Maligni melanom i ulje konoplje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
evo ovako,krvna slika se poboljšala,imala je i vodu u plućima no i to se prestalo sakupljati,nalazi govore da se stvari poboljšavaju te da "kemoterapija"počinje davati rezultate tj.da se tumor počinje smanjivati...zar ljek djeluje???pa izgleda da će stvari krenuti na bolje,ali bilo bi vjerovatno puno boljhi rezultati kad bi prekinula sa kemoterapijom jer ona ne samo da razara tumor nego loše utječe i na sve organe u tjelu...svakako preporučam ljek svim ljudima koji su otkrili rak u ranijoj fazi dok još nije posve metstazirao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and herb oil
26.09.2013
1
1
0
hej ljudi, nov sam clan, zbog ove teme sam se pridruzio. mama ima rak na plucima i gledao sam razne dokumentarce gde ljudi kazu kako ulje stvarno pomaze. procitao sam sve sto ste pisali, znam da ne mogu da trazim nista, ali ako neko zna nesto, ima neku varijantu nabavke, neka mi posalje poruku molim vas. inace sam iz Bijeljine, spreman sam da dodjem bilo gde i nadam se da cemo nesto skontati. hvala vam svima puno i nadam se da ce se svi s problemima oporaviti barem toliko da normalno funkcionisu. pozdrav pa se cujemo, hvala ljudi i sve najbolje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove
02.01.2014
2
0
0
lava79 je napisao(la):
i ja sam prije skoro 2 mjeseca bila očajna..tražila sam ulje na sve strane jer mi je tata bio otpisan..ima karcinom debelog crijeva, operiran..kemoterapija...pola godine kasnije ponovno tumor na debelom crijevu, organizam preslab za ponovnu operaciju i kemoterapiju..metastaze na plućima, kostima zdjelice, i limfnim čvorovima..liječnik je rekao,: žao nam je, možemo mu samo olakšat muke..stavili ga na morfij..i rekli nam da ima par dana...

odjurila sam u Nizozemsku da bih tamo saznala kako je i tamo to ulje u ilegali, da je zakonom proglašeno teškom drogom..doduše,prodaju ga ispod pulta ali samo kao kap po jointu i to košta 70Eura..pala sam u nesvjest..

vratila se ovdje, molila po svim forumima na pp ciljano ljude koji su javno objavili kako su došli do ulja i da su na terapiji da mi pomognu..niti jedna osoba mi nije odgovorila..to sve sam radila jer nisam imala 3 mjeseca da uzgojim sama ..

igrom slučaja ili deus ex machina došla sam do ulja kod nas..platila sam ga kao drago kamenje..ali moram vam ljudi reći, da mi je tata nakon nepunih 7 ml stao na noge..liječnici su ga testirali uzduž i poprijeko 3 puta u 3 tjedna..na prvom nalazu tumor se smanjio za 10%, metastaze su bile zvjezdastog oblika..tjedan dana kasnije tumor se smanjo za još 10% a metastaze su izgledale kao čvorići...na zadnjem, trećem testiranju konačan rezultat je da se tumor ukupno od početka terapije smanjio za 35% , metastaza nema..ostale su točkice...ne žele ga operirati jer ih zanima koliko će to dalje i kojom brzinom napredovati...napokon jede i zadržava hranu ( do sad je bio samo na infuziji), nema bolova i doma je.. :)...

ovo sam već napisala na jednom drugom forumu, gdje sam ranije molila za pomoć, pa evo pišem i ovdje sa željom i nadom da što više ljudi sazna da konoplja zaista liječi, da to nije nikakav mit, da postoje pravi slučajevi i pravi ljudi ovdje..oko nas koji su živi zahvaljujući toj biljci ...

ta biljka sadrži eliksir života i je*bem državu koja čovjeku zakonom brani da ozdravi ,a ne pruža mu nikakvu alternativu..
to samo znači da je svako takvo zakonodavstvo sve ljude koji su oboljeli od bilo koje vrste karcinoma -namjerno i svjesno osudila na smrt jer se zna da konvencionalna medicina ne liječi rak i da je recidiv pravilo a ne slučaj.

s druge strane , isto tako se zna da postoji pravi lijek , kanabis, ali tada farmaceutska mafija ne bi imala na kome zarađivati..sram ih sve bilo , a autorici teme držim fige, nek zna da nije sama i da nas ima sve više koji takvoj državi pokazujemo srednji prst.

nisam zla, ali baš me zanima da pola Sabora dobije rak..kako bi ga liječili..i kojom bi brzinom mijenjali usr*ne zakone
 
