malu pomoć molim,prva sadnja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
musko, vidis da gore nema listova, nego sta joj to vec raste, neznam ni ja, ali mislim da zenka tako ne izgleda, ako ti je musko isto ne bacaj, mozes napraviti super maslac od toga i urokati se isto, pogledaj po forumu pod kulinarstvo i vidi sta kako se radi jer i muske koriste necemu :D
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
musko o poodmaklom stadiumu :) samo mi nije jasno kako ti je biljka vec tako brzo zavrsila za cvetanjem oO
a od muskih da se uroka ne verujem , jer ne proizvode thc , mozda u malim kolicinama , ali ne verujem ...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
cmfsrle je napisao(la):
a od muskih da se uroka ne verujem , jer ne proizvode thc , mozda u malim kolicinama , ali ne verujem ...


ooo moze se urokati, od listova, istina da imaju malo thc-a u sebi ali zato ako se ima 20g listova i od tog se napravi maslac, biti ce ti jako ljepo :D
naravno ne samo od jedne muske biljke ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Bjelac je napisao(la):
ja sam radio kolac od 50 grama i jednino sta me puklo je ljuta kenja...nista drugo

ozbiljno? radio si maslac od muskih i lose ti ispalo? vidis ja sam radio od muskih listova i cvjetova i ispalo mi je super, pojeo sam 4 kolaca i nakon sat i po me roknulo u glavu koda sam popusio 1g :D
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ne znam , to sada chujem od tebe .... Mada sam josh uvek skeptik , kao shto kaze bjelac mozesh samo u wc da zaglavish :)
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ne od muskih... na prvom growu sam imao izdebiliziranu genetiku. dobio cca 200 grama vrhova al sve je bilo rahlo...

imao sam 4 biljke od toga je samo 1 proizvodila kristale ne vrhovima

od tog sto nije bilo kristala, posto se nije dalo pusit napravio kolac i bilo je totalna pljuga...
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
muške ne koriste ničemu, cepaj. btw, BONKERSMOSS2, mogao bis malo vise prouciti o uzgajanju, biljka ti je gotova, a neznas spol :D
i bome, brzo je procvjetala. mozda zato jer je u šumetini pa nema vise od 12h svijetla :D
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Ne moraš da je bacaš. Možeš je iskoristiti za pravljenje ulja (hash oil). Imaš uputstvo na forumu, pretraži malo.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa možda bi nekog zadovoljilo ulje od muške biljke,doduše znam da mene nebi,hehe:)
Možeš se igrati pa provati,kad je več imaš,iako bi meni bilo gubljenje vremena,ja bi je več odavna prebolio.
Novo u zemlju,u potragu za djevojkom:)
 
S

silikolor banda

Guest
ja sam pravio ulje od muzjaka pomocu acetona i nije bilo lose. nije kao ulje od hedova ali radi. kratko ali slatko. sto da se ne iskoristi kad vec moze
 
S

silikolor banda

Guest
ljudi imam problem sa biljkama. pored toga sto im zuti i otpada donje lisce na vecini biljaka su poceli da zute reckavi rubovi lista. samo je zutilo, nema rupica niti izgleda kao izgorela, out door gajim i redovno prihranjujem sa 8-6-4 npk fitofert i slavolom. sta moze da bude u pitanju?
 
05.05.2010
11
1
0
32
brate i meni se to desava,ja znam da je kod mene bilo previse vode pa sam prebacio u suvlju zemlju i evo vidim oporavlja se,dobro meni nisu oni zuti donji listici opali ali su zato pozutjeli u pm a oni zeleni reckasti se polako ispravljaju,a juce sam presadio....
 
S

silikolor banda

Guest
auuu ako je do toga onda do mojega ovde pada kisa kao blesava. ko zna sta ce biti sa biljkama