Mama hoce poletit!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Nakon godina objasnjavanja i tantalovih muka mama je napokon prihvatila travu i zeli ju probat.Cak ona mene vuce za rukav i pita kada cemo probat, ono zanima ju taj osjecaj ma lol. Uglavnom stvar je ovakva.Zena nikad u zivotu nije cigaru probala, niti se ikad napila, zamislite to, ona nezna kako je to bit pijan.Znaci pusenje jointa nedolazi u obzir i pitanje je kako da najbolje "apsorbira" THC? Za kolacice i nesto tako nemam ni kolicine ni vremena.Pada mi na pamet caj samo neznam tocno kako se priprema.Znam da se mora staviti maslac da se THC poveze s njim jer poznato nam je svima da se THC nerazlaze u vodi, dakle klasican caj nula bodova.Ili caj nije najbolja opcija? Vrlo mi je bitno da joj bude lijepo, da je "krivo nepukne" (znamo kako je nekima bilo nakon prve pljuge, izbjeci pod svaku cijenu). Sto se vutre tice imam neke fine indoor sative ne pretjerano jakog rada sto mislim da bi to za nju bio pun pogodak.Imate nekoliko dana vremena da me posavjetujete, tamo negdje srijeda cetvrtak je dan D :D
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Što ste se svi na majke okomili... Nekolicina konstantno naglašava da travu vole više nego svoju majku, ti ćeš svoju napušit. Pa kud ide ovaj svijet? :eek:hno:
 
01.02.2009
0
6
0
38
hahaha ma mama ti je legenda...
ja svojoj pricam, ali nikada joj nebi ponudila, nit nju to zanima, cak ne mogu ni cigaru zapalit pred njom, to mi je vise iz nekog postovanja prema njoj i taji...
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Nisi sve procito. Ona nezna uvlacit dim i nepodnosi ga, kazem nije cigaretu nikad zapalila kamoli joint koji je ipak "tezi" za povuc pocetniku.Imas kakav drugi prijedlog?


lol wicca imam i ja postovanja al kad hoce, pa ko sam ja da joj branim :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
mislim da moze i u toplom mlijeku sa pravom cokoladom za kuhanje.. to je lako za napravit a ukusno i ucinkovito... :]
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Pa bit ce malo kasljanja, ali sta? Pa nitko kad je poce pusiti nije prije toga pusio pa eto ipak je uspio prevazici taj neugodan osjecaj uvlacenja dima!

Ja bih ti preporucio da napravis THC cokoladu, ali kazes da si ogranicen u resursima stoga bi to bilo bacanje robe, jer ipak da se postignu kvalitetni efekti treba vise nego u jointu.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
I ja nisam zapalio cigaru nikada, i dim iste ne podnosim, ali ukus vutre mi je odličan. Neka proba.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Evo pito sam ju zeli li mozda manji jox.Nema sanse kaze! Samo neki caj, napitak.
Idemo, okacite pokoji provjereni "recepat" :) blizi se dan D.

edit
@slon
Vruce mlijeko pa da se thc rastopi i poveze s njim ili ce to odraditi cokolada?
Nije ni ovo losa ideja samo ako rovjereno radi.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
mama ko mama, i ona je čovjek ko i svaki drugi...znam par roditelja koji puše, imaju 40-50+ godina...e sad, navlačit nekoga protiv njegove volje, toe već druga stvar, i delikatno je to šta su nam to roditelji pa još kombinirat drogu uz to, ali ako žena zbilja želi iskreno probat jer ju zanima, što, pa i nas je nekoć zanimalo pa smo dan danas ostali uživaoci dima:)

Samo se nadam da to nije onaj scenarij da se proba pa da se kaže kako i nije čudno šta se dosad nikad ni nije probalo...teško uć u jedan "novi svijet", kad se dosad ni nije htjelo...naravno, razlozi su višestruki, najgore kad netko ima predrasude, al kažem, samo da ne bude prvi put čudan high (ipak se i on mora naučit izbrijavat), pa da se odma refleksivno i zaključi: aj, sad sam i to rješio u životu, ne moš reć da nisam nikad probo, al nije to nešto... tako da kaži mami bez očekivanja:)

P.s. osim napitka, moglo bi i proć jedno 2 grama da se na čisto pojedu...direktiva u metabolizam:))
 
07.04.2009
28
0
0
34


osobno nisam probao napravit jer neam mikrovalnu, ali za 3.5 g mislim da se isplati probat...
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Mozes u obicnoj peci, samo treba duze vremena.

Tom receptu bih zamjerio sto se mjesa bas trava sa sastojcima. Bolje zagrijati ulje (ne na jakom plamenu!) i staviti travu u njega, mijesati 1-2 minute i procjediti te to ulje smiksati s ostalim sastojcima, a travu baciti.

