdrav, evo sad sam uhvatio vremena da uradim zavrsni update. Malawi je pobrana na kraju 11 tjedna cvjetanja i nakon 6 dana susenja stavljena u tegle. Malawi me je odusevio tijekom vege ali u cvjetanju je bilo sitnih problema i intervencija. Zahtjevna je biljka za uzgoj i koliko sam prijetio ph joj je dosta bitan a ja ga nisam provjeravao jer sam radio organic, svejedno joj je smetalo. Podnosi velike porcije hrane i stalno je gladna, ali oprez hraniti svako zalijevanje sa manjim kolicinama! Savjetujem manju posudu od 6-7L i svjetlo 12/12 od starta inace izgubis kontrolu nad biljkom za tren oka ako ste limitirani sa visinom. Od treinga podnosi sve,topiranje,savijanje,supercroping doslovno sam sve isprobao. Za kraj bih jos dodao da joj je miris izrazito jak od sredine cvjetanja pa prema kraju, dominiraju citrusi u kombinaciji sa iglicama bora ili tako nesto. Eto to bi bilo sve od mene, sad je vrijeme opustanja i uzivanja u ljetu i dobivenim plodovima. Vidimo se na zimu ponovno u nekoj drugoj avanturi, moze u zavrsene :cool23:


slike:

IMG_0922.jpg
IMG_0925.jpg IMG_0931.jpg IMG_0933.jpg IMG_0934.jpg IMG_0938.jpg IMG_0939.jpg
 
Poslednja izmena: