Maligni melanom i ulje konoplje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2012
12
14
0
45
najljepše hvala..
žao mi je zbog Vaše bake,ali nemojte se gristi..čitala sam da postoje i situacije kada ulje zaista suzbija tumor,ali je organizam preiscrpljen i jednostavno odlazi...tako da...možda ništa ne bi promijenili..
možda je moj tata imao jaku volju ,a možda je sve to splet sretnih okolnosti..ne znam..ali znam da sigurno nije ozdravio od morfija i peptorana koje je primao u bolnici a niti od 1000kCal infuzije,koliko god oni htjeli to dokazati..ono što me najviše smeta je da su se toliko trudili dokazati da se radi o nekakvoj pogrešci, a kad su vidjeli da nije greška, da nisu ni pitali..niti pitali..
pa zašto su onda doktori ,ako ih ne zanima lijek tako strašne bolesti? i kakvo je to ovo bolesno društvo??
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
ma razumijem, tesko je sad bilo sto reci i nesto generalizirati, svatko je individua na svoj nacin...
ali eto u svom tom kaosu najbitnije da ste se uvjerili u praksi da to zbilja pomaze, a onda se ne pita za cijenu...
sve su to igre velikih brojeva jer je farmaceutska industrija definitivno industrija sa najmanje, ako ne i bez, morala...
znaju oni jako dobro prednosti nase drage biljke ali onda pada njihov profit u vodu i tu prica pocinje i zavrsava...nazalost
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
Farmer82, i meni je otac umro od raka pluća davne 2001.g u roku 6mj, a do tada nije bio nikad bolestan....btw:eek:d tada pa do danas se nisam mogao pomiriti sa tim i od tada istražujem i učim o prirodnim načinima lječenja jer u ovoj klasičnoj, modernoj medicini više nevjerujem i mogu ti reći a i svima vama koji če ovo pročitati da svih ovih godina proćitanih knjiga i proučavanja svojstava raznih biljaka iz prirode i prehrane da najviše vjerujem u kanabis, to je moje skromno mišljenje......te sam se i sam odlučio pošto sam bolestan sa od rata sa razno raznim boleščugama i probao neznam ni sam koju biljku i prehranu neka je pomogla više neka manje te mi je jedino preostao još kanabis i odlučio sam konačno i ja da se pridružim vama u lječenju i uzgoju sa ovom biljkom. Kad pribavim svu opremu i podatke krečem i ja u pohod tako da če te i od meene i za mene vjerojatno još čuti.......
tebi lava79 svaka čast u odluci i hrabrosti da na ovakav način pomogneš voljenoj osobi jer kad čovijek kreće u sve ovo ipak nije mu svejedno i treba puno hrabrosti da se odluči na ovakav vid lječenja..........:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gewind
14.11.2012
12
1
0
43
Danas mi bas i nije neki dan...sinoć ni ulje nije pomoglo da ostanem u krevetu sretna i bez boli. Ipak ova Lavina priča me totalno oživila i neizmjerno razveselila. Iskreno kada je ulje tako djelotvorno u tako kratkom vremenu ja nemam nikakve sumnje u potpuno povlačenje bolesti. Bravo za vas, trud i uspjeh. Želim vam hrpu sreće i da onkologija za vas bude stvar prošlosti. Možeš li nam napisati malo o režimu primjene ulja i kako je tata prihvatio.

Ja se još mučim s količinom tj nisam smjela u podizanju količine..neumjerena sam jedino u mazanju s kremom. Mama i ja samo neovisno jedna od druge (što hoće reći da se ne pokušavamo međusobno utješiti) komentirale kako se broj kvržica na mom koljenu smanjio a neke druge kao da se suše...imam i jednu namazanu uljem i pokrivenu flasterom..prva 4 dana nije bilo nekih promjena ali svejedno je i dalje namazana pa ćemo vidjeti.. Zamišljala sam kako bi bilo imati kadu punu ulja pa se natrackati kao oni nonići koji se uvaljaju u ljekovito blato i onda se termički obrađuju na suncu..e to bio bila prava stvar. Dakle, ja sam još uvijek na dva liza..u planu je i treći..kad je bal nek je onda pravi dernek!! :bananica

Još uvijek sam na mukama po pitanju hortikulturalnih pothvata...kad bi hodalo kao kućna biljka ne bi bilo problema ali instalirati box stvarno nemam gdje. U toplo doba godine neće biti problema (bar se nadam) ali sada je... Prava šteta da se moramo gnjaviti s nečim takvim umjesto da uživamo u darovima koje nam je Priroda dala. Jednog dana, jednog dana.....:bale
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
mamaduplica

