Mamurluk (ili nesto slicno)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Pozdrav forume
Muci li vas "mamurluk" dan poslije?
Naime oduvijek me mucio mamurluk(ak ga mozemo tako nazvati), dan poslije vutranja, nije mi to smwtalo dok sam bio mladi ali kak sam zagazio iznad 40 sve me vise muci,obicno se manifestira glavoboljom sutradan i nekakvom melankolijom, kao klasicni mamurluk. Od jednog i kolege tu s foruma sam doznao da je mozda organski uzgoj rjesenje za to.
Nisam nikad ni razmisljao da organski uzgjam, jer nekak mislim da su mineralna gnojiva neusporedivo bolja (ok mozda ne zdravija ali bolja) ali ako bi se rijesio tog nazovimo mamurluka, bacio bih se organski uzgoj.
Pa me zanima kakva su vasa iskustva.
Ak ima vec tema negdje volio bih da mi netko da link jer trazilica ne pomaze. A onda nek admin izbrise post.
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Nije to klasicni mamurluk od cuge, zato i pitam dali to vas muci isto ili to samo nekolicinu nas, i ako vas muci dal bi organski izgoj pomogao, ima smisla da je od mineralnih gnojiva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
zna se desit weed hangover kod nekih ljudi. obicno kod pretjerivanja. meni se tu i tamo znalo dogodit al ne sa svim sortama.
bilo je razgovora o tome kod ljudi koji uzimaju ulje i da su mamurni ujutro.
mislim da ti je manje bitno jel organic ili mineralno, vec da je bitno da nadjes sortu koja ti odgovara od koje nemas mamurluka :)
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Hvala ti puno na odgovoru, moguce da pretjerujem, a moguce da je do sorte, trenutno sam na Amnesia Haze I ubi me glava ujutro, danas osobito, ugl. Pokusat cu s nekim drugim sortama, mozda me sativa ubije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
11.01.2016
21
18
3
33
Meni se dogadja da tesko ustanem, pa se tesko razboravim. Koliko sam ukapirao, to mi se desava kada zapalim pred samo spavanje a i naravno zavisi od jacine i vrste vutre.. Kada pustis da te izvozi bar sat vremena pre spavanja i popusti malo,onda druga prica.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Cini mi se da je do straina ili nezrele sative kak kaze Powerseed, I strasno mi je zao zbog toga, jer AH imam jos pun k.. I odvali strasno ali ujutro sam za k.. Do 3 popodne ne mogu zivit od glavobolje i spava mi se, neki dan sam zaspao na satanku, sva sreca na kratko pa nitko nije skuzio.
Kad pusim Creamatic ili NL ili superskunk, ujutro kao leptir sam.
Tako da po meni je strain ili mi sativa smeta, iduci grow cu probat jos neku sativu ak i od nje bude tako onda cu se prebacit samo na indicu, iako sativin high je onosto ja preferiram
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.638
13.726
358
Provjeri kakav ti je tlak, hoce to od sative jos ak malo podigne krvni tlak lako je moguce!
 

Indominus

Aktivan Član
09.01.2019
44
25
18
28
Trogir
Mislim da ti taj strain ne odgovara. Ja znam kada bi meni ponestalo pa kad bi uzimao sa ulice "skank" spava bi 12h i probudia bi se umoran, osamucen. Eksperimentiraj sa strainovima pa mozda nades neki koji ti pase. Ujutro pij vise vode i jedi nesto sa limunom ili proteinsko. To bi meni pomoglo kod mamurluka. Sretno u pronalasku :D