Mali prostor,kojom metodom iskoristiti...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Evo iz naslova možete predpostavit o čemu se radi...dakle ja i frend smo riješili da započnemo kao neki micro grow u jednom zvučniku...ni ja ni on nemamo baš previše iskustva osim s outdooorom...pa bih molio malo iskusnije,koga ne mrzi,za savjet.....:pat:

Dakle prostor je dosta ograničen,ma da sam u početku bio malo skeptičan,rekao sam,zašto ne probati...hehe...sad ovako evo slika u paintu otprilike kako bi to bilo...



I sad ja vas pitam,KOJOM METODOM doći do većeg uroda,razmišljao sam topping,LST(koji mi se ne čini baš pravom sloucijom,zbog ovako malog prostora),ili možda da,pa eto u nedoumici sam,pa pitam vas na forumu..:popcorn:...hehe zato i postoji...svaki komentar,prijedlog ili savjet je dobrodošao....hvala...pozdrav svima koliko vas ima...lol
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Evo ti odgovora, cijelu bazu do 17cm visine pretvori u posudu, mogao bi odraditi ScrOG sa vegetacijom, ali ti treba klon ženski.
Druga solucija, nekoliko biljaka odmah 12/12 i ostaviš dvije (cijelo vrijeme LST ili po mogućnosti ScrOG)...također napraviš da ti je cijela baza posuda sa zemljom.

Treće opcije nema :D

:maryjane: