mali problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
ko i uvjek, ponestalo rizli bas u nedjelju... a nemam ni pipe... pa ak zna ko kak bi mogel dimit nek veli... pipe i lulu nemam s cim napravit, tak da to ne dolazi u obzir...

ajde ljudi, pomagajte, neda mi se cekat do sutra...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pri velikoj temperaturi u zeluci i uz pomoci zeludocne kiseline sav thc se odvaja i pocinje da deluje.Bolje ne planiraj nista u buducih par sati jer ce te razneti...he he...prijatno
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
mozes...pa mozes i ciste headove pojest ako oces,ja sam samo napisao nutelu jer je fakat fino...mozes bilokako samo da ti zavrsi u plucima ili u zelucu...mozes si i caj napravit
 
13.09.2005
39
2
0
40
mislim da si čajem nećeš puno pomoći, šteta ganđe! THC ti se veže(otapa) u alkoholu ili masnoćama- kuhanjem, a pošto se čaj radi s vodom, mislim da nema koristi! Računaj ako ga uneseš oralno (pojedeš) da treba čekati duže dok uđe u krvotok pa do mozga! Uživaj i prijatno! :)
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
ako ponestane rizli možeš se koristit novim zavjetom...ali onom str. sa što manje teksta, možeš i naaći zanimljiv tekst...
a možeš i tvrdu kutuju od cigara raslojit...smotaš u rolu kutiju i vrtiš između dlanova...kad se počne raslojavat lagano onaj unutrašnji papir(1.sloj)odvojiš i smotaš u njega...
ako ti se ne lijepi uzmeš šečera i staviš u usta da se rastopi i tako zaližeš
enjoy
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Vrlo zanimljivo prolapsu.

Pa gdje mi živimo ***** ti sve. Nema Rizla svi kome fali rizla poklanjam im po paket samo neka mi ostave adresu u Privatnoj Poruci . Daj ljudi stvarno uozbiljite se malo , čuj motat u Novi zavjet , i u onaj od cigara , u **********u materinu eto sad . Ko da smo u 1980 .
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ras Tafari je napisao(la):
a KAKO CE THC IZ heada preci u nuttelu??

Kog vraga ima prelazit u Nutelu i kog će ti ***** i nutela uopće pojedi ako je dobra vutra ima da djeluje , Montel ovaj lik u mene u Avataru 3 dana u tjednu uopće ne duva nego jede a lik koristi vutru jer boluje od Multiple skleroze , imaš linkove od DEAgenta da skineš dokumentarac , a i prijevodi će biti za koji dan gotovi ako ti je engleski greda .

A nije ni nutela z goreg nego jednostavno zanima me zašto se pitaš kako će preći u nutelu , nema šta prelazit u nuteli nego kad želudac sve svari THC će preko crijeva ući u krv , naravno ako ga uopće ima , ako nisi dobio zajeb onaj industrijski .

Što se tiče čaja nemam nijakvog iskustva osim što sam nekad davno kao mlad i glup kuhao grančice i dobio čaj naravno samo nije djelovao nikako , posebno zato jer su grančice bile od industrijalke .
A sad i kad bi bila najbolja ne znam baš šta bi se dogodilo dok ne bih probao ,ali baciti cvijet u prokuhanu vodu na 100 stupnjeva nešto mi govori da bi ga dosta isparilo u zrak , iako se tek na negdje 180°C počinnje isparavati npr . vaporizatori otprilike na toj temperaturri rade jer je samo koji stupanj ispod one na kojoj bi vutra počela oksidirati ( tinjati , goriti, kako hoćeš) .

Ne znam probaj sigurno ti neće naškoditi , pa nam javi šta je bilo , a opet ko zna kakva ti je vutra.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
jabukawm1.jpg

Uzmite jabuku, olovku, ganju i upaljac... Skinite peteljku sa jabuke, probusite olovkom na naznacenim mjestima. Izvadite dijelove probijene jabuke i pobrinite se da sve 3 rupe rade kako treba. Stavite ganju u gornju rupu, jednu od rupa sa strane prislonite ustima, a na drugu stavite prst. Upalite ganju i vucite vazduh, prst uklonite sa druge rupe pri kraju uzdisaja da lakse i dublje ode u pluca. Uzivajte u vasoj jednokratnoj jabuci-luli. ;)
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Nije odvratno, zapravo je mnogo dobro i jednostavno. Prvo, prirodno je 100%, zatim brzo se pravi, lako je dostupno i kao najvaznije, stvarno radi! :D
Sinoc smo pusili neki skankic na jabuku.
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
cannebosanac je napisao(la):
Vrlo zanimljivo prolapsu.

Pa gdje mi živimo ***** ti sve. Nema Rizla svi kome fali rizla poklanjam im po paket samo neka mi ostave adresu u Privatnoj Poruci . Daj ljudi stvarno uozbiljite se malo , čuj motat u Novi zavjet , i u onaj od cigara , u **********u materinu eto sad . Ko da smo u 1980 .

cuj, nedjelja je, nema nigde rizle za kupiti, niko od frendova nema, pa sam pital za alternativu...

jucer sam spusil jednu guplju koju sam slozil od cigarete, a drugu sa slojem papira iz kutije cigareta... al taj sloj je fakat debeli...

tek navecer oko 11 sam se prosetal na drugi kraj grada do benzinske po rizle... i konacno neke dobre u mom gradu "smoking deluxe"
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mogo si nabrzinu posjeć par drveća ili nečeg ovisi kakve rizle oćeš i onda napravit tvornicu papira i šta ti fali 5 minuta posla i imaš rizli kolko god drva posječeš
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
Chmaka je napisao(la):
Nije odvratno, zapravo je mnogo dobro i jednostavno. Prvo, prirodno je 100%, zatim brzo se pravi, lako je dostupno i kao najvaznije, stvarno radi! :D
Sinoc smo pusili neki skankic na jabuku.
mislio sam na novi zavjet i kutiju od cigara:thumb: