** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.04.2015
3
0
1
42
ako sadis u kante dosta ce biti 20-25l a moze i vise, dobar i najjeftiniji izbor su kante od jupola (kreča) koje vjerojatno svi imamo kod kuće :)
aha...a frend mi govori da posude trebaju biti što veće...i da neće rasti dovoljno ako je premala posuda.. savjetova mi min. 50 lit..odabrali smo critical jack i white widow....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
spomenuo si da ako teren nedozvoljava kopanje rupe u koju trebam presadit biljku...pa me zanima veličina posude ili kante u kojoj će rasti.. nije baš zgodno za nosit pa da se ne mučim nepotrebno...
U kantama je super,ali...
Nije problem kad su ovakve veličine ili manje dsc01653pp.jpg Problem nastaje kad malo porastu,a ono sred ljeta a ti moraš tegliti vodu svaki drugi dan minimalno :D
Ali da ide u kantama od jupola,ide :)
dsc02185ng.jpg
 
17.02.2015
25
4
3
28
Poz posadio sam vani u saksiji 3-4 biljke od koje su tri izasle vani i krenule malo medjutim vrijeme je ruzno kisa pada a pre neki dan je i snijeg pao za sad dobro izgledaju mislio sam ih za 3-4 dana nosit na sajt i presadit posto tu ih nemogu vise drzati pa sta mislite dali ce moc uspijet poslje snijega sto je pao na njih sta bi bilo dobro uradit kad ih presadim na sajt dok je ovo ruzmo vrijeme
http://i.imgur.com/b4OmfWYh.jpg
http://i.imgur.com/K0KcJvbh.jpg
http://i.imgur.com/In5ZaP8h.jpg
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
stavio si ovolike bebe van na snijeg?
horor
pročitaj prvu stranu ove teme, treba bit u provjerenoj zemlji ne ovako, i ne može ovolika baš van ako pada snijeg, možda jedino pokrit nekom većom bocom sa rupicama da se zaštiti od temperatura.
 
17.02.2015
25
4
3
28
Sta mislis jel bolje da ih prebacim u kante od jupola i stavim ih na sajt il da ih odma u zemlju stavim i da ih flasom prekrivam dok je ruzno vrijeme
 
09.04.2015
3
0
1
42
je stari...svaka čast ali ovo mi je prvi forum i prva sadnja a teren je kamenjar i šikara....a sunčoba cijeli dan....
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Pozz svima.Spremam se za svoj prvi outdoor,sjeme od neke domaje koja i nije bila baš nešto ali samo to imam za prvi put.Sajt je spreman,rupe iskopane,teren očišćen i evo dileme tj. pitanje znalcima.Sajt je na takvom mjestu da moram pazit na visinu samih stabljika,ne bi smjele izrast više od cca 1 m jer sve preko toga podiže rizik od primjećivanja istih.E sad da li da kasnije sadim pa da smanjim vrijeme vegetacije jer koliko sam shvatio čitajući forum,biljka više ne ide u visinu kad uđe u fazu cvijetanja ili da ih držim nisko topiranjem i dali se to može postić istim.Nadam se da nije glupo pitanje jer svi teže večim i jačim biljozama a ja bi manje jer sigurnost je na prvom mjestu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
raste ona izvesno vreme i u cvetanju, ne moze biljka stati sa rastom pa samo nabaciti na tu visinu budove, mora porasti bar koliki su isti, konkternije raste jos 30 do 200%, zavisi od sorte, dodatno automatici se obicno utrostruce :) imas temu o treningu kanabisa pa odaberi neki i drzi na visini kojoj zelis, obicno je to visestruki toping pa lst i zatezanje do kraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica and Rancero

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Za outdoor kojem idem u susret na raspolaganju mi je zemlja Florabela,tj samo ona ima u prodaji u selendri u kojoj sadim. Negdje sam procitao da ona nije bas najbolji izbor,ali za mene je svakako jedini,a i sigurno je bolja od obicne zemlje. Ako je losa,ima li neka fora da joj povecam kvalitet...svakako da cu na dno rupe baciti pregorelog djubriva,mix kravljeg i kokosijeg,pored ovog ima li jos sta bih mogao uraditi????
2 Na raspolaganju mi je mnogo starih crepova\tigli, i blokova od kuce... planirao sam da iste usitnim,izdrobim,i umijesam u zemlju da bih omogucio bolji dotok kiseonika korijenu,a i cigla je bogata sa svim i svacim. Raditi ovo ili ne ???
Vermikulit i ostale zaebancije mi nijesu dostupne,dakle krecem se medj onim sta mogu u selendri nabaviti.... pa Vas molim i da mi odgovorite u okviru ovoga sto sam naveo.... a da moze bolje,moze naravno ;) Uvijek moze bolje