Mali problemèiæ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.12.2006
2
0
0
Pozdrav
Jedan kolega trenutno nema pristup internet, telefonu itd., ali rado bi s vremena na vrijeme barem proèitao što je na forumu. Pokušah mu riješiti i olakšati muke tako da sam probao skinuti www.vutra.org sa par programèiæa, ali forum neæe da skine kako treba.
Svaki pametan savjet cijenim i poštujem.
Pozdrav svima zdravog duha i tijela, a i onim drugima - ozdravite što prije!
hRvoje
 

vec

01.12.2006
49
0
0
ako sam dobro shvatio, pokusao je "downloadati" kompletnu vutra.org stranicu da njegov kolega to moze procitati.
 
01.12.2006
2
0
0
Ma mogu se te stvari raditi, samo je problem što se dio stranice ( forum ) ne skine kako treba. Programèiæi WebReaper; WebCopier ....
Problem nastaje najvjerovatnije zato što se treba logirati na forum, a ovi programi imaju sliènu moguænost odnosno kada se na poèetnoj stranici traži autorizacija za pristup web site-u, dok vutra.org to ne traži, svi mogu pristupiti stranici, ali ne forumu u potpunosti dok se ne loguju, tako da ovi programèiæi zapnu na forumu tj. forum ne bude cjelovit.
Poslah mail adminu ali mi "robot" odgovori...
Jebiga ponadah se nekakovom rješenju za trenutno "hendikepiranog" kolegu, ali izgleda da æu morati prièekati trenutak "inspiracije" što neznam kada æe biti u ovom trenutno vrlo mnogo mega turbo "neinspiriranom" gradu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.