malo sam zabrinut

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.07.2007
44
2
0
37
biljke su stare pet metra mozda i vise a tek su pocele da cvetaju, ogromne su imaju dva i po metra deluju zdrava ali cvetovi mu ga daju po deelayu....zastoo??? evo fotki...i kada bih mogao da ocekujem berbu...
dsc00965e.jpg]
[/URL][/IMG][IMG=http://a.imageshack.us/img832/6244/dsc00965e.jpg][/IMG]

dsc00967u.jpg]
[/URL][/IMG][IMG=http://a.imageshack.us/img834/1753/dsc00967u.jpg][/IMG]
dsc00966p.jpg]
[/URL][/IMG][IMG=http://a.imageshack.us/img830/2254/dsc00966p.jpg][/IMG]
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
spushenje je napisao(la):
biljke su stare pet metra mozda i vise a tek su pocele da cvetaju, ogromne su imaju dva i po metra deluju zdrava ali cvetovi mu ga daju po deelayu....zastoo??? evo fotki...i kada bih mogao da ocekujem berbu...

Evo,priznajem....sramota me pa ne razumijem ovaj tvoj sleng ali ti mogu reći.....Nema mjesta panici.
Cure su sasvim ok, a obzirom da još nije gotov ni 8 mjesec...pa onda još 9........strpljenja samo malo i bit će sve u najboljem redu.Samo nam treba ugodnog:sun2:.....i to je to.
Priroda razmišlja o njima....zato polako.Evo za utjehu...moje su slične i od nekih očekujem da već krajem 9 mjeseca budu spremne za oštre gardena škare.
Prije 2 tjedna su ti tek pokazale spol...ili?
Rujan mjesec će njih pretvoriti u prave ljepotice.No sikiriki:thewave::banana_dred:
 
10.07.2007
44
2
0
37
ma kul, hvala na odgovorima, svestan sam ja da su one u dobrom stanju ali meni vise smrdi da ce berba da bude u novembru jer one jos uvek rastu rapidno i svaki put kad ih posetim vise su za jedno 15 cm, interesuje me koliko u ovom periodu zahtevaju vode to jest koliko cesto treba da ih zalivam jer malo sam umoran i mrzi me da se cimam bas tako cesto a i one nisu bas ono da pljunem do njih;) sve ostalo mi je manje vise jasno i ovo mi nije bas ni prvi grow, uglavnom hvala jos jednom na odgovorima... i samo jos jedno do kad mogu da ih prihranjujem i da li uopste ima potrebe za tim jer nisam ni zeleo rmpajlije od ceitiri metra nego nesto malo pristojnije... al eto svejedno bilo kako bilo ja sam zadovoljan...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Biti će to sve dobro_Obzirom da su velike i da im ne daješ više prihranu,(jer vani su),imat ćeš dosta 'materijala'.
Rujan mjesec čini čuda;Grožđe,kukuruzi,šljive,jabuke......ništa neće dočekati studeni mjesec, vani.
Kod tebe je sve puno vegetacije tako da ima, (vjerujem), i dosta vlage.Pljusni 2 litre vode svakoj,svakih 10-tak dana...i to je to.
Sretan si čovjek!
Pozzz
P.S...i sam sam nestrpljiv:)
 
10.07.2007
44
2
0
37
e venlone, izvini nemoj da se ljutis isto kao sto ti ne razumes moj sleng tako ni je nisam siguran da li je rujan septembar ili oktobar...jebiga kad su su nas distancirali mislim nismo mi krivi ali verovatno mi ispastamo kevu im pokvarenu??...::::)))))
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
fini cvat biljaka..
imačeš finoga materijala za potpalit..

kao što netko kaže 9. mjesec će ti od njih napraviti čudovišta... vidjet ćeš razliku u hedovima, napumpat će se ko Arnold Schwarzenegger :icon_lol:

narast će i bit će finih hedova...
dobar grow,
sretno!
 
10.07.2007
44
2
0
37
ko Arnold Schwarzenegger ;::)), drago mi je da vam svidjaju, hvala na odgovorima, i ja se nadam da ce se napumpaju, inace kako drugacije da opravdam ovaj petmesecni trud, cimanje, borbu sa krpeljima divljim patkama i slicno:)