02.01.2014
2
0
0
Ja sam nova na ovom forumu. Naime,cula sam za ulje konoplje I potrebno mi je za lecenje oca. Molim za informaciju gde se moze nabaviti pravo??? Privatna poruka je pozeljna....
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Pozdrav dragi ljudi,moj otac ima maligni melanom,koji je metastazirao na par mesta,hocemo da nabavimo ulje,on je vec prosao Brojsovu dijetu i sad je na alkalnoj dijeti ali se jos nista nije povuklo,vidim od par ljudi ovde da su prosli vec kroz slicnu pricu i verujem da samo alternativa bez hemoterapije pomaze. Sad zanima me da li mogu nekako da nabavim pravo ulje,ako neko zna nek javi,novac nije problem,znam da te cene od 1500 eura nisu prave po prostoj logici sto 500 grama biljke za 60 grama ulja ne kosta ispod 2500 eura,znam i metodu kako se testira dal je ulje pravo,tu metodu je i sam Rick Simpson pokazao,znam i da mora da ima preko 90% thca,ono sto me zanima dobri ljudi,dal ima neko stvarno pravo Rick Simpson ulje i ako ima negde posaljite mi privatnu poruku. Hitno mi je ljudi stvarno,moram pomoci ocu pre nego sto bude kasno! Hvala vam unapred i pozdrav za sve dobre ljude iz Beograda.
Jos jednom,molim vas ako neko zna gde i kako moze da se nabavi pravo ulje nek posalje privatnu poruku
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pa sunce mu! Znam da je frka, al moram vas pitat, jeste li vi ljudi normalni? Pa kanabis je još uvijek ilegalan i ovaj sajt se ne bavi distribucijom istog! Za ponudu i potražnju se dobija ban! Bem mu... šta da vam sad radim?
https://vutra.org/topic/10131-pravilnik/

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
Edit:
Još me nešto kopkalo sa ovom temom i okrenem predhodnu stranicu... zaključat ću, jer autorica teme više nije među nama... na žalost...
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Poz ljudi dobre volje,posto je prethodna tema zakljucana,delom i mojom krivicom,jbg nisam bio upoznat sa pravilnikom izvinjavam se iskreno,rekoh da ako neko ima bilo kakva iskustva sa ovom bolesti i lecenjem,nek postuje nesto,sve je od pomoci. Moj otac ima ovu opaku bolest,nazalost prosirila se na nekoliko mesta,pre 3 meseca na PET skeneru u budimpesti otkrivene su te metastaze,srecom vitalni organi nisu bili zahvaceni... Prosli smo prvu operaciju mladeza pre 5 godina,nazalost naisli smo na nesposobnog idiota koji nam je dao pogresne rezultate(rezultate drugog coveka) i mislili smo da je to reseno,medjutim pre dve godine zbog pojave cvorica u preponama cale lepo ode i proveri opet i ustanovi maligni melanom clark4,breslow 3,opet operacija,izvadili mu limfne cvorove u preponama,kao sve je u redu,redovne kontrole,nikom nije palo na pamet da nas salje na PET skener tad,medjutim posle godinu dana cale primeti neke simptome i odluci da se proveri,elem posto je Srbija takva kakva je,ni jedini PET skener nije radio u Beogradu,pljunuli smo lovu i krenuli u Budimpestu. Nakon tog saznanja i nakon otkrica da zvanicna medicina to ne moze da izleci vec samo da produzi zivot i to pitanje kakav zivot sa njihovom hemoterapijom koja unistava imuni sistem odlucimo da probamo Brojsa i Gintera(Upoznali smo par ljudi koji su prosli to i izlecili terminalni rak dojke,pluca,jetre),pricali sa Majom Volk,on je sve to lagano izdrzao evo 3 meseca su prosla sa tim terapijama i sad smo bili na PET skeneru,rezultati u petak...
On nazalost misli da mu se nije povuklo,delom zbog tih uvecanih cvorica i delom zbog nekih sitnih boluckanja u stomaku,ali videcemo. Zbog toga se odlucismo za ulje,sad videcemo kako cemo srediti to,uzgajanje ili nabavka,nebitno,naci ce se nacin valjda :)
Rekoh da zapocnem temu pa ako neko ima neka iskustva nek podeli. Ironija je sto sam celog zivota okruzen ljudima koji konzumiraju ovu mocnu biljku,i ja sam u par navrata,cak su me matorci smarali pre par godina u vezi toga,pa testiranja i gluposti,a sad trazimo pomoc u ovoj lepoj biljci :) Sta bi bilo da smo na vreme znali za RSO...
 
