Malo o super članovima...

Hesi Canna Mills Nutrients
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

└───────┐
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.039
24.232
1.158
od kad sam presto po galerijama metat slike, nema ni lakova :D
power da stisne koju sliku tjedno opet bi se vratio na tron u roku odmah hehehe. al da... hazeri, bome si ih natuko :D

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.012
5.947
258
eeeeeeeeeee, vido' sam ja taj betl davno... zato sam odlucio da ih ne lajkujem, osim za neki bas bas post :D

sale82ful

Drug Član
18.12.2013
1.177
2.053
188
Nemojte se zavaravati.
Power je institucija ovog foruma. I Haza ce da stignu forumaške godine, još je zelen (forumaški zelen) i ima snage i entuzijazma.
Isto ko' Power onomad. Sto godina na forumu.
Haz je jedan vrhunski lik, i pravo je osvježenje.
Ali, vazda prednost dajem Power-u jer je lik kao moderator, strog, ali pravedan. Covjek sa znanjem, i iskustvom.

Felt

Psilocybe ovoideocystidiata (Ovoid)
Poznanik Foruma
21.06.2015
705
3.641
163
Svi smo mi podanici jednog starog,ali i novog vremena gdje se poštuje hijerarhija,čin.
Imamo demokraciju,biramo članove prema njihovom radu i doprinosu za koji dobivamo činove da se tako izrazim.
Vutra org. je institucija na ovim prostorima i kao takva predstavlja vrh jednog alternativnog izražavanja pojedinaca u ilegali.Mnogima je ovaj forum zaštita od njih samih jer ovdje mogu zasititi svoju želju da pokažu svoj rad bez da inkriminiraju sebe i druge oko sebe.
Ovaj forum je dio mene,ja sam dio foruma i ponosan sam što sam dio ove zajednice koja se bori za sebe,za druge i tu je da pomogne ljudima u naizgled bezizlaznim situacijama.
Što se Powera tiće,on je institucija ovog foruma bez obzira na njegovu skromnost :)
i kao takvog mu moramo zaštititi podrijetlo. ;)
Hazeri :clap:::respect: al
Power je ::kauboj:: ovog foruma bez obzira na LIKE.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.