Malawi style curing

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Captain Fantastic

-me gusta marijuana-
22.09.2022
660
3.273
163
Likwawa hills
Pozdrav ekipa :wave:
Pa da se i ja upišem ovdje :rasta:Stavio sam 2 biljke cijele u Malawi :gled:sa tim da sam pola ture znojio na 50C 24h,a drugu polovicu 48h na 50C.Napravio sam rolice koje sam ubacio u papir za pečenje te sam ih učvrstio sa špagom :Dzatim sam ih po 4-5 komada vakumirao u paketiće IMG_4131.jpeg
Nakon toga ubačene u crockpot gdje je počela fermentacija IMG_4100.jpeg
Sve prošlo uredno,vakumirano do kraja bez pucanja vrećica i koje kakvih nepotrebnih pizdarija :)E onda je došao red na ono čemu sam se najviše radovao a to je kraj cijelog procesa jer sam ko luđak tu i tamo znao sebe uhvatit kako buljim u aparat i gledam kako odbrojava :lol::objesen:pa da ne duljim :p
IMG_4123.jpeg IMG_4128.jpeg

IMG_4130.jpeg IMG_4127.jpeg IMG_4126.jpeg IMG_4129.jpeg


IMG_4117.jpeg IMG_4120.png IMG_4119.png IMG_4122.jpeg
E takoc ekipa,sve je posušeno par sati u mraku i vraćeno u vakum na sobnu temperaturu to jest malo jaču od sobne a to je 30C.Sad svakih nedjelju dana otvaranje iz vakuma luftanje i vraćanje Nazad :Dja sam oduševljen sa svime ali budem još pričekao do nekog detaljnog opisa..ajmeee meni majkooo mila kakoooo jeee ovoooo dobrooo a dim mi ide na živce jer mi ne da da ga definiram a vuče me da fumam ko mutav ::volimj::ajde čujemo se raja ,živi i zdravi bili :vutra:
Ako kojim slučajem naletite da na hedu ima dlačica,kažu stari afrikanci da je to normalno kad fermentiraš u krugu stoke,životinja i ostalih kućnih prijatelja ;)
 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.068
15.506
358
Svi nešto vakumiraju,red je da i ja vakumiram:D
Meni je ocurjana trava,cca 50% tu negdje i nakon 5 minuta u vakumu,vrhovi se spoje u jedan:) što ču lagat. Hahah;) IMG_20240315_110827.jpg
2× 50g sam stavio,čisto ako nešto pođe po zlu,mada biljke su skinute oko nove godine.
@Jolly Joker ,uzmi buraz vakumirku,ne može se rukom tako ljepo utisnut. Ne trga vrhove,ali kad izvadim,stoji 50g kao jedan vrh. Baš ču probat...složit duguljastu vrečicu i oblikovat vrh,ako mi sljedeći grow "One plant show"propadne,da mogu lagat:)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.359
258
To Marac! :respect:

Samo si vakumirao ili ideš ceo proces? Ta trava je suva već?

Inače koristim vakumirku kad mogu, samo ne dam da me nemanje iste spreči u malawiju. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sone1 and 0Marac0

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.068
15.506
358
Nije skroz suha,curja se 3 mjeseca i kad ju vakumirku stisne za par minuta se vrhovi pospajaju u jedan,ko neki vrganj izgleda:)
Meni je puna soba staklenki,ovako mogu vakumirat i spremit. Malawi curjanje ču odradit kad skinem tekuči grow!

Vakumirka ti je 20€,nije neka velika stavka. Ak si iz Hrvatske,baci pogled na Temu

@Jolly Joker ,kad skinem turu,budem ti se javio,pa da jedan dio,odradim kako treba. Sve mi je na raspolaganju,pečnica,vakumirka,više dimenzija debelih vrečica za vakumiranje itd. Ima da se znojim:)
 
Poslednja izmena: