male biljke?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
Cuo sam da imaju neka semenja tj biljke koje nerastu preko 1m cca 40cm?dali je tko cuo za te vrste???nebude puno ploda ali dosta za vlastite potrebe :):icon_lol:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Nista novo...imas puno takvih vrsta,među najpoznatijim su ti Lowryder-i,uz to oni su autoflowering biljke
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
autoflowering ???sto je to??zna li tko gdje uzet malo sjeme?,sredio sam si pc box i sad cu sljedeci tjedan posaditi imam 4 komada tih malih za moje potrebe dosta :)
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
auto sorte su sorte koje neovisno o fotoperiodu cvjetaju tj ne trebaju 12-12 već automatski procvjetaju.....
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Marker je napisao(la):
autoflowering ???sto je to??zna li tko gdje uzet malo sjeme?,sredio sam si pc box i sad cu sljedeci tjedan posaditi imam 4 komada tih malih za moje potrebe dosta :)


HaHa prvo pitas di ima kupit "malo sjeme" onda odjednom kazes da ipak imas "malo sjeme" haha tebi i ne treba vutra :) , i btw sjeme ko sjeme , biljka bude mala a ne sjeme , uf koliko padobranaca zadnjih misec dana hihi , bas se dobro redovito nasmijem :D
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
šta se tu ispituje majko mila,evo ja ti mogu reći odma nemoj se ni trudit prijatelju pošto vidim da stvarno nisi blizak niti na dobrom putu s ovim growom,kakvo ti je to malo sjeme,mislim da stvarno misliš na manje sorte cannabisa kao neki autoflowering il neka pure indica sorta ali sumnjam da imaš sjeme od tako malih biljaka i mogu ti odma reći nemoj bacat sjeme iz paketa il koje ti je prijatelj dao i započinjat nemoguću misiju u nekom pc boxu ili tako nešto,bolje sačekaj sljedeće proljeće,uloži nekih novaca i poćni pošten grow od kojeg češ na kraju i imat nešto poštenog uroda ovako češ samo trošit novac i vrijeme a nečeš se nasladit na kraju vjeruj mi!pozz

ako već moraš započinjat pc grow onda ti savjetujem da si uzmeš od royal queen seedsa/easy bud ili quick one
koštaju te oko 150 kuna u prosjeku a feminizirano je sjeme i lagane sorte za uzgoj pa če ti to olakšat sve skupa posao ali shvati da ti je još važnije od sjemena imat dobru zemlju i ostale stvarčice i pomagala za uzgoj tipa gnojiva,ph minus i ostalo
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
Purica je napisao(la):
HaHa prvo pitas di ima kupit "malo sjeme" onda odjednom kazes da ipak imas "malo sjeme" haha tebi i ne treba vutra :) , i btw sjeme ko sjeme , biljka bude mala a ne sjeme , uf koliko padobranaca zadnjih misec dana hihi , bas se dobro redovito nasmijem :D

haha naravno da pitam sto nesmijem???imam 4 sjemena koja su navodno lowrideri....a neznam sortu točno jebiga pa sam mislio naručiti sa seedbanke ono što znam što je..moze lock dobio sam sve potrebne odgovore
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Kod mene u boxu su mystery seeds, iz biljke od frenda. Njegove su bile preko 2.5m (outdoor). Moje nisu imale vegetaciju, već su odmah na 12/12 i baš me zanima koliko velike će na biti na kraju.