Mali prijedlog za nove članove u podforumu uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Pozdrav :spliff:


Da li je moguce staviti nekakav vremenski limitator za nove članove u forumu uzgoj za pocetak?

Npr..da novi članovi prvih npr 10 dana ili određeni broj sati na forumu, mogu vidjeti jedino gotove dnevnike, zaheftane linkove, pravilnik i par pdforuma iz kojih bi mogli nesto nauciti citajuci..

Tako bi se mogli riješiti gotovana sa stavom :"zašto bi čitao, kad mogu okačiti post i netko ce mi odgovoriti.."
mislim da bi tako izbjegli debate na 2 stranice na koju stranu treba okrenuti klicu i da li zaljevam lijevo ili desno od biljke...

jasno mi je da ce uvijek biti glupih pitanja, glupih odgovora i spamma...

ali mislim da bi se to moglo srezati u startu sa ovakvim nacinom, neki bi i odustali

ali bolje imat jednog novog clana upoznatog sa forumom uzgoj i najosnovnijim teoretskim znanjem, nego 10 spammera

Ajmo nesto konstruktivno smislit, pa da izbrišem temu da nam se ne gomila bzvz :wave:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vremensko ogranicenje pa nesto se moze nabudzit. Samo se bojim da cemo otjerat neke cool ljude. Ja mislim da je bolja ideja o sredjivanju foruma i poboljsanju searcha.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Search ce pomoci u svakom slucaju. Imate otvoren kod foruma ili samo podrsku? Imam podosta iskustva vezano za isti problem pa ako bude potrebna pomoc tu sam!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
ma naravo, ustvari temu sam u biti otvorio sa tim ciljem, jel?

I ja sam i svi bio novi, zato tema nije sa napadanjem, dapače, vec da njima olakšamo snalaženje po forumu
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja sam jos uvijek za ono da nemozes otvorit temu ako nemas XY broj postova......

#include
#include
{
if XY
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.