Mali problem - trebam pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Imam donekle problem...

Danas sam tati dao ta puši The Curch koji sam još davno uzgojio. Bilo je jako jako masno i dok je pola popušio mu se počelo "ljepit" na pluća. Nakon pola sata mu je pritisak krvi jako pao na 80/40 pa smo zvali hitnu al nismo niša govorili tako da su mu vadili krv.

Dal mogu nakon pola sata konzumiranja nać nešto u krvi i ako nađu dal može polcija doć tražit po kući bez materijalnih dokaza osim THC-a u krvi?

Trebaju mi inormacije hitno prije nego se netko pojavi...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo ovako mislim da mogu naći u krvi(u krvi se svakako može otkriti thc a sad neznam jel tako brzo nakon konzumiranja može ali pretpostavljam da može)

I mislim da na temelju toga u krvi ne mogu dobiti nalog za pretres

Ali pojma nemam samo mislim i to ta ovaj drugi dio posebno neznam
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Hvala na brzom odgovoru.
Ja se sjećam da sam prije godinu dana gledo nešto na vijestima ili nekoj imformativnoj emisiji da ako se neka droga nađe u krvi da ne može policija ništa bez materijalnih dokaza al nisam siguran baš...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ukoliko nije rječ o prekršaju (prometnoj tucnjavi ili nesto slicno bla bla)
ti si doso po pomoc u bolnicu, da si bio na cemo god oni ne zovu policiju (osim ak nisi krvav doso i sumnjaju da si opasan ili tako sta) nema veze jel oni nemaju razloga zvat gice...
znam jel mi legica radi na hitnoj pa pretpostavljam da ste ga tam vodili...
nemas brige pajdo.
thc se modje pronac u krvi cim te pukne (znaci 2-3 min nakon puffanja cista logika.. jel kak bi te thc opro da se nije po krvi provozo do mozga)
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Da .. tamo smo ga vodili...
Uglavnom sad su se vratili sa hitne i piše na ulazu da na droge se testiraju samo životno ugroženi jer je preskupo tako da je OK sad sve...
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
hahahaha
ja sam smotao starom pre 5-6 godina kad sam imao neki GRDAN outdoor; mislim tiho me je pritiskao mesec dana dok mu nisam ja KAO ponudio " pa cale oces probat?"-" pa aj da vidim i tu budalastinu" kaze on...
izvuko je covek pola pljuge- svaka mu cast :) hehe- i zavez'o, pobeleo, i otiso u krevet...
vise nismo pricali o tome...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
neće više stari da duva,a zašto si ti i davo njemu,šta jel zbog medicinskih razloga ili?
ajd ako ti se da malo detaljnije sve opiši...
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Ja sam mu dao iz medicinskih razloga jer ima multiples klerozu pa da vidimo hoće li djelovat...
1. put sam imao malo durban poison i to mu je dobro bilo, a sad 2. put kad sam mu dao the curch ga je sjebalo totalno. Pritisak krvi kad su mu mjerili u bolnici se stalno mjenjao od 80/60 do 60/40 i dali su mu 3 boce infuzije da bi se stabilizirao...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
durban je sativa kolko mi je poznato
od sativi si lud i pun energije

taj church je neka heavy indica evo sad sam pogledo
probaj mu dat neki drugi strain sa dominantnom sativom ili cistu sativu
jer od sative si energican, sto bi moglo znacit da tti tlak poraste a ne padne

doduse to je sam moja teorija
ak je bolestan i ak mu vutra odmaze
pazi sto radis
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Sve šta sam pročitao do sad piše da se medicinska učinkovitost gleda po onom CBD-u koji je velik kod indica pa sam mislio da će mu to više pomoć...
Durban kad je pušio nije osjetio fizičke nikakve promjene samo poboljšanje vida jer inače ima unakrštene oči pa duplo vidi.

