Maligni melanom i ulje konoplje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.11.2012
12
1
0
43
Pozdrav svima! Ima par dana kako vas čitam i uistinu sam iznenađena količinom informacija koje treba pohvatati da bi se odabrala dobitna kombinacija kada je liječenje uljem u pitanju. Naime ja sam u gadnoj situaciji, trpim bolove koji me drže prikovanu za krevet a većinom budnu. Majka sam male djece o kojima se nisam u stanju brinuti. Metastaze melanoma su mi probali iščupati iz trbuha početkom godine pa su me trovali zračenjem ali osim što sam gadno osakaćena nisam izliječena. Inače sam sklonija alternativi ali strah je vrag pa sam se uspjela jedino othrvati kemoterapiji dok sam na kirurgiju i zračenje nevoljko pristala. sada ne želim dodatno razapinjati tijelo i želim ozdraviti prirodnim metodama. vjerujem u snagu tijela i mogućnost ozdravljenja. Ono što ne uspijevam skontati je kako doći do ulja i do kakvog? Jasno mi je da to nisu informacije koje se tek tako dijele ali molim sve one koji imajukakav savjet da ga podijele jer se bojim da nemam baš previše vremena za razmišljanjei učenje svega što treba znati o sortama, uzgoju i sl.
Kontaktirala sam osobu u Nizozemskoj koja za 350 Eura plus 60ak Eura poštarine šalje 10ml ulja. Neki ljudi su naručivali i koriste ga.To su mi bliski izvori no profil ljudi kojima bi se i suncekretovo ulje lako prodalo za konopljino pa ne znam je li to mačak u vreći...ma šta su neki rekli pojela bih i go.no samo da mogu opet s djecom u šetnju ali nemam novaca za bacanje ni prazne pokušaje.
Dakle molim vas za pomoć i savjet. Ako treba komunicirati drugim kanalima za kkonkretnu informaciju primam sugestije.
unaprijed zahvaljujem i pozdravljam vaše napore!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ono što ne uspijevam skontati je kako doći do ulja i do kakvog?
Na dobrom si forumu da naučiš sve šta ti treba. Nažalost prema ponudi i potražnji smo rigorozni šta i opisuje 14-a točka pravilnika. Žao mi je ali to je jedini odgovor na tvoje pitanje koje si postavila.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Lep pozdrav

Ne vem samo koliko jaz znam ljudi iz Hr NE MOŽETE naručiti ulje iz Nizozemske jer još niste u uniji možete samo do Slovenije a posle morate sami preko granice ko kaže da može laže. Ko če za vas riskirati ili za bilo koga mislim da niko neče. Znam persone koje su kupile "ulje" iz Nizozemske potom veze iz HR to ulje ima jednu greško da ima 80-90% vazelina i to nije to zato ljudi pazite niste tako bogati da bi kupovali jeftino robu i još neznate koje sorte ja uvjek kažem nije sve za sve.
 
