** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
prebaci casu u kucu da joj bude toplije navecer i niknut ce bez problema.a sta da radis dok otopli vani ne znam osim ako nemas par lampi.
 
10.03.2016
5
0
1
30
prebaci casu u kucu da joj bude toplije navecer i niknut ce bez problema.a sta da radis dok otopli vani ne znam osim ako nemas par lampi.
pa nemam lampe a nemam ni para , unecu ih ja po kuci ovde . htedoh jos da pitam kakva temperatura je dovoljna u cetvrtak ce recimo biti vedro kako kazu bez jakog vetra i bez padavina jel bi moglo tad? 13 stepeni ce biti maksimum kazu
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
čitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitajčitaj
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
kada su dnevne temp. par dana ispod 17C proces fotosinteze se usporava, samim tim i svi procesi rasta i razvoja biljke. kada su dnevne temp. ispod 13C biljka je u fazi hibernacije
4C dolazi do ostecenja biljke.
pa sad ti gledaj da ne sadis kad je navecer prehladno.
ne znam bili staklenik pomogao
 
31.10.2015
13
1
3
28
Pozdrav!
Bliži se moj prvi grow (krajem aprila) i imam par pitanja. Imam 6 sjemenki lsd-25 auto, zanima me. ima li ko kakvo iskustvo sa ovim automatom, koliko je on zaista otporan na tmurne dane i ostale nepozeljne stvari i da li daje preko 100g kao sto piše??? Kada pocinjem sa gnojenjem automatika i koliko cesto, na svakom 2-3 zalijevanju? Koliko cesto cu morati zalijevati gledajuci na to da cu izmjesati hidrogel od dna do mozda polovine ili manje. Koliko je efektivna metoda klijanja da bacim u posudu sa vodom? Hvala.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nemaš šta pitat kako je otporan kad je automat, niti jedan nije umro od par kišoviti i tmurnijih dana. Samo se pazi puževa, na njih nije otporan ni jedan :D. Gnojiš 4 tjedna nakon sadnje, normalno pod uvjetom da je posađen u kupovnu zemlju. Svako 2-3 zaljevanje je sasvim ok, a i vidjet ćeš po njima, biljka ti sama kaže kad joj nešta fali. Koliko ćeš često zaljevati ovisi o vremenu kakvo bude, ja nisam meteorolog ni prorok pa ćeš sam najbolje znati. Budi oprezan sa hidrogelom, zna se desit ako ga je previše na dnu da izbije biljku iz zemlje nakon prve kiše, jer nabubri logički. Ja klijam nekad u vodi, nekad u maramici, više manje je svaki način efektivan. U čaši vode za 30-tak sati pusti klicu dovoljno da se pika u zemlju.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hahahhah, stavi kralju 10%. Ako mislite na puževe meni se pužomor u granulama jako dobro pokazao. Traje dugo i ne ispire ga kiša tako lako. Taman traje dok biljka ne ojača. Eventualno još jednom posuti.