Ove proljeće ću outod 2 durbana pa nek to još proba jer je ovaj durban što je pušio loš bio(malo kristala).
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
hej, bruno, izvinjavam se za glupe opaske. nije mi bilo na kraj pameti da moze biti razloga medicinske prirode.
sorry.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ja sam prije citao o tome, jer mi je poznat slucaj Multiple Skleroze... i da, Kanabis pomaze kod nekih simptoma MS.
meni zapravo izgleda kao da je uzeo previse..pola pljuge dobro uzgojenog cvijetica je dovoljno da razvali konja koji ne pusi cesto.

ako se radi o bolovima i grcevima onda je indica bolji izbor, al malo po malo konzumiranje da tjelo postupno se opusta...i mnogo ljudi uzima indicu za opustanje tijela zbog vece kolicine CBD-a...

neka vrsta Multiple Skleroze ne ukljucje bol nego gubitak osjeta nekih djelova tijela :( a zato kazu da THC zna regenerirat(ozdravit) zivce koji se raspadaju tj. odvajaju. i tako usporava progres Multiple Skleroze. tu ljudi preporucavaju sativu.

dakle da izbor Sative i Indice je ovisan o posljedicama.

ali e nije dobro sokirat ljude sa dobrom pljugom :D
lakse sa tim, puno srece, i drz se optimizma...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Tata ti je samo imao bad trip... i mojoj mami se desilo slicno : D

rekla je da nemoze disat i da ce zvat hitnu a prica ide tako da sam srolo dobru pljugu sour jacka i iso na wc i usput se zaprico s mamom i zapalim jox i dam joj kao da proba dim jer ja idem pisat, i na povratku iz wc-a odem nazad u sobu i zaboravim jox i mamu ^^ vratim se za 20 minuta a stara zgazena brije da nemre disat i popusila solo cjeli joks rofl.......

Uglavnom uspio sam ju smirit s pricom i objasnio joj kak je sve uredu itd itd pustilo ju je za 3 sata i od tad vise nikad nije htjela probat niti jednu moju vrstu... do tad je probala bar 3 - 4

mislim da bi i tvog taticu pustilo da ste se uspjeli iscoolirat na 3 sata...

Trebo si ga kontrolirat nedat mu da previse pusi
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Bugi
Koliko smo pričali njemu se grče mišići i stalno su mu napeti tako da teško kontrolira njime(noge uglavnom i ruke manje) al neznam boli li to...

Doomer
Najvjerovatnije sam mu previše dao jer je bilo dosta dobru uzgojeno i masno...pomješao sam sa suhim lišćem 50:50 i natrpo puno toga jer sam moto sa mašinicom pa je bilo lako sve to tvrdo smotat u king size rizlu :D
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nisu neke high THC sorte za matore koji nikad nisu pushili covjece pa prejako je to ljudi moji
vjerojatno ih opegla panic atak jer su svjesni da se i njihova percepcija promjenila a nisu navikli na to kao naša generacija od malih nogu da se tako izrazim pa mozete si samo zamislit nekog ko nikad nije pusio i drogirao se i sad u 50-60 godini zapali prvi joint neke jače genetike pa nije da znam ali mogu pretpostaviti da ih raznese u glavi ...
 
24.12.2008
5
0
0
30
Moram da pitam ovde sad nekog.....kada padne tlak ili pritisak jer brzee kuca srce ili suprotno kada skochi tlak ili pritisak brzhe kuca srce??????odg
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
balka bal balkane moj
budi mi silan i dobro mi stoj
:hehe::eyebrows:
al se nasmija:b_cyclops:baš si ga provalio ne zbnam zašto mi je to smješn oal tako je to ništa ne znaš

a ovo što se tiče tlaka ne znam znam samo kad ti padne tlak znače srce pumpa krv slabije (tlak),a po nekoj logici vjerojatno i sporije znači,radi sporije (manji otkucaji),sad nemoj me za rječ uzet

balcan sori ako si mislo reč ozbiljno nešto al ovo je meni tako smješno zvučalo ne znam kjoi mi e q