Male slicice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Nisam ovo htio postati pod upute, niti zelim zanovjetati, prigovarati i slicno, niti zelim umanjivati neciji rad ali ....

Sto se tice slika forum je postao neupotrebljiv :(
Neznam kolki postotak imate tih neresize-anih slika, ali koliko ja klikam po tim slikama 99% je thumb linkova, odnosno po starom postupku dobro postavljene, a po novom negledljive,
Trenutno surfam preko netbooka (1024x576) i veci mi problem predstavljaju te male negledljive slicice nego da je neko postao neresize-anu sliku od 3xxx X 2xxx, to se uvijek moze jednostavno save-ati na komp i pogledati.
Probao sam gledati slike, pomocu odgovori sa citatom ali to u 99% slucajeva (bar meni) ne radi - slika je iste velicine.
Nijedan tutorial vise nije upotrebljiv, pogotovo ako su za objasnjenje potrebne slike..

Trenutno se slike postaju na sve moguce nacine bez nekog propisanog postupka, netko posta sliku i doda linkove, netko stavi samo thumb link, netko stavi jedno i drugo itd.

Nisam primjetio da se ista mjenja po pitanju tog problema od kad je nastao, niti ima neko pravilno objasnjenje postupka, niti bilo kakav pokusaj ispravljanja,...
Moj dobronamjerni savjet bi Vam bio ako je moguce sto prije vratite sve na staro ili nesto poduzmite po tim pitanjima jer cete imati takav kupus od podataka da se nece moci srediti po nijednom uzorku ...

Npr. prije ste imali samo problem sa prikazivanjem neresizeanih slika dok sad jedino sto radi su te neresize-ane slike (ako sam ih 2 vidio, puno sam rekao), a ostale slike ne rade + novi problem - postavljanje slika bez nekog odredjenog pravila....

I jos jednom stvarno ne zelim niciji trud, rad umanjivati jer svaki trud je za pohvalu.
 
26.03.2010
45
3
0
47
kliknes desna tipka na slicicu "open in new tab" i onda edit adresu tj maknes samo ono .th pred kraj adrese, i onda dobijes veliku sliku. jebiga drkas se ali bar vidis sve.
pozdrav