12.07.2014
1
0
0
Pozdrav! Mom ocu je nedavno dijagnosticiran karcinom zeludca s metastazama na peritoneumu, omentumu, dijelu debelog crijeva, prognoza je dosta losa....kako to inace biva, mi smo definitivno za to da krene na kemoterapiju jer se neke nade ipak polazu u to, no mene interesira da li on moze uzimati ulje uz kemoterapiju iii to ne dolazi u obzir? Gdje bih uostalom mogla doci do zaista provjerenih informacija jer se ne zelim igrati njegovim zdravljem. Hvala vam unaprijed! :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
T-rex1324 je napisao(la):
mene interesira da li on moze uzimati ulje uz kemoterapiju iii to ne dolazi u obzir?
ako mozes doci do kvalitetnog ulja obavezno ga daj ocu dok bude isao na kemo posto ste se vec odlucili za njih samo kada i koliko to ces morati eksperimentirati al dok bude isao u bolnicu na primanje doza tu preskocite pa kad dodje kuci uzmite manje doze koje ce ga smiriti pomoci da zaspe i poboljsaju apetiti koji moze biti problem zbog mucnina i tu ti mogu garantirati da je ulje najbolji lijek za olaksavanje nuspojava od kemo terapije samo jedno uvijek neka ti bude na pameti oprez sa doziranjem na pocetku bolje mu je dati malo pa da nista neosjeti nego da mu das mrvicu previse pa da prebaci i dobije strah od ulja i onda mu sigurno nece biti vise od koristi

pozdrav i sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: littleGreen
04.11.2014
4
2
0
Pozdrav,

Ja sam novi na ovo forumu i mnogo citam o svemu jer mi otac najvjerovatnije ima maligni melanom ,izvršio je sve pretrage i izvadio nalaze i ni na jednom nema nikakvih promjena sve je ok .Imao je prije tog operaciju na mladežu gdje je imao izraslinu i sve je fino zaraslo sada ce ici na PET / CT snimak pa ćekam da vidim kakvi će biti nalazi .
Molim vas da mi date savjete kako da dodjem do ulja koji ste Vi koristili jer mi je to zaista potrebno za izlijecenje oca.
Ili da mi posaljete Vasu adresu da Vam se javim.

Ocekujem Vaš odgovor,


Lp,

lava79 je napisao(la):
i ja sam prije skoro 2 mjeseca bila očajna..tražila sam ulje na sve strane jer mi je tata bio otpisan..ima karcinom debelog crijeva, operiran..kemoterapija...pola godine kasnije ponovno tumor na debelom crijevu, organizam preslab za ponovnu operaciju i kemoterapiju..metastaze na plućima, kostima zdjelice, i limfnim čvorovima..liječnik je rekao,: žao nam je, možemo mu samo olakšat muke..stavili ga na morfij..i rekli nam da ima par dana...

odjurila sam u Nizozemsku da bih tamo saznala kako je i tamo to ulje u ilegali, da je zakonom proglašeno teškom drogom..doduše,prodaju ga ispod pulta ali samo kao kap po jointu i to košta 70Eura..pala sam u nesvjest..

vratila se ovdje, molila po svim forumima na pp ciljano ljude koji su javno objavili kako su došli do ulja i da su na terapiji da mi pomognu..niti jedna osoba mi nije odgovorila..to sve sam radila jer nisam imala 3 mjeseca da uzgojim sama ..

igrom slučaja ili deus ex machina došla sam do ulja kod nas..platila sam ga kao drago kamenje..ali moram vam ljudi reći, da mi je tata nakon nepunih 7 ml stao na noge..liječnici su ga testirali uzduž i poprijeko 3 puta u 3 tjedna..na prvom nalazu tumor se smanjio za 10%, metastaze su bile zvjezdastog oblika..tjedan dana kasnije tumor se smanjo za još 10% a metastaze su izgledale kao čvorići...na zadnjem, trećem testiranju konačan rezultat je da se tumor ukupno od početka terapije smanjio za 35% , metastaza nema..ostale su točkice...ne žele ga operirati jer ih zanima koliko će to dalje i kojom brzinom napredovati...napokon jede i zadržava hranu ( do sad je bio samo na infuziji), nema bolova i doma je.. :)...

ovo sam već napisala na jednom drugom forumu, gdje sam ranije molila za pomoć, pa evo pišem i ovdje sa željom i nadom da što više ljudi sazna da konoplja zaista liječi, da to nije nikakav mit, da postoje pravi slučajevi i pravi ljudi ovdje..oko nas koji su živi zahvaljujući toj biljci ...

