Mance

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mislim da to nisu cijele pjesme na myspaceu
ali čuo sam se s jednim likom on ima oba njihova albuma pa kad uspijem nabavit uploadam sigurno
MANCE LEGENDA
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Možda i nisu a ionako su mu pjesme blesave ne bi me iznenadilo da je cjela a da izgleda kao prekinuto na pola :).
Kafić bezveze 2:31(čini mi se nije cjela)
Broj 2 3:02(čini mi se cjela)
Carinici narkomani 2:42(čini mi se cjela)
Javorova grana 1:40(nemam pojma na kraju kaže nešto kao cmok cmok cmok i prestane)

Nisam odavno čuo za ovog puknutog umjetnika davno nekad sam čuo samo pjesmu "Broj 2"

Aj kad budu albumi baš ću skinut samo daj linkove baš me zanima kakvu tajnu krije Javorova grana :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moguće da i jesu cijele zaboravio sam već davno sam ga slušo i onda naišo na to na myspaceu.
Uglavnom ak nabavim uploadam jedino je problem što nisam nešt osobito dobar s tim likom ne poznajem ga osobito dobro ali ide u školu blizu mene pa ću vald nabavit
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E jesu ipak to cijele pjesme
Znam svirat pjesmu 2 heheh
E jel bi mi mogo objasnit ili adt neki tutorial kak skidaš pjesme s myspacea
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ma mance je legenda, taj covjek je imao humanitarni koncert da si moze gitaru kupiti...
Lik je predobar
Mama zovi policiju Lopovi su tu je najjaci stih... i najjaca stvar ma u biti sve su jake lik ima stih jednostavno... Ako netko nije cuo za njega neka ga jednostavno preslusa jer ga se vrijedi cuti i naravno ako nekog zanima mance ne spada u nijedan zanr glazbe...
Pricalo se jednom davno da mance ima bubnjara ali je navodno taj bubnjar samo cesljao cesljom plasticnu zabu tako da....
Lik je legenda...
peace
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Javorova grana skriva tajnu starog hrasta tog!


mance prejak
ima on zapravo jedno 4-5 albuma, nekoc sam imo sve njegove pjesme (sin od mancea burazov kompic :D), ak nadjem na kompu od kompica il buraza, oni bi mogli imat pa javim i uploadam
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Bio bi jako zahvalan ako možeš još išta od mancea nabaviti jer stvarno je legenda

He ja sam u osnovnoj školi imao njegov ovaj album čovjek iz katange i od onda sam se trudio nabavit ponovo i tek sad uspio bah