Malo čudan growbox. šta vi mislite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.06.2010
31
1
0
44
Pao mi je na pamet da bi se biljke možda mogle uzgojiti u ovakvom boxu.
Prvo sorry na onim pe*erskim bojama.
Ona žuta kocka u sredini boxa bi trebalo biti svetlo a ono drečavo zeleno bi trebala biti saksija.
Pala mi je na pamet ovakva ideja da se biljka "mota" mota oko svetla i da vrhovi idu prema njemu kao kod SCRoG-a.
Ovo je samo skica u grubo šta vi mislite da li bi ovo uspelo ???

twomv.jpg









I sorry što pitam ali da li negde piše ko je uploadovao slike ako sam za vreme kačenja slika bio prijavljen na FB zaboravio se odjaviti i tak kad sam okačio temu na forum vidjeo sam da ispod piše moje ime i prezime i da mogu lajkovati sliku???? AAAAAAAA Jebeni FACEBOOK!!!
 
07.06.2010
31
1
0
44
Ej sad me lagano puca paranaoja, da ne ostaje negde ko je uploadovao slike je*eni FB mi je bio prijavljen u trenutku kačenja na Imageshack?

Inače šta bi bila prednost ovakvog grova, prednost bi bila to što bi mogli uzgojiti jednu biljku od metar u PC boxu( prečnik kruga X 3,14 i to je dužina biljke kada napravi čitav krug oko "bubnja") Može li neko sa foruma vidjeti ko je na Imageshack uploadao sliku ? nebi se paranoisao da nisam bio prijavljen na FB u tom trenutku???

Naravno ovo gore je samo "skica" boxa u grubo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ja sam stalno na fejsbljucku :) ,a svako malo uploadam,pa mi se još ništa nije desilo :p
Ovo je ok ideja,ali pošto tražiš mišljenje,reći ću ti.Biljka ima tendenciju rasta u visinu,bez obzira gdje je svijetlo,tako da vertikalna rasvjeta po mom skromnom mišljenju valja samo kao pomoćna,a glavno svijetlo bi pak trebalo biti iznad biljke.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Istina šta zlo kaže.Morat češ LST kontrolirati i gledati svakih par sati i savijati,ukoliko zdravo i brzo raste.
Meni je lampa bočno i rastu vodoravno,iako ih gravitacija uvik vuče gore bez obzira di je svijetlo,i muka je stalno vezivati.Provaj,strpljenja i uspjet češ nadam se.
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Nažalost google Analitycs sve bilježi u pozadini tvog surfanja. što si posjetio, gdje sliku uplodao. i te stvari.
Ako imaš gmail možeš se ulogirati i obrisati povijest surfanja u googlu i u pregledniku obrisati povijest surfanja.
Sad koliko je to sigurno ne znam.

Ovo za google sam jedanput naletio i vidio cijelu povijest surfanja bilježi.
Svoje informacije sam napisao ugrubo jer je to prije bilo.

Ali nemaš bojazni, google i ostali su vidjeli tvoju komunikaciju sa forumom,
ali nisu vidjeli što si pisao, pod kojim si imenom i koju si sliku uplodao.
Oni vide samo promet i da si se zadržavao tamo, e, a imageshack mislim da
se vidi jer nije ssl.
 
07.06.2010
31
1
0
44
Gdje da se ulogujem i da obrišem? Istoriju surfanja i ostale stvari poput cookie-a obavezno brišem bar jednom dnevno. Dakle gdje da se ulogujem sa gmail nalogom koji imam vec par godina ?
 
07.06.2010
31
1
0
44
Evo sad sam se logovao na gmail account ( bio sam zaboravio sifru pa sam je sada morao resetovati ) nakon godinu dana. Imao sam drugi e mail pa ga nisam ni koristio. Nadjem ono sto si mi rekao za praćenje surfovanja netom, to je neka googleova alatka valjda se zove Analytics i može se prijaviti sa nalogom od gmaila. Tamo piše da je zadnje pretraživanje interneta zabilježeno 29. Juna 2009. Tada nisam ni znao da postoji forum vutre. Inače Kao što rekoh istoriju surfanja i ostale nepotrebštine što skupi Firefox brišem i do par puta dnevno u zadnjih godinu dana ( i pomoću programa CCleaner ). Valjda sam za sada siguran ako google nije ništa zabilježio u zadnjih godinu dana a član foruma sam tek mjesec dana??? Hvala ti puno za informaciju.