14.11.2012
12
1
0
43
Cura kaže da joj je poštom stiglo ravno doma na Brač. Nema me razloga lagati. Također ni onaj kome sam poslala mail nije spomenuo problem slanja u Hrvatsku. Iako moram priznati da sam skeptična jer mi nije jasno kako nešto takvo tek tako može preko granice. Možda je netko upoznat već s tim. Ovo je njegova stranica www.thehealthcure.nl
Moram priznati da sam pomalo već očajna!
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
ako se odlucis za tako nesto naruci kod nekoga u sloveniju ili neku drugu eu zemlju pa nekog posalji po to nemoj da ti stize postom u hr i pitaj od koje sorte prave a sto se tice sajta sve je to nesto povrsno sa puno clanaka i ostalih gluposti al neuljeva mi povjerenje. Treba malo potrazit po stranim forumima vjerovatno su ostavili traga pa mozes vidjet sta pricaju o njima. Pozdrav i pogledam malo i ja mozda se nadje kakva pouzdana informacija
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
imam frenda sa slichnom dijagnozommaligni melanom.metastazirao na plucha.on je zadnja 2 mj. na ulju ( koje je..chinimi se..nabavio u slo )...i bash ovih dana bi trebao na snimanje..pa che znati kakvu su rezultati.
on je isto odbio kemo i zrachenje..i dao se na "alternativu" tj. uglavnom zdrava ishrana +neki prirodni pripravci...i zadnjjh 2 mj. ulje...znam da su mu neshto reckali.ali nisam sigurna shto tochno...
vec na zadnjem snimanju-kontroli stanje je bilo neshto bolje...
tako da...eto..mozhe se..samo nema predaje i ochajavanja..nego.. vraga za rogove ( raka za klijeshta ) i u boj za zhivot svoj:ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Probao sam malo istrazit o toj stranici nije bas da sam neki internet strucnjak i sve sto sam nasao je da se ti iz www.thehealthcure.nl reklamiraju na raznim mjestima i nude pomoc ljudima koji pitaju gdje nabaviti ulje, tako sam naletio na jednom mjestu da cak nude ljudima u australiji pa mi se vrti misao po glavi ovo malo sto sam vidio a tu su sigurno 200-300 osoba koje su trazile ulje i ako oni stvarno mogu to napravit koliko oni hektara moraju imat zasadjenih da zadovolje potrebe svih tih ljudi a drugo to se krsi sa zakonima svih zamalja pa cak i onih najliberalnijih . Znam da je ocaj i panika najgora stvar prozivio sam ju i vjerovatno cu opet i koliko god bio svjetan kupit ces bilo sta samo da nesto pokusas i nebi ti htjeo ubiti nadu al meni to sve izgleda kao lagano uzimanje para bolesnim ljudima.

Ima clanova koji se bolje sluze netom pa ih molim neka malo istraze za sve nas koji trazimo ulje da pomognemo sebi ili ljudima koje volimo, jer svijet je takav i postoje oni koji neprezaju od niceg i u stanju su zaradjivat na necijoj patnji.
 
14.11.2012
12
1
0
43
Po onome šta mi jelik napisao u mailu reklo bi se da nema svoj uzgoj nego na što naleti. Ma neki crv sumnje mi je odmah bio a kad je tako onda ne mogu imati niti potpunu vjeru u takvu terapiju a to sve skupa je onda loša kombinacija. Danas mi je draga osoba koja je izgubila člana obitelji pričala svoju priču od nabavljanja ulja i opreme za uzgoj sve do trenutka kada je sve bilo nažalost gotovo (ali ne zbog neučinkovitosti ulja, nego je onaj za koga je bilo odbio terapiju). Stvarno je užasno kroz što sve moramo prolaziti kao da sama bolest nije već dovoljno breme.
Bit će bolje!
 
14.11.2012
12
1
0
43
Pa evo da sumiram doživljaje...
4 dana uzimam ulje samo prije spavanja. Ušuljavam se, oprezno, bojažljivo s tek mrvicom ulja...daleko sam od rižinog zrna čak i od pola zrna. Prvu noć nisam baš pala u komu i prespavala ali nisam ni crkavala od bolova. Isto je bilo i dvije slijedeće noći..sinoć me malo opralo ludilo i želja da se probudim kad sunce bude vec visoko pa sam hrabrije oblizala nauljen prst...e to je bila prava analgezija!! Malo sam se pohrvala s nekim sličicama u glavi a onda spavanje
Uz ulje tu je i "nauljena" nevenova mast koja mi je pravi melem za dušu..kad krene peckanje, svrbeš i poznati intro u moje svakodnevno ludilo, namackam se i održavam razinu svijesti u okvirima da bar obitelj ne pati. Uglavnom, dobro je i očekujem da bude još bolje!:bananica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gewind

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Bas sam sretan sto si pocela terapiju i nadam se da ces naci snage i volje da nam pises kroz sta prolazis jer ima nas puno koji trebamo krenut tvojim putem!
Pozdrav i sretno
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Yes, samo hrabro pa če biti sve ok svugdje ima uspona i padova i tako če biti i kod tebe zato bez straha juriiiiiiiš nemože uvjek sijati sunce i nemože uvjek padati kiša. Čudo od rječi NE hahaha
Pazi na sebe i ljepo da pišeš i djeliš to sa nama
 
