Male kucne carolije - modifikacija grow opreme, ideje i "izumi"

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
791
2.851
163
38
Druze imas decu, vodi racuna, al i ja trenutno cepam u kartonskoj kutiji od frizidera, al ovom malom izumu tvom se divim :D

• Sviđa mi se
Reactions: Igorče

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
201
472
63
37
::listomahanje:: hahahahaha poceo sam da zagledam svaku kartonsku kutiju pored kontejnera. Videcu dal cu moci da izguram do kraja,vec pocele da mirisu,a i zena i cerka primetile. Ajd zena nema veze,ali ovo malo ...:grrr: svuda ona gleda po kuci i prevrce fijoke i stekove.
Sledece u planu mi je neki filter,pocinjem da radim prekostra pa cu taman da nadjem tamo neki u voznom parku,nbudzicu i to nekako.

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
201
472
63
37
Ovo je sad visina koja mi odgovata sto se tice steka ispod stola,ako zena poousti idemo na sirenje kutije,ne bih sad da je menjam kad sam usao u fazon sastavljanja kutije. Karton je bas zahvalan materijal,osim sto ne podnosi vodu. Pravilnim spajanjem moze da se napravi nesto tipa satora,ja sam sve uglove ojacavao da drugim kartonom,tako da je veca stabilnost nego da je samo kutija . Ako nisi ojacao uradi to,jer od vlage moze da popusti karton. Meni je cak ovaj novi deo sa duplim kartonom,jako je ko stolicica. :rofl:

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
201
472
63
37
Uf ljudi napravio sam :poop: :fuck: ,ali imam jos vremena. Sva toplota se nabila u novi deo,cim se otvore radnje moram po vent,ali dal da stavim jos jedan izduv-ispuh ili da ga samo usmerim na gore,da pirka po ledu??
1542783050113446304397.jpg sad je izduv stari skoro na sredini, 15427830877171853068088.jpg

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.114
4.417
188
bunar
www.vutra.org
Ispuh u nadogradnju, pri vrhu boksa, sva toplina se diže pa će ju taj mali vent izbacivati vani, imaš već dva ventića, ,jedan stavi da pirka po žaruljama, drugi (što bliže vrhu boksa) da izbacuje tolplinu vani, kasnije uzmeš još jedan eventualno da pirka po krošnji, ulaz zraka ostaviš pasivan, samo nekom gazom zaštiti da ne ulaze bagodine. Evo neka moj brzinska vizija. Untitled.png
edit
Može ovaj treći biti i na ulazu, samo malo iskošen da puše "kroz krošnju"
edit2
Može se i drugačije razmjestiti venti, da imaš kao dijagonalu između ulaza i izlaza ali sad......

Poslednja izmena:

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
487
2.248
143
Ovaj treci bi isto stavio iznad pasivnog upuha,sto se ventova i struje tice i tih spojeva...,ja to gledam pipkam i nakon 60 dana,nema da se ista grije jace ,slabije,dal su se spojevi olabavili

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
201
472
63
37
Jel to znaci da meni nije toliko neophodan vent za mesanje vazduha,tj da duva po krosnji, sad na početku,ili je bolje sa njim. imam taj jedan,ali ako ga pricvrstim,ostace zauvek na tom mestu,pa moram dobro da razmislim gde da ga zabodem i dal da njega koristim,ili drugi?
@jopezg spojevi su odlicni,zategnuti,ali se nakupila prasina ,a i ima tackica kao korozija na osovinici. Posle prskanja wd-40 rade perfektno,ali su sad zamasceni pa se i prasina lakse nakuplja na elisama i unutra,oko kalemova.