ta biljka sadrži eliksir života i je*bem državu koja čovjeku zakonom brani da ozdravi ,a ne pruža mu nikakvu alternativu..
to samo znači da je svako takvo zakonodavstvo sve ljude koji su oboljeli od bilo koje vrste karcinoma -namjerno i svjesno osudila na smrt jer se zna da konvencionalna medicina ne liječi rak i da je recidiv pravilo a ne slučaj.

s druge strane , isto tako se zna da postoji pravi lijek , kanabis, ali tada farmaceutska mafija ne bi imala na kome zarađivati..sram ih sve bilo , a autorici teme držim fige, nek zna da nije sama i da nas ima sve više koji takvoj državi pokazujemo srednji prst.

nisam zla, ali baš me zanima da pola Sabora dobije rak..kako bi ga liječili..i kojom bi brzinom mijenjali usr*ne zakone
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove and CilI
04.11.2014
4
2
0
Pozdrav,

Evo mene ponovo sa relativno dobrim vijestima , otac je zavrsio sa PET/CT snimkom svi organi su uredu na mladežu što je operisao je uredu ostao je ožiljak nema tragova melanom nigdje u tijelu osim u limfnom čvoru na vratu.
Prijedlog određenih doktora je bio da uradi operaciju pod anestezijom a neki su malo iskusniji predložili samo da izvadi žlijezdu na vratu pod lokalnom anestezijom.
To ništa još nismo uradili, na prijedlog određenih ljudi koji su se izliječili od raka baš ovih limfnih čvorova otišli smo kod žene koja prirodnim putem liječi i posjetili je.
Dala mu je neko ulje koje će koristiti u ovih dvadeset dana i da dođe kod nje na terapiju,rekla mu je kako će koristiti i povećavati dozu svako pet dana ujutro i naveče da uzima ali nije naglasila o kojem lijeku se radi pa možete li molim Vas da mi kažete da li se tu radi o ulju ,ja se nadam da će pomoći i takodjer ishrana je kompletna promijenjena ...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Pa kako to da niste pitali sta je ili da vam netko od tih ljudi koji su se izlijecili nije objasnio sta je uzimao?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Namik je napisao(la):
...Dala mu je neko ulje koje će koristiti u ovih dvadeset dana i da dođe kod nje na terapiju,rekla mu je kako će koristiti i povećavati dozu svako pet dana ujutro i naveče da uzima ali nije naglasila o kojem lijeku se radi pa možete li molim Vas da mi kažete da li se tu radi o ulju ,ja se nadam da će pomoći i takodjer ishrana je kompletna promijenjena ...
cekaj, da li se radi o ulju od kanabis aili nekom homemade biljnom ulju, moze li neka fotka ulja razmazanog na papiru... ne razumem kako ocekujes da ti odgovorimo drugacije na ovaj citirani deo dole. zasto nisi pitala o cemu se radi, imas pravo znati ako planiras upotrebljavati

molim Vas da mi kažete da li se tu radi o ulju
na osnovu cega???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
04.11.2014
4
2
0
mario339 je napisao(la):
Pa kako to da niste pitali sta je ili da vam netko od tih ljudi koji su se izlijecili nije objasnio sta je uzimao?
Pa otac je išao nisam bio sa njim kod te doktorice,rekla mu je da dodje za 20 dana na pregled da vidimo šta će se dešavati a to će otprilike biti za 5 do 6 dana , jednostavno ne znaju ni oni i oni su to dobili isto kao i on sada, valjda je ok nadam se da će mu pomoći kada je ovim ostalim pomoglo nadam se i molim Bogu da sve bude uredu :) :) ,on trenutno radi i nema nikakvih poteškoća ne osjeća nikakve bolove ni promjene na organizmu pa ne znam eto vidjet cemo , hvala vam ...
 

MrLove

Aktivan Član
17.01.2019
151
381
63
Morat ćeš se boriti znanjem protiv bolesti Iva. Puuuno čitanja i nešto para su potrebni. Čitaj forum, ima dosta ljudi koju su se liječili i pisali o tome Dnevnike, pa ćeš malo bolje shvatiti kako to ide i na koji način ljudi dolaze do ulja, kako ga primjenjuju, i još bezbroj odgovora na pitanja koja još nisi ni postavila... Ugl. spremite se ti i frendica na dane i dane čitanja i istraživanja ;):)
Sretno!! :))))
Mnogo manje nego da kupis gotovo ulje...