Mali frižider za box ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Aj super :)Pazi samo da ti svijetlo ne curi van jer ak curi van curi i unutra ;) kakve ces ventove stavljat-upuh-ispuh i neki za mjesanje zraka :) Sto vise zraka to bolje i ne zaboravi filter karbon . I daj koju sliku kad zavrsis da vidimo na kaj to lici :D Zivio burki samo lagano:):wave:
 
10.11.2014
168
193
43
Aj super :)Pazi samo da ti svijetlo ne curi van jer ak curi van curi i unutra ;) kakve ces ventove stavljat-upuh-ispuh i neki za mjesanje zraka :) Sto vise zraka to bolje i ne zaboravi filter karbon . I daj koju sliku kad zavrsis da vidimo na kaj to lici :D Zivio burki samo lagano:):wave:
Imas dnevnik (neznam tagirat i lipit link al vidi . Hvala na podrsci . Mislis da automatu smeta ako dobije mrvu svjetla kroz rupice ? Dobro je kamufliran tako da nema frke . Jedino da mi je malo utisat vent . Rjesit cemo nesto valjda
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Ocito mi je promaklo da je automat zanemari za svijetlo :) Vidio sam dnevnik :thumb: a kaj se tice venta imatuvpo forumu raznih rjesenja :D Zivio kompa:respect: I nemoras citirat ako odgovaras na post ispod:razvaljen::