mandala ganesh ludi dim 1.put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.08.2011
17
15
0
38
pozdrav svima koji citaju .neznam kako da zapocmem dnevnik pa evo od samog pocetka !citajuci dnevnik jednog growera sa ovog foruma svidio mi se smoke report i kako je opisao mandala ganesh odlucio sam uzgajati upravo nju.nemam puno iskustva u uzgoju ali je kroz mene proslo puno dima losijeg, boljeg brlje razne odozdol i hibrida preko grane paranoje,tjeskobe,tlaka,gubione evoga odluto sam u 7.recenici.reload.ganesha je promjenila moj pogled na tu biljku.nazalost nemam slike od samog pocetka vec recimo od polovice vegetacije podjelit cu to s vama ali prvo da opisem svoj box.radi se o ormaru 90x70x200cm imam hps 400w t-soon koja se nalazi u cooltubi rucne izrade koji cu opisati malo kasnije tu su i dva ventilarora za ispuh jedan je wc vent.koji je poprilicno slab i jedan pc vent.onaj veliki od 20 eurića koji sam spoji na 20voltni punjac i radi izvrsno i jedan takav ali spojen na 12v koji nje postavljen dole i sluzi za upuh tako da imam i taj podtlak koji navodno biljke vole evo ovako to izgleda
dsc01838g.th.jpg
dsc01841b.th.jpg
tu su i dva ventilatora sa svake strane kojima je zadatak da mjesaju zrak u boxu mjerac vlage i temperature u boxu i to je to .cooltube sam napravio od reflektora koji sam dobio u kompletu sa hps-icom tako da sam savio donje rubove i umetnio staklo od dva mm na jedan kraj sam postavio cijev koja je spojena na dimnjak a na drugi kraj sam postavio pc vent spojio ga na 20v i cooltube radi svoj posao izvrsno ovako to izgleda
dsc01827vo.th.jpg
dsc01831l.th.jpg
dsc01832m.th.jpg
dsc01825di.th.jpg
dsc01826s.th.jpg
dsc01826s.th.jpg
trenutno se u njemu kuha 10 ganesha kada mudonje odu bit ce mjesta.moj prvi uzgoj je prosao relativno uspjesno imao sam od njih 10 dva jajana tako da sam se iznenadio koliko cura mi je ostalo nadam se da ce i ovaj put biti barem 6 cura.dosta sam procitao o ganeshi i bez obzira na to sotona me nagovorio da sipam malo plantele u vegetaciji pa malo u cvjetanju tako da se se cure borile sa viskom raznih elemenata,znam ganeshi netreba gnojiva nista ili gotovo malo u polovici cvjetanja tako da ove nove ceka ugodan zivotni vjek u mom boxu.evo jos par sitnica ph spustam limunskom kiselin om prstohvat na litru vode vodu ostavim jedan dan u boci prije nego sto stavim kiselinu i zaljevam odma nakon toga.evo par slika ganeshe iz proslog uzgoja nemam od samog pocetka ali ipak imam slika koje bi bilo ljepo vidjeti
dsc01257v.th.jpg
dsc01305tp.th.jpg
dsc01315v.th.jpg
dsc01259k.th.jpg
dsc01326uk.th.jpg
dsc01406ip.th.jpg
dsc01323lr.th.jpg
na kraju nisam imao kako sam se nadao greske su mi poznate i ovako je to izgledalo na kraju
dsc01626ic.th.jpg
i tako puta 8.e sada da predstavim svoju novu ekipu sada im je 9.dan ovaj put planiram drzati u vege.tri tjedna na proslima sam radio lst ali mi se cini da je ganeshu bolje pustiti neka slobodno pliva vlaga u boxu je 55-60 kada je svjetlo upaljeno a 75-80kada svjetlo ne gori temperatura neprelazi 28c 18-6 je rezim przenja i spavanja za sada su u malim posudama i tako cu ih drzati dva tjedna .zemlja je teramagma u koju nisam dodavao nista mislim na perlit,pjesak i sl.evo par slika i to je to za sada pozdrav svima.
dsc01853f.th.jpg
dsc01852fr.th.jpg
dsc01851al.th.jpg
dsc01838v.th.jpg
dsc01838v.jpghttp:
 
05.08.2011
17
15
0
38
hvala svima koji su bacili pogled na moj dnevnik,pohvale je lijepo cuti a i kritike su dobrodosle.sljedeci put slike u pravom formatu.pozdrav.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Nisam probao Ganesha, ali Sadhu dim je protiv svake brige.... Preporučam. Fino gowanje baj d vej!
zz
boz :sun2:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....fin setup, odlican grow....:clap:

....sta rec, samo tako nastavi....rep+
 
05.08.2011
17
15
0
38
pozdrav ekipi:)evo danas se dogodilo nesto sto bi bilo dobro zabiljezit u dnevnik .sljedeci tjedan idem malo juznije pa sam danas presadio klince u vece posude .napravio sam to deseti dan od klijanja nisam tako planirao mislio sam ih drazati 2 tj.u malima ali danas kada sam presadivao iznenadio sam se jer su posude bile popunjene korijenom skroz tako da i nije neka greska.evo kako to danas izgleda.
dsc01880s.jpg
Bozga hvala na preporuci Sadhu je od mandale isto malo sam prosvrljao na netu ali ga nisam vidio na mandalinim stranicama.svida mi se sto ga preporucuju pocetnicima.pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Predobro!! Svidja mi se box i naravno ono sto je unutra. Pratim :)
Evo ti rep+
 
05.08.2011
17
15
0
38
pozdrav travoljupci i oni koji se tako osjecaju a i oni koji misle da to nisu.hvala na rep+ mada nisam siguran sto je to ali dobro zvuci.bilo bi ok. javljati se jednom tjedno ali lakse zvuci nego sto je izvedivo,promjene su svakodnevne a neke od njih je tesko nezabiljeziti u dnevnik a odgovorni ce prosuditi dali je tome tu mjesto.pa evo stavio sam u box jednu malu pc kameru trebala bi mi sprijeciti nepotrebno otvaranje boxa remecenja temperature,vlage nisam siguran dali ce to i uspjeti ali evo mala zanimljivost.evo slika.
dsc01900v.jpg
dobio sam i jednu malu divljakusu od frenda zao mi bilo da se muci na prozoru stara je malo vise od dva tjedna i od danas je ravnopravni clan moje obitelji.evo i njena slika
dsc01914fr.jpg
evo i slika mog dnevnika koji se nalazi u boxu i jois jedna slika boxa puno bolja nego od proslog javljanja i to je to pozdrav i jos jedan put hvala na pohvalama i rep+
dsc01915m.jpg
dsc01898f.jpg
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
rep+ ti je ona mala zvjezdica na kraju svakog tvog posta. Kad neko stisne na nju daje ti reputaciju. A to se vidi ispod tvog avatara (zelena crta). Vise reputacije vise crtica. Svidja mi se i kamera i divljakusa. :)
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Sviđa mi se i box i biljke. Savjetujem ti samo da divljkušu preseliš u veću teglu ako si u mogućnosti.
 
05.08.2011
17
15
0
38
Herb-o-logist ide mala ako je mala u vecu posudu sutra.nisam siguran u kojoj je zemlji ali sutra ce dobiti teramagmu mjesta imam vrlo malo tako da nije po planu ali racunam da ce biti 3-4 decka od ganeshe pa nece biti problem.pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.