mali problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
pozdrav cijeloj ekipi :sick:evo neka mi odgovorni za ovaj forum nezamjere jer citajuci ona silna upozorenja nisam siguran dali smijem postavljti pitanja...ovo je sala naravno tu bi sada trebao biti nekakav smajlic ili nesta slicno.dakle ja sam jedan od onih koji misle da je to tek tako bacis sjeme i za neko vrijeme zbogom dileri bar na dva mjeseca e sada papndopula interesira dali smijem biljku koja je odrasla vani i u cvatu je prebaciti pod lampu jer je vani banana vrijeme nema sunca i bojim se da nece nista biti od nje? pozdrav svima ostajte u dimu.
 
28.09.2010
16
1
0
33
oprosti nisam procito da je u cvatu...sam ti nju drzi vani dok god izdrzi, nikako presadivanje jer je jaaako mala sansa da ce prezivit...
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Normalno da možeš, jedina stvar na koju moraš pazit je da ne oštetiš korjen i da to radiš po mraku, je korjen nebi smio vidjeti svijetlo...a i to je jedino ako je moraš presađivat...ako ćeš je samo prebacit sa istim pitarom, onda je ova moja i tvoja priča neporebna....neće joj se ama baš ništa dogoditi...
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
evo ovako to izgleda dobio sam informaciju ili dezimformaciju da ako je cijelo ljeto bila vani da nikako nesmije pod lampu inace cijelo ljeto je provela na balkonu i hvatao sam sunca koliko sam mogao nekih 6-7 sati dnevno danas je 6 10. a ona tek sada cvijeta
e

neznam staviti slike trazi me nekakav url tako da vam nemogu pokazati kako izgleda
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
naravno, sliku prvo moraš upload-at na Imageshack ili tako nešto pa ćeš uz nju dobit URL, kopiraj ga i ubaci ovdje i eto slike na forumu....ta informacija koju si dobio je u stvari dezinformacija, ako imaš lampu, samo ti nju rokni pod nju, nemaš frke...
 
28.09.2010
16
1
0
33
aj dobro...ljudi koje ja znam da su to radili obavezno im nije uspilo ali bolje slusaj njega...ja sam ipak novi u ovome...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
slobodno presadiš, i baš kako odin kaže, radi to po mraku!
i sve bi trebalo biti OK,

možda bi bilo dobro da pričekaš još neko vrijeme dok je lijepo vani i dok još ima sunca...
presađuj tek kad padnu temperature ispod -3 C
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
kako je danas lijep i suncan dan" i nista mi nece ovi dan pokvarit "mala se sunca rasirila listice zica me da joj pustim nesto od zepelina.danas ce dobiti malo vitamina slike cu staviti nadam se veceras.odlucio sam ju ostaviti na balkonu sto duze a pod lampu samo u nuzdi. pozdrav ekipi i hvala na savjetima





 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
ma čudo od vrimena...aj' ti nju lipo pod lampu stavi, vidim da je u pitaru, znači nema presađivanja, ama baš ništa joj neće bit, može joj bit samo bolje...koliku lampu imaš??? mislim da će joj 100W bit dosta, iako bi ja koristio 150W i više...i mora joj bit bolje nego na ovoj splaćini od vrimena...
e da, cura izgleda lipo, ali je nemogu povečat da je bolje vidim,zato nemoj smanjivat sliku, upload-aj je u punoj veličini, a onda koristi URL za forum pod '' Embed thumbnails''
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
.malo cu sada daviti koju tocno lampu znam da ima negdje na forumu ali meni je sve to jos uvijek kvantna fizika lampa ova pa lampa ona daj molim ako nije greda napisi selji papandopulu koja tocno mislim na oznaku ,ime ili nesta tako unapred hvala.
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
hvala Zlo to ja zovem informacijom shvatio bi ja to ali negdje oko proljeca .....oglupavio sam od globalnog zatopljenja. hvala jos jednom
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
:thumb::maryjane:eek:vu poruku iznad bas nisam najbolje pohvatao!!!!! Odin ako sam te s necim povrijedio sorry nije bilo namjere,peace brother! savjeti su dobro dosli nisam odgovorio na tvoj post ili kako se to vec zove jer sam u citanju ovog foruma i kada sam dobio informaciju "HPS" moslio sam da je to to i nisam vise obracao paznju na prijasnje postove. zahvaljujem ti se na tvojim savjetima i nadam se da nezamjeras papandopulu on je samo stari ofucani roker nikako konj.
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Sory, buraz...vidim da sam poruku napisao u nedjelju ujutro, taman sam došao doma sa nekog party-a, bio sam toliko razvaljen od brzine, još otkinuo donju granu sa biljke, osušio u mikrovalnoj, i uništio se do kraja...ni ja ne razumijem svoju poruku, kamoli da je netko drugi može razumjet...ja se izvinjavam ako sam nekoga uvrijedio...peace..