14.11.2012
12
1
0
43
Još se pokušavam dogovoriti sama sa sobom koliko ulja mi ima idealan učinak. Moram priznati da sam postala prava kukavica..od nekadašnje teenagerice koja je bila prva za popiti i eksperimentirati sa stanjem svijesti sada sam došla do toga da mi i pola pive smeta. Razumjet cete onda zašto oklijevam..super je osloboditi se boli i sigurno bi super bilo osloboditi i um samo što ja do toga još nisam došla. Kad budem sigurno tada neće trebati druga pomagala da išćeram ovog podstanara...što bi ono rekle neke raspjevane cure "free your mind and the rest will follow..."
Prijatelj mi je ukazao na Teslu koji za sebe kaže da se cijeli život igrao i uživao u tome..možda se i ja zaigram ovih dana..javit cu vam!:bananica
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
cekam izvestaj redovno otkako si pocela, svakako se ravnaj po sebi, sama sebe najbolje poznajes, a krajnje je vreme da se suocis sa svim svojim strahovima, velika si devojka, imas i decu, stare zamerke i potisnjene stvari stvaraju priliku raku, ja u to verujem koliko sam duga i siroka, i zelim da znas da je forum uz tebe, mozes nam sve reci ili nekome od nas na pm ako ti je lakse privatno..
izvini, malo me opralo, ali sve u svemu tu pozitivu za isterivanje podstanara usmeri i u njegove vragove i zelim ti sve najbolje, srecno
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Najprije lijepi pozdrav gospođi koja je otvorila temu!

Najezio sam se kada sam citao, nemam sta lagati..ne mogu si uopce predociti osjecaj koji zavlada kada osoba sazna s cim se mora boriti, kao u ovom slucaju vi...
ne treba gubiti nadu i hrabro naprijed, ne pravom ste mjestu za korisne informacije i punu podrsku...pratim temu i zelim sve najbolje :sun2:
 
12.07.2012
12
14
0
44
Farmer82 je napisao(la):
Najprije lijepi pozdrav gospođi koja je otvorila temu!

Najezio sam se kada sam citao, nemam sta lagati..ne mogu si uopce predociti osjecaj koji zavlada kada osoba sazna s cim se mora boriti, kao u ovom slucaju vi...
ne treba gubiti nadu i hrabro naprijed, ne pravom ste mjestu za korisne informacije i punu podrsku...pratim temu i zelim sve najbolje :sun2:


i ja sam prije skoro 2 mjeseca bila očajna..tražila sam ulje na sve strane jer mi je tata bio otpisan..ima karcinom debelog crijeva, operiran..kemoterapija...pola godine kasnije ponovno tumor na debelom crijevu, organizam preslab za ponovnu operaciju i kemoterapiju..metastaze na plućima, kostima zdjelice, i limfnim čvorovima..liječnik je rekao,: žao nam je, možemo mu samo olakšat muke..stavili ga na morfij..i rekli nam da ima par dana...

odjurila sam u Nizozemsku da bih tamo saznala kako je i tamo to ulje u ilegali, da je zakonom proglašeno teškom drogom..doduše,prodaju ga ispod pulta ali samo kao kap po jointu i to košta 70Eura..pala sam u nesvjest..

vratila se ovdje, molila po svim forumima na pp ciljano ljude koji su javno objavili kako su došli do ulja i da su na terapiji da mi pomognu..niti jedna osoba mi nije odgovorila..to sve sam radila jer nisam imala 3 mjeseca da uzgojim sama ..

igrom slučaja ili deus ex machina došla sam do ulja kod nas..platila sam ga kao drago kamenje..ali moram vam ljudi reći, da mi je tata nakon nepunih 7 ml stao na noge..liječnici su ga testirali uzduž i poprijeko 3 puta u 3 tjedna..na prvom nalazu tumor se smanjio za 10%, metastaze su bile zvjezdastog oblika..tjedan dana kasnije tumor se smanjo za još 10% a metastaze su izgledale kao čvorići...na zadnjem, trećem testiranju konačan rezultat je da se tumor ukupno od početka terapije smanjio za 35% , metastaza nema..ostale su točkice...ne žele ga operirati jer ih zanima koliko će to dalje i kojom brzinom napredovati...napokon jede i zadržava hranu ( do sad je bio samo na infuziji), nema bolova i doma je.. :)...