Dnevnik, reži crevo od prošlosti, nauči NE, i živi za danas ne sutra
SREČNO, malo slušaj mamo hahaha
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
+ pored ulja ostalie zdrave stvari dati tijelu. Organska hrana, izbaciti hranu sa aditivima(!), tamaniti voće i povrće kao lud (antioksidansi), duboko disanje 15 min. svaki dan (povećana opskrba kisikom ojačava tijelo), pozitivno razmišljanje i poz energija. Itd.
ug. Sretno! :))
 

Ira

16.12.2012
1
0
0
57
Lava,
nadam se da oporavak i dalje tako dobro napreduje!
U obitelji imam sličnu situaciju, molim Vas da mi se javite privatno.
Lijepi pozdrav!


lava79 je napisao(la):
prije upuštanja u tu cijelu avanturu pitala sam liječnike imaju li kakav prijedlog vezan za alternativnu medicinu..tatin glavni doktor je rekao da on u te stvari ne vjeruje (WTF??) ali neka radim što god mislim da bi pomoglo,jer oni više ništa za njega ne mogu napraviti.

nisu niti jednom, naglašavam niti jednom pitali što mu dajem, samo su se kao idioti čudili nalazima i pokušavali dokazati da je neka greška..zato su i radili sve skenove itd tri puta..
onda su ga otpustili iz bolnice jer ako ostane,moraju ga operirati,budući je postao sposoban za operaciju a i tumor je konačno te veličine da se može operirati..no oni neće,nego kažu,ajde da vidimo...tumor se smanjuje brže nego je rastao..

e sad, da li znaju i koliko su daleko išli u svojim analizama, ne znam..ali sam cvikala svaki put kad sam znala da ide na testiranje..

vidjet ćemo kako će sve to završiti...ne gajim iluzije da će tumor potpuno nestati , no možda se smanji na veličinu zrna graška pa neće ni biti potrebna operacija..ljudi od kojih sam ga nabavila su savjetovali da kad završim sa kurom koju su oni propisali, da ostavim oca ostatak života na jednoj kapi tjedno..ali kažem...vidjet ćemo...vesela sam i sretna sa rezultatima do sada, ne žalim niti lipe...kad je primio prvu kap imao je mrtvačke pjege po rukama..doslovno je bio u grobu.

ovo također pišem jer želim da se toj predivnoj biljci vrati dostojanstvo i poštovanje koje zaslužuje zbog svega što nam potpuno nesebično daje..ona je zaista dar sa nebe i svatko tko tvrdi suprotno ne zaslužuje da je ikada uživo niti vidi..(znam da zvučim kao fanatik ;-) , no da mogu spomenik bih joj podigla !
 
12.07.2012
12
14
0
45
pozdrav svima...
mnogi od vas su mi se javili sa pitanjima oko cijene i kontakta..
ne znam smijem li objaviti cijenu ili se to protivi pravilima ovog foruma, tako da je neću spominjati javno u ovom postu..jedino što mogu reći je da je bila 3 puta viša od cijene koju svi spominju za ulje iz Nizozemske..

nisam bila aktivna nekih 10-ak dana, jer su mi se javili neki mafijaši kad sam na jednom drugom forumu objavila svoju priču..pa su mi prijetili jer nisam kupila od njih i još se usuđujem pisati o tome (WTF??) ..
ne mogu vjerovat da je život takva trgovina i da zaista postoje likovi koji prate ovakve priče i hvataju njihove autore,pokušavajući ih diskreditirati a kad ne uspiju onda prijete ..i to sve samo zato da bi prodali svoj proizvod ... kakav je ovo uvrnuti svijet ??
čak mi je bilo provaljeno u inbox ( ne ovdje ,naravno) i mail...jako lijepo..nadam se da je ovdje bolji security sustav.

u jednom momentu nisam znala da li da se više bojim dilera ili policije..i zamjerila sam samoj sebi što sam išta išla pisati..no dok sam tražila ulje, imala sam priliku svašta probati..i lažna i razvodnjena ulja...zbog tih ulja ova biljka još teže dobiva ovaj rat..liječenje u ilegali i smrtnost je velika, a ljudi koji ostaju se boje tražiti obdukciju, pa kad bolesnik ode jer je ustvari primao lažno ulje, familija to ne zna...misle da je ulje bilo pravo, i da nije pomoglo..to me najviše ljuti!!



a sad ono što smatram da je najbitnije, kura koju sam dobila za svog oca :

postojalo je 8 koraka koji su uvod u kuru..
zamišljeno je da je svaki korak 1 dan..no budući je moj tata stalno povraćao i ništa nije mogao zadržati u želucu , korake smo morali ponavljati..

