maltretiranje biljoza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.09.2006
34
4
0
Sta mislite, THC bi trebao biti odbrambeni mehanizam biljke. Cuo sam neke zanimljive teorije o maltretiranju biljaka zarad povecanog lucenja THC-a. Osobno sam probao jedanput da maltretiram bilku. Bila je veoma losa, a hedovi su bili maleni, pa reko da probam. J**o sam joj majku, postepeno, a zatim je isprskao sredstvom za listanje i ostavio deset dana, jer sam otisao van grada. Predhodno sam joj ugradio sistem za navodnjavanje. Kada sam se vratio nisam mogao da verujem koliko su hedovi bili veliki i potentni.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
dr_biber je napisao(la):
Sta mislite, THC bi trebao biti odbrambeni mehanizam biljke. Cuo sam neke zanimljive teorije o maltretiranju biljaka zarad povecanog lucenja THC-a. Osobno sam probao jedanput da maltretiram bilku. Bila je veoma losa, a hedovi su bili maleni, pa reko da probam. J**o sam joj majku, postepeno, a zatim je isprskao sredstvom za listanje i ostavio deset dana, jer sam otisao van grada. Predhodno sam joj ugradio sistem za navodnjavanje. Kada sam se vratio nisam mogao da verujem koliko su hedovi bili veliki i potentni.

Fakat ne znam zasto se sve vise postaju ovakva pitanja,kako da dobiju sto veci prinos sto vise thc-a?Stvarno neznam.Uzgojite kako treba sa optimalnim uslovima mislim na zalijevanje,krcenje korova i tako toga jednostavnog,drzite je vani dok ne postane skoro sva smeđa i bicete vise nego zadovljni.
Ja se sjecam kad sam uzgajao prvi put,nista posebno sjeme iz paketa(fakat uvijek koristim takvo sjeme il kad dobijem od prijatelja nesto odlicno al opet nemam pojma o cemu se radi) zalijevao po potrebi, krcio korov,fala bogu da mi je neko iskusniji rekao da trebam pokidat muske i kad je grow bio zavrsen bio sam vise nego zadovoljan.
A kasnije iz growa u grow steknes pofino(al nikad dovoljno)iskustvo tako da svaki put budes zadovoljniji i kvalitetom i kolicinom.
Svaki novi donese nesto novo sto nisi znao u prethodnom i tako uvijek zato nemojte tragati za nekim besmislenim teorijama i glupostima,jer trava je korov znaci u outdooru ti ne trebaju bas neke mudrolije da bi bio zadovoljan:sun2:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Da, evo i slike tog Skunka!
najveciqm2.jpg



hoce ko obrisati temu? please :rofl:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
zahvaljujuci tvom silnom spamu ja sam naucio jako puno ,nego reci ti nama kad ce neki fotodokumentirani grow uf ispricavam se oftopic :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

KaraJack

Aktivan Član
@Brain

Strasno je narastao, ako je on tako velik koliki si ti????.... nemam nista protiv sprdancije ipak vidim da se dosta puse pameti a od pameti samo balon zraka.

Btw Skunk je bio cirka 2,6m, da ne kazem da je na balkonu drzan, steta nemam slike i rado bih ove dijecije medvijede posarao :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
treba ostaviti i iz informativnog spektra gledanja na stvari
jer malo đe je informacija o skunku 2,60
to je vjerovatno superHIskunk nestao davne `67
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ne kazem ja da nema tolikih biljaka, niti da ta tvoja ne postoji. Dao sam odgovor tvome postu tvorom na napuhavanje koji ima smisla isto onoliko koliko i tvoj post. Sprdam na tu tvoju 'teoriju maltretiranja' sto god da to bilo i dalje cu se sprdati ako nam to malo ne pojasnis. Ta biljka je bila teoretska ili...? Moza maltretirana teoretski? :icon_lol: I u kakvim molim te reporterima..?? Ako neces pisati smislene postove (smislene ostalima, ne samo tebi) nemoj ni pisati... hvala