ovo sam već napisala na jednom drugom forumu, gdje sam ranije molila za pomoć, pa evo pišem i ovdje sa željom i nadom da što više ljudi sazna da konoplja zaista liječi, da to nije nikakav mit, da postoje pravi slučajevi i pravi ljudi ovdje..oko nas koji su živi zahvaljujući toj biljci ...

ta biljka sadrži eliksir života i je*bem državu koja čovjeku zakonom brani da ozdravi ,a ne pruža mu nikakvu alternativu..
to samo znači da je svako takvo zakonodavstvo sve ljude koji su oboljeli od bilo koje vrste karcinoma -namjerno i svjesno osudila na smrt jer se zna da konvencionalna medicina ne liječi rak i da je recidiv pravilo a ne slučaj.

s druge strane , isto tako se zna da postoji pravi lijek , kanabis, ali tada farmaceutska mafija ne bi imala na kome zarađivati..sram ih sve bilo , a autorici teme držim fige, nek zna da nije sama i da nas ima sve više koji takvoj državi pokazujemo srednji prst.

nisam zla, ali baš me zanima da pola Sabora dobije rak..kako bi ga liječili..i kojom bi brzinom mijenjali usr*ne zakone
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
@lava Svu srecu vam zelim! Samo me zanima dali ste rekli doktoru za ulje i sta je rekao/rekli, s obzirom na takvo poboljsanje?
 
12.07.2012
12
14
0
44
nox1cous je napisao(la):
@lava Svu srecu vam zelim! Samo me zanima dali ste rekli doktoru za ulje i sta je rekao/rekli, s obzirom na takvo poboljsanje?

prije upuštanja u tu cijelu avanturu pitala sam liječnike imaju li kakav prijedlog vezan za alternativnu medicinu..tatin glavni doktor je rekao da on u te stvari ne vjeruje (WTF??) ali neka radim što god mislim da bi pomoglo,jer oni više ništa za njega ne mogu napraviti.

nisu niti jednom, naglašavam niti jednom pitali što mu dajem, samo su se kao idioti čudili nalazima i pokušavali dokazati da je neka greška..zato su i radili sve skenove itd tri puta..
onda su ga otpustili iz bolnice jer ako ostane,moraju ga operirati,budući je postao sposoban za operaciju a i tumor je konačno te veličine da se može operirati..no oni neće,nego kažu,ajde da vidimo...tumor se smanjuje brže nego je rastao..

e sad, da li znaju i koliko su daleko išli u svojim analizama, ne znam..ali sam cvikala svaki put kad sam znala da ide na testiranje..

vidjet ćemo kako će sve to završiti...ne gajim iluzije da će tumor potpuno nestati , no možda se smanji na veličinu zrna graška pa neće ni biti potrebna operacija..ljudi od kojih sam ga nabavila su savjetovali da kad završim sa kurom koju su oni propisali, da ostavim oca ostatak života na jednoj kapi tjedno..ali kažem...vidjet ćemo...vesela sam i sretna sa rezultatima do sada, ne žalim niti lipe...kad je primio prvu kap imao je mrtvačke pjege po rukama..doslovno je bio u grobu.

ovo također pišem jer želim da se toj predivnoj biljci vrati dostojanstvo i poštovanje koje zaslužuje zbog svega što nam potpuno nesebično daje..ona je zaista dar sa nebe i svatko tko tvrdi suprotno ne zaslužuje da je ikada uživo niti vidi..(znam da zvučim kao fanatik ;-) , no da mogu spomenik bih joj podigla !
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
stegnulo me u grlu dok sam procitao zadnji post...baka mi je umrla od iste bolesti, a nisam imao vremena reagirati...eto mozda bi jos sada bila sa nama, ovako ju je doslovce unistila bolest za manje od 2 mjeseca :(
vasem ocu zelim sve najbolje u daljnjem oporavku!
lijep pozdav!