Ja sam jednom u svinjsku mast stavio dosta listova, isto 1-2minute mijesao i procjedio, sacekao da se ohladi i mazao kruh. Odlicno :) Mast poprimi zelenkastu boju i malo drugaciji miris ima, bas je bilo dobro :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
hm ako neće pušit mogo bi probat napravit jednostavni vaporizator od žarulje. Osobno nisam nikad probao ali čuo sam da je skroz ok stvar kad se uđe u shemu.
Ako planiraš baš da jede onda pazi oko količine, jer lako se prejest vutre a to bi bio šou, a i opet čini mi se da dosta više treba materijala kad se jede tak da je to malo zeznuto pogodit količinu.
A možda da napraviš vodenu lulu od boce ili tako nečega i napuniš ju vodom i ledom. Mislim da bi se na taj način dim trebao zaista minimalno osjetiti i ne moraš mješat s duvanom. To mi se čak čini najbezbolnija i najpraktičnija metoda. Ako nezna uvlačit nije to neka mudrost, sam joj reci da duboko udahne i normalno izdahne nakon par sekundi. Pravi ljudi često znanost od toga, bezveze.

Eto toliko od mene. Srećno drugar.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
U pravu si doors, bas zato i zelim izbjec taj neugodan efekt prvog napusavanja, ako ga uopce i bude bilo.Kada bi se i dogodio njen zakljucak bi bio kako je to njesra i nebi vise imala zelju da opet proba.
Šamane, probao sam jedan put s 3 frenda na homemade vaporizer tj zarulju.Uradili se jesmo i to jako ali smo se i nakasljali. Valjda nismo uspjeli sagorit samo kristale nego je pocela i masa gorit, ono bilo je dima. Sve u svemu super stvar za probat al nije za moju majku, necu da kaslje :)
I evo proguglo sam malo o cajevima i zakljucak je, odustajem. Navodno napusenost nije klasicna napusenost nego vise polagano odmara tj medicinski je preporucljivo.
Ja opet zelim da se "normalno" napusi, da vidi tocno sto je to trava a ne tamo neko mlitavljenje i odmaranje. Neznam, sve mi se cini da ce pojest dio vrha :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Brener je napisao(la):
edit
@slon
Vruce mlijeko pa da se thc rastopi i poveze s njim ili ce to odraditi cokolada?
Nije ni ovo losa ideja samo ako rovjereno radi.

Thc reagira sa zivotinjskim mastima.. tako da bi reagirao na mlijecnu masnocu naravno.. sto je mlijeko masnije to bolje.. i naravno da radi.. mislim da je u sekciji foruma o kuhanju clan triorio pisao kako voli u cistom mlijeku konzumirat kanabis..
Uostalom provjereno radi sa maslacom (NE MARGARIN posto je isti "masnoca" biljnog podrijetla), a posto je maslac masnoca iz mljeka opet u get my point.. same stuffs nawh

Cisto da budes siguran ja bi u smjesu dodao uz cokoladu i cetvrt zlice maslaca (ne previse da joj ne bude lose od svega toga)..

Mislim da ti je ova kombinacija idealna jer cokolada ima pozitivne psiholoske efekte na mozak koje svi ljudi poznaju i vezu na uglavnom lijepe uspomene iz proslosti, tako da bi ti :costumed-smiley-027 imala poznatog vodica u svijet nepoznatog :vb_whip:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
oralno duze traje i tesko je pogodit da ne bude preslabo a opet njoj bi to moglo biti prejako...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja bi joj prije vutre ponudija nešto jako fino alkoholno,ali fino,pa da prova i to.A vutre neka ima dovoljno,ocijenite po sebi,hehe,pa malo smanjite:eyebrows:.Uglavnom,ako vutra krene u malo drukčijem smjeru,možeš se izvuči ovim prije,pa se ima još šansa za drugi pokušaj:sun2:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
@slon
Jedino mi i preostaje kuhanje u mlijeku, caj otpada.Ako moze jos jedan savjet, znam da sam dosadan al ajd, oprostit cete :)
Da bi najbolje "otopio" thc, dali prvo mlijeko prokuhat, pa stavit vu unutra i cekat, ili sve zajedno drzat da kljuca.Negdje sam procito da ako se dugo kuha da thc moze isparit?! Nekako mi to nerealno zvuci, pogotovo ako se radi o mlijeku. Drugo da je caj, jel eto, thc se neveze za vodu pa ako voda vrije, sve isparava pa tako i thc.

@greenpower
Ma nista alkohol! Nek pegla samo thc a alkohol cemo drugom prilikom ;) necu da mi se izriga po sobi od lose kombinacije 2 zla, bolje nek je jedno lol
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.