Maligni melanom i ulje konoplje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Pozdrav svima... prije par dana frendica je saznala da ima tumor dojke.. kopam po netu u vezi tog ulja i fascinira me koliko je ova biljka korisna, tako da sam danas otišla u bio dućan da pitam za ulje i imaju ga, kao i sjemenke i prah konoplje... 2dcl košta 79kn, pola litre je 143kn ( dva različita dobavljača su: jedno iz slovenije, drugo iz rumunjske )... jedino me malo muči da li je to prerađeno ulje iz bio shopa uistinu za liječenje raka?!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ivasim je napisao(la):
... jedino me malo muči da li je to prerađeno ulje iz bio shopa uistinu za liječenje raka?!

uf... pa malo razmisli, da je to to, zasto bi ljudi krsili zakon uzgajajuci biljke u svom domu da bi dosli do ulja... cim vidis da se prodaje na pola litre... joj, koliko biljaka treba za pola litre medicinskog ulja
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
ivasim je napisao(la):
da li je to prerađeno ulje iz bio shopa uistinu za liječenje raka?!

To ulje iz Bio Shopa nije ulje o kojem si čitala da je ljekovito. Ulje koje je ljekovito se dobiva od SMOLE sa CVIJETA Canabis Indice. A ti si vidjela vjerovatno ulje od sjemenki ili nešto treće. Ugl. Pogledaj film od Rick Simpsona - Run From the Cure

RUN FROM THE CURE Full Version [HD] - YouTube

Ima vjerovatno i sa našim subtitlovima naći...

Sretno :)
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Tak sam si nekak i mislila da to nije to. Veli meni žena u dućanu da u tom ulju ima jako malo thc-a, ja reko pa thc i liječi rak... samo me čudno pogledala.. hvala za film, pogledala sam ga i odličan je. Do nedavno nisam pojma imala koliko je ta biljka korisna i bila sam čak i protivnik iste, mada sam pljugala.
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Morat ćeš se boriti znanjem protiv bolesti Iva. Puuuno čitanja i nešto para su potrebni. Čitaj forum, ima dosta ljudi koju su se liječili i pisali o tome Dnevnike, pa ćeš malo bolje shvatiti kako to ide i na koji način ljudi dolaze do ulja, kako ga primjenjuju, i još bezbroj odgovora na pitanja koja još nisi ni postavila... Ugl. spremite se ti i frendica na dane i dane čitanja i istraživanja ;) :)
Sretno!! :))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Kopam, čačkam, tražim sve i svašta, oči sam već ostavila na ovom kompu.. nadam se da će biti nešto od svega toga.. želim posadit pa šta bude bit će
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.063
15.663
358
PowerSeed je napisao(la):
uf... pa malo razmisli, da je to to, zasto bi ljudi krsili zakon uzgajajuci biljke u svom domu da bi dosli do ulja... cim vidis da se prodaje na pola litre... joj, koliko biljaka treba za pola litre medicinskog ulja


Mislim da se od 10g biljke (i to isključivo indijke) dobije tek 1ml ulja koje leči tu opaku bolest.. Znači od 5kg, pola litre..
 
12.07.2012
12
14
0
45
Da..i ja sam čitala negdje da je otprilike mililitraža 10% od gramaže biljnog materijala..


Ajde, ako netko zna..nek mi odgovori na iduće pitanje,koje me stvarno muči :
Bila sam u Amsterdamu u 10 mj. ..išla sam po ulje..tamo je ulje stvarno tema o kojoj se šapuće. Čula sam valjda sto puta da je proizvodnja i prodaja tog ulja protuzakonita u Nizozemskoj..
Kako taj lik ( o kojem je bilo riječi na ovoj temi ) proizvodi ulje i šalje ga kod nas ? mislim, super ako je to pravo ulje, sad znam gdje da se obratim, ali kako je moguće da nitko u Amsterdamu ne zna za njega ?

Ništa ne implementiram,da ne bi netko krivo shvatio, samo mi fakat nije jasno..je l to zaista pravo ulje? Eto..to me zanima..
 
23.11.2012
25
3
0
44
lava79 je napisao(la):
Da..i ja sam čitala negdje da je otprilike mililitraža 10% od gramaže biljnog materijala..


Ajde, ako netko zna..nek mi odgovori na iduće pitanje,koje me stvarno muči :
Bila sam u Amsterdamu u 10 mj. ..išla sam po ulje..tamo je ulje stvarno tema o kojoj se šapuće. Čula sam valjda sto puta da je proizvodnja i prodaja tog ulja protuzakonita u Nizozemskoj..
Kako taj lik ( o kojem je bilo riječi na ovoj temi ) proizvodi ulje i šalje ga kod nas ? mislim, super ako je to pravo ulje, sad znam gdje da se obratim, ali kako je moguće da nitko u Amsterdamu ne zna za njega ?

Ništa ne implementiram,da ne bi netko krivo shvatio, samo mi fakat nije jasno..je l to zaista pravo ulje? Eto..to me zanima..

A o kojem je liku riječ...o onom famoznom osječkom "Doktoru"
 
12.07.2012
12
14
0
45
doctor_no je napisao(la):
A o kojem je liku riječ...o onom famoznom osječkom "Doktoru"

Ma ne..kakav os doktor ?

