mali problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.07.2007
30
2
0
33
hah je napisao(la):
Da smotaj u bibliju, biblija ti ima super papire...

Hahahahahha... da, da! Dovoljno mi je sto sam ovako gresan, treba jos i od bibluju da se ogresim! Pa zamisli da mi pop dodje u kucu otvori bibliju ono pola listova fali!

Ja samo navodim u extremnim slucajevima ako nemas rizle uzmi paklicu cigara i povadi cigare. I unutar paklice imas onaj sjajni papir, ili celofan, sta je vec.Njega izvadi, i namokri ga dobro, kad ga namokris ti uzmi razdvoji onaj spoljni sjajni deo od belog dela. Onda taj beli deo prosusi, mozes i fenom za kosu, i kad se osusi dobijes rizlu. :icon_smile:
 
02.07.2007
21
1
0
32
super stvar je i napravit čokoladu...kad pojedeš duže i bolje te drži,bar sam tak čuo,al meni osobno je draže đokavce motat...hehe
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
čokoladu je dobro napravit ali je mal previse dugo za radit....kome se da radit cokolada kad mozes lijepo zapalit ili si napravit kolac koji nije toliko zahtjevan kao cokolada....ali je jednako dobar...:)
ako ga rade ljudi koji znaju...ehehe
 
25.07.2006
16
8
0
Iako po kuci vazda imam lulica i nekakvih cudesa za konzumirati thc varenjem, cesto kad ostanem bez rizli posegnem za aluminijskom kuhinjskom foliom. od nje napravim pipe za sekund, lako je ...veci, manji, duzi , kraci.....zavaris i bacis.....
poz
 
15.07.2007
4
0
0
34
da li neko u opste pregledava ovaj forum........imate svi odgovor na to ....STA CU KAD NEMAM RIZLU!!!!....
lepo ljudi nadjite na forumu Trava U Kulinarstvu....i procitajte.....
a jos bolje pogledajte o margarinu...
SIROKO OBJASNJENJE
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
je da ali ako se nema vremena praviti kolace koji se prave ajmo reci dosta dugo onda isto nastaje problem, margarin se pravi jos duze...
ali naravno da ima nacina...
napravis si bong od boce (naravno ako znas) a da ne propusta i eto ti rijesenja...a ne kuhat i trosit vrijeme uzalud na spravljanje necega...to radis ako imas dosta trave i vremena...i naravno ako mozes docekat da bude gotovo...:)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ako ti ponestane rizli uzmeš onaj kolut od rolne rizli i komad folije.
Oko prsta oblikuješ foliu i fino ju staviš u kolut da bde ljepo uz rub mal oblikuješ.
Zihericom izbušiš rupice na foliji, staviš neku marihuanu i eto ti posla jednokratna lula sasvim super funkcionira
 
18.02.2007
10
1
0
35
plurchina.blog.hr
doors_of_perception je napisao(la):
Čuo bio jednom kako nije pametno stavljat vutru na alu foliju jer da pod toplinom otpušta neke štetne stvari? Koliko od toga je istinom?


a cuj..dosta toga nije pametno sto radis/mo pa opet radimo tako da se treba polsuziti sa svime sto se ima pri ruci