tako da uvod nije trajao 8 dana, nego 2 tjedna...

tek tada smo došli do njegove prave terapije koja se satoji od toga da tri puta dnevno uzima po 3 kapi..
dakle, ukupno 9 kapi dnevno..s tim da može ići i do 16 kapi, ali ne prvi tjedan...i to povećanje je isključivo subjektivno..prati se haluciniranje..i kako se on osjeća, da li mu je zlo ali na neugodan način, vidi li pogrešno boje..jer ako je tako, doza se treba smanjiti
barem su mi tako rekli..mi smo najviše dali 11 kapi, ujutro 3, popodne 3 i navečer 5..i to su nas također upozorili...da najveća doza ide uvijek prije spavanja..

evo, nadam se da sam nakome pomogla da lakše odredi svoju kuru..
interesantno je da na ostalim forumima ne pišu ljudi koji imaju iskustva s uljem, nego isključivo oni koji su ga samo vidjeli na telki..danas, nakon navedenog iskustva vidim i zašto..vjerovatno su probali,ali su bili ušutkani kao i ja.

svima želim brzo ozdravljenje , kvalitetno ulje , lakši put ...i da se zbog istine koju ste se usudili reći,nikad ne morate okretati preko ramena !
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Meni su prijetili samo oni koji su to MORALI probati:violent018:, nisam se susreo s takvim problemima, dobro je čuti i tu drugu stranu, žao mi je zbog neugodnosti što si proživjela...
I nemoj biti ljuta na one koji pljuju po ulju nakon što su kupili smeće od ulja, ista stvar je s onima koji su kupili travu s ceste, pa im nije pomoglo.....
Ima nas svakakvih oguglat ćeš:eek:vca
A sad ono najbitnije, super mi je shema po kojoj tata ide (ova količinska), i ja se držim 3 zrna (a tolerancije nema na vidiku makar su mi sve boje na mjestu)...
Drago mi je zbog tebe i oca, držim fige:thumb::vb_wave:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
mazar je napisao(la):
Meni su prijetili samo oni koji su to MORALI probati:violent018:, nisam se susreo s takvim problemima, dobro je čuti i tu drugu stranu, žao mi je zbog neugodnosti što si proživjela...
I nemoj biti ljuta na one koji pljuju po ulju nakon što su kupili smeće od ulja, ista stvar je s onima koji su kupili travu s ceste, pa im nije pomoglo.....
Ima nas svakakvih oguglat ćeš:eek:vca
A sad ono najbitnije, super mi je shema po kojoj tata ide (ova količinska), i ja se držim 3 zrna (a tolerancije nema na vidiku makar su mi sve boje na mjestu)...
Drago mi je zbog tebe i oca, držim fige:thumb::vb_wave:
opreza nikad dosta brate...pamet u glavu :)
 
14.11.2012
12
1
0
43
Štrajkam nekoliko dana već...pokupila neku gadnu baju od klinaca pa ne znam di mi je glava a di guzica. Senzacije u glavi su takve da nije bilo šanse da na sve to uzmem i ulje pa sam odlučila ostati samo na noćnom tretmanu iako je i to bilo gadno. Kombinacija raspadajuće glavobolje, temperature, vrtoglavice, mučnine, velike slabosti i ulja definitivno me vezalaza krevet d te mjere da se susjedstvo moralo angažirati oko klinaca. Nisam mogla ni zamisliti da je glavu tako teško podignuti...
Ipak moram priznati da mi je falilo druženje s uljem. Zato će danas biti weeeeee dan..pola nosa je prohodno a time i glavobolja manja, uspijevam pogoditi prostroije po kući, pa si mislim da se show može nastaviti.

Lava
kako je tvoj otac podnosio toliko ulja? Je li on uopće budan po danu? Ja si dozvolim da zaspem samo zato što mi kronično fali sna ali zapravo nisam zombi. Tko je tvom ocu odredio taj režim uzimanja?
Ja za ulje definitvo imam pozitivno mišljenje mada sam ljuta što je sve to još u debelim povojima. Sigurna sam da brojni ne uspiju jer ne dođudo kvalitetnog ulja ili ga ne znaju primijeniti. Sve više ljudi se informira o tome ili čak imaju i iskustva a s druge strane sve je pod velom zabrane i neprovjerenih infromacija..
Koliko bi sve bilo uspješnije i jednostavnije kada bismo sa sigurnošću znali koje ulje i u kojoj količini ima apsolutni učinak na pojedinu dijagnozu..
No dobro, nedaobog većeg zla od ovog pa je opet dobro!! Sad idem pokušati ukrasti koju minuticu sna :kauch
 