U Uvodnom postu od mamaduplica je navedena internetska adresa
Dakle, priča ide, da netko 40 km od Amsterdama ima dozvolu za pravljenje ulja...i šalje ga poštom.
cijena je oko 30€ za ml..
Eto..mislila sam da je to ista osoba o kojoj je pisala mamaduplica u uvodnom postu..
pa,je l netko čuo za to ?
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Mislim da nam nema druge nego da sami radimo ulje i ostale pripravke... farmaceutsko-politički lobi je užasno jak i naravno da im nije u interesu da ljudi budu zdravi nego što bolesniji da bi što više zobali lijekove ko kokice... sve ostalo je pre, pre skupo ( mislim na narudžbe iz vana )... možda bi bilo dobro da ljudi kojima to uistinu treba, da se udruže nekako pa zajedno rade ulje, mada je rizik velik. Što više proučavam ovu biljku sve više u meni raste revolt radi zabrane iste.. uh.. šta se domaćih prozvođača tiče ima tip koji se bavi uzgojem i proizvodi ulje, zove se Ivo Glamočija ( ili tako nekako je prezime, ima kod mene u bio shopu njegovo ulje ), ali ne znam koliko je to njegovo ulje djelotvorno budući da je biljka zakonom ograničena na 0.2% THC-a, a upravo je THC djelotvoran... ne znam, valja nam se puno više angažirat. Ja samo znam, da ne daj Bože imam bolesno dijete, sestru, brata, oca majku... uzgajala bi bez obzira na posljedice... zapravo, i mislim uzgajat..
 
12.07.2012
12
14
0
45
Slažem se s tobom.
kanabis je lijek,nije droga..bilo bi lijepo kad bi ljudi počeli odvajati kruške i jabuke. Postoje supstance koje su samo droga,ali ako ih doktor prepiše svi ih kao ovce gutamo bez riječi.
ja osobno upravo imam problem s tatom,koji je u badu jer će možda morati po završetku kure piti i dalje 1 kap tjedno dok je živ, čisto preventivno da se karcinom ne vrati.
i sad je on u panici, misli da to znači da je ovisan!! I ne mogu ga uvjeriti , a čovjek je jedva preživio ! I šta reći, osim eto koliko su ljudima isprani mozgovi..čak ni kad je život dokaz , oni i dalje ne vjeruju i odbijaju ići protiv sustava.
više ne znam što da mu kažem, u panici sam da ne bi on bez mog znanja,ispravan i moralan prestao piti kapi..
ima itko kakav savjet,neki sajt ili literaturu ..izvan sebe sam !
 
25.12.2012
10
4
0
43
lava79 je napisao(la):
Slažem se s tobom.
kanabis je lijek,nije droga..bilo bi lijepo kad bi ljudi počeli odvajati kruške i jabuke. Postoje supstance koje su samo droga,ali ako ih doktor prepiše svi ih kao ovce gutamo bez riječi.
ja osobno upravo imam problem s tatom,koji je u badu jer će možda morati po završetku kure piti i dalje 1 kap tjedno dok je živ, čisto preventivno da se karcinom ne vrati.
i sad je on u panici, misli da to znači da je ovisan!! I ne mogu ga uvjeriti , a čovjek je jedva preživio ! I šta reći, osim eto koliko su ljudima isprani mozgovi..čak ni kad je život dokaz , oni i dalje ne vjeruju i odbijaju ići protiv sustava.
više ne znam što da mu kažem, u panici sam da ne bi on bez mog znanja,ispravan i moralan prestao piti kapi..
ima itko kakav savjet,neki sajt ili literaturu ..izvan sebe sam !

Ne koristim ulje pa neznam ako osjeti ali pusim zbog boli. Duga prica.
Uglavnom... ako ne osjeti efekt... podvali mu u "poseban čaj koji se mora pit hladan -nakon šta odstoji sat vremena".

U slucaju da osjeti... reci mu da si saznala da i ovo ulje koje legalno mozes kupit djeluje i legalno je (pokažeš račun); i u tu neku malu dozu (0.03) mu uvali pravu stvar.
Dodaj jos i placebo efekt (ako mi je kap pomogla...ovo ce jos vise iako je u manjoj kolicini THC-a).

Nemora ti netko bit zahvalan da mu pomognes -taj oblik marljivog rada je po meni najzahvalniji. Sretno!
 
12.07.2012
12
14
0
45
hvala na savjetu..kad konačno dođemo do kraja kure, pokušat ću tako..
malo me šokirao tata ..još ne vjerujem da se on,nakon što mu je ulje spasilo život, boji ovisnosti..bože dragi..da nije tragično,bilo bi smiješno..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55
05.01.2013
5
0
0
35
Otac mi ima 53 godine i operisao je maligdni tumor na mozgu,pokusavam da sto vise informacija nadjem vezano za ulje od konoplje....zaista verujem da mu to moze pomoci i zato sam se bacio na potragu ulja...znam da je tesko ( skoro nemoguce ) al moram pokusati da dodjem to njega...super sto sam uspeo da saznam o cuvenom dr Zivkovu ( nadam se na vreme posto je vec kontaktiran od strane bliznih ), Svaka cast svim dobrim ljudima na sjajnim textovima... Mene je kontaktirao neki Denis da navodno ima ulje ...smatram da je to neka glupost al opet da vas pitam dal je iko cuo za njega i dal ista zna o tome ....malo kopiram text al zelim sto pre do dodjem do nekog odgovora jer je vreme trenutno jedino bitno