12.07.2012
12
14
0
45
mamaduplica je napisao(la):
Štrajkam nekoliko dana već...pokupila neku gadnu baju od klinaca pa ne znam di mi je glava a di guzica. Senzacije u glavi su takve da nije bilo šanse da na sve to uzmem i ulje pa sam odlučila ostati samo na noćnom tretmanu iako je i to bilo gadno. Kombinacija raspadajuće glavobolje, temperature, vrtoglavice, mučnine, velike slabosti i ulja definitivno me vezalaza krevet d te mjere da se susjedstvo moralo angažirati oko klinaca. Nisam mogla ni zamisliti da je glavu tako teško podignuti...
Ipak moram priznati da mi je falilo druženje s uljem. Zato će danas biti weeeeee dan..pola nosa je prohodno a time i glavobolja manja, uspijevam pogoditi prostroije po kući, pa si mislim da se show može nastaviti.


Lava
kako je tvoj otac podnosio toliko ulja? Je li on uopće budan po danu? Ja si dozvolim da zaspem samo zato što mi kronično fali sna ali zapravo nisam zombi. Tko je tvom ocu odredio taj režim uzimanja?
Ja za ulje definitvo imam pozitivno mišljenje mada sam ljuta što je sve to još u debelim povojima. Sigurna sam da brojni ne uspiju jer ne dođudo kvalitetnog ulja ili ga ne znaju primijeniti. Sve više ljudi se informira o tome ili čak imaju i iskustva a s druge strane sve je pod velom zabrane i neprovjerenih infromacija..
Koliko bi sve bilo uspješnije i jednostavnije kada bismo sa sigurnošću znali koje ulje i u kojoj količini ima apsolutni učinak na pojedinu dijagnozu..
No dobro, nedaobog većeg zla od ovog pa je opet dobro!! Sad idem pokušati ukrasti koju minuticu sna :kauch


@mamaduplica, veliki pozdrav ti šaljem i držim fige da sve bude kako treba !

što se tiče mog oca, njemu je bilo užasno teško jer je bio na morfiju, u užasnim bolovima i stalno je povraćao..
onda je počeo sa uljem , no intervali između povraćanja nisu prelazili pola sata, danima smo ponavljali prvi dan..nije mogao zadržati kap u želucu..pa smo kemijali sa malo meda, pa da samo muljavi kap po ustima, svašta smo probali..samo da ne povrati ..
kad je konačno uspio zadržati prvu kap, i nije povratio čitav sat, slavili smo...mislim da je to bilo tek 5.dan..i onda je sve bilo u redu, dozu smo povećavali svaki dan kako su nam ti ljudi savjetovali, obzirom na njegovo opće stanje organizma, nalaze i kilažu..

ali bolovi su prestali tek nakon mjesec dana "prave" terapije..točnije, završavao je 3.tjedan terapije na 9 kapi
tek se tada naspavao..ali ne radi se o tome da je spavao jer nije mogao drugačije, nego su to bili prvi dani nakon dugo vremena, oko 6 mjeseci, da ga nije boljelo..kad sam mu dala 11 kapi, spavao je kao beba :)

no nakon 3 dana na 11 kapi, počelo ga je "tresti iznutra", titrala mu je slika, vrtilo mu se i stalno je imao osječaj da će opet povratiti..polako smo mu smanjili dozu nazad na 9 kapi..
i bilo je ok...
no 9 kapi nije njegova stabilna terapija, nego udarnička..ona koja treba uništiti bolest, preokrenuti organizam. njeno vremensko korištenje je vezano za stanje organizma .

izašao je iz tog dijela svoje kure..
sada je na 6 kapi dnevno i ostaje na tome idućih 6 mjeseci, a ako bi se pogoršalo, onda ćemo ga opet dizati na 9 kapi, a možda i više..no zasad je dobro, hvala Bogu..
eto..toliko od mene
 
14.11.2012
12
1
0
43
Drago mi je kada netko u tako teškoj situaciji ipak pronađe snage i volje za dalje..osobito kada su rezultati dobri i stvar obećava! Samo neka tako i nastavi!!
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
lava79 je napisao(la):
no nakon 3 dana na 11 kapi, počelo ga je "tresti iznutra", titrala mu je slika, vrtilo mu se i stalno je imao osječaj da će opet povratiti..polako smo mu smanjili dozu nazad na 9 kapi..
i bilo je ok...
no 9 kapi nije njegova stabilna terapija, nego udarnička..ona koja treba uništiti bolest, preokrenuti organizam. njeno vremensko korištenje je vezano za stanje organizma .

izašao je iz tog dijela svoje kure..
sada je na 6 kapi dnevno i ostaje na tome idućih 6 mjeseci, a ako bi se pogoršalo, onda ćemo ga opet dizati na 9 kapi, a možda i više..no zasad je dobro, hvala Bogu..
eto..toliko od mene
Ja bi na vašom mestu još smanjila i imajte na umu da se take težke bolesti ne izleče u roku 3 meseca treba ponekad i godinu ili malo više vremena a može i manje sve zavisi u kakvom stanju je čovjek i koliko je bolest napredovala i šta je sve bilo ili nije bilo urađeno kemo,zračenje, dijete, itd..... i kod težkih bolestnika 60ml nikako nije dovoljno sigurno.
Lava79 srečno tvome ocu a ti mamaduplica piši D.....i ne prekidaj sa uljem ti se ga samo naulji bez brige opet razmišljaš o drugima sad si ti bitna.

:bonappetit:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
lava79 je napisao(la):
sada je na 6 kapi dnevno i ostaje na tome idućih 6 mjeseci

lava nesto me zanima svugdje se prica o dozi u zrncima a ti spominjes kapi dali s tim mislis na zrnca ili ti imas nesto bas u kapima?
 
12.07.2012
12
14
0
45
mario339 je napisao(la):
lava nesto me zanima svugdje se prica o dozi u zrncima a ti spominjes kapi dali s tim mislis na zrnca ili ti imas nesto bas u kapima?
Obzirom da je riječ o ulju,govorim o kapima:)Tekstura je gusta,masna..Ali ako zagrijem ,onda se naravno razrijedi, postaje nekako viskoznije....Moja "kap" je ustvari crtica duljine 3-4 mm. Eto, možda je sad jasnije.
 
12.07.2012
12
14
0
45
nenash je napisao(la):
Bilo bi doobro da osmisle neki "mehanizam" za doziranje.Možda već i ima...


Hahaha..i ja sam o tom razmišljala prije nabave ulja..bojala sam se doziranja.

No , kad sam konačno došla do ulja, nakapala sam par kapi i pojela ih.. :))))))

tad sam shvatila što je ulje , kako djeluje, što je ok a što nije itd.. I nestao je strah..

tek nakon tog eksperimenta počela sam davati ulje tati..i mogla sam mu puno više pomoći a nije bilo ni toliko panike kad je rekao da mu se vrti, da mu je hladno itd..

Svakom bih preporučila da osobno proba proizvod, možda i nekoliko puta, prije nego ga servira bolesnoj osobi.

to je prvi test eliminacije lažnog od pravog ulja.
A koliko god bili zdravi,ulje nikad nije višak..možda tek u tom stanju postanete svjesni da i vi imate neke zdravstvene probleme koji još nisu eskalirali..ili da vam organizam negdje kronično trpi..

u svakom slučaju,tad sam shvatila koliko je ta biljka posebna, koliko pruža uvid u samog sebe na svim nivoima, i mislim da u maloj količini kod zdrave osobe radi vrlo preciznu dijagnostiku i skeniranje čitavog organizma.



I ne,nisam pala s Marsa :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
lava79 je napisao(la):
Hahaha..i ja sam o tom razmišljala prije nabave ulja..bojala sam se doziranja.

No , kad sam konačno došla do ulja, nakapala sam par kapi i pojela ih.. :))))))

tad sam shvatila što je ulje , kako djeluje, što je ok a što nije itd.. I nestao je strah..

tek nakon tog eksperimenta počela sam davati ulje tati..i mogla sam mu puno više pomoći a nije bilo ni toliko panike kad je rekao da mu se vrti, da mu je hladno itd..

Svakom bih preporučila da osobno proba proizvod, možda i nekoliko puta, prije nego ga servira bolesnoj osobi.

to je prvi test eliminacije lažnog od pravog ulja.
A koliko god bili zdravi,ulje nikad nije višak..možda tek u tom stanju postanete svjesni da i vi imate neke zdravstvene probleme koji još nisu eskalirali..ili da vam organizam negdje kronično trpi..

u svakom slučaju,tad sam shvatila koliko je ta biljka posebna, koliko pruža uvid u samog sebe na svim nivoima, i mislim da u maloj količini kod zdrave osobe radi vrlo preciznu dijagnostiku i skeniranje čitavog organizma.



I ne,nisam pala s Marsa :)

i ja sam prvo probao (nekoliko puta) pa sam onda tek dao bolesnoj osobi - sebi:eek:vca
jesi jesi pala si s Marsa - i nas nekolicina skupa s tobom:abducted: