Mandala Ganesh regular [HPS-150W] by marihuana farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jbg,bolje i pola vrha nego da sam cijelu biljku morao baciti,tako da možeš reći srcu da prestane bolit. :) ostalo je još 98%biljke čitavo. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
126.dan ukupno,95.dan 12/12:




:wave: malo sam bio vrijedan večeras.napokon je došao red i da ova ode na pazar,dosta dugo je bila pod svjetlom radi raznoraznih okolnosti i mojih grešaka,ali to se nadoknadilo produživanjem boravka u boxu i to dosta.zadovoljan sam dobivenim,trava je na dodir masna,puno masnija nego ona prva,možda sam nju trebao još držati,ali dobra je i ovako.miris je isto puno jači nego od prošle biljke...sve u svemu,krajem mjeseca idem 2 tjedna na godišnji i imat ću finu zalihu,a taman neću morati dirati ovo i moći ću fino kjurati do godišnjeg jer imam još prve ture za pušit,onaj glavni vrh,taman će mi izdržati do godišnjeg. eto,gotov dnevnik,skoro...još mi preostaje smoke report napisati,ali to ću dok se malo dojmovi slegnu,napušen sam svaki dan i mogu zasad reći da mi baš paše ovaj ssativasti rad....čujemo se uskoro da zaključim ovaj dnevnik.... :thankyou:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
spremio drugu biljku iz boxa u staklo...pre ugodno iznenađenje sam doživio kad sam shvatio da mi jedna tegla u kojoj je ostao samo jedan vrh sad već srednje veličine neće biti dovoljna da sve stane...tako da sam od ove druge,napaćene i izlomljene biljke izvukao više od one prve kojoj ništa nije nedostajalo tijekom growa.....po izgledu mi je ova čak i bolja jer se sušila na bolji način,nije se toliko brzo osušila kao prva jer je bila u boxu,a prva je bila na balkonu,pa nisam mogao ni temperaturu ni vlagu kontrolirati,dok s ovom jesam,barem donekle...prva je bila previše suha i crispy,dok je ova još uvijek maaaaaaalo vlažna i mislim da će se bolje iscurati...probao sam vrhić i fino radi...za neki detaljan smoke report je prerano,tamo kad se vratim s godišnjeg...dok sredim dojmove napišem konačni zaključak dnevnika... :)

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Pa da, vidis to se i meni dogodilo da napacena i izlomljena biljka te traume nadoknadi kasnije bez iznimaka....borac je to :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pozdrav svima,evo da i ja konačno sjednem za komp,zapalim i složim neki smoke report:

dakle,uzorak koji je dan na analizu :) je od druge biljke,21.dan curanja.uglavnom,jako dobra trava.miris joj je nekako slatkasto voćni,malo intenzivniji pri otvaranju tegle,tad je onako žestok,al nakon nekoliko trenutaka se prolufta teglica i onda dođe do izražaja taj voćni miris.izgledom odaje da se ne radi o nekoj uličarki nego o finoj dami kojoj je bilo posvećeno pažnje i ljubavi...okus jako fin,pomalo mentolast,al skroz lagano na izdisaju,sinoć sam si baš smotao blunt i tek onda sam osjetio onaj pravi okus potpomognut aromom marelice koja se izgubila nakon trećeg dima.do sad sam s domaćim duhanom miješao. baš fina trava za pušit.rad joj je taman onakav kako sam priželjkivao,odlična je za preko dana zapalit,recimo wake´n´bake s Ganeshom je pun pogodak.rad se počne osjećati još dok pljuga gori,prvo udar na sljepoočnice,kao da stvara vakuum u glavi,nakon toga cijelu glavu preplavljuje osjećaj blaženstva dok tijelo ostaje skroz funkcionalno i to mi se najviše sviđa od svega.rad Ganeshe bih usporedio s avionom,dok se zapali pljuga,prva druga serija je vožnja po pisti,treća je lagano ubrzanje prije polijetanja,četvrta je konačni zalet i već poslije toga se osjeća rad dakle poletili smo....nakon toga uključuje se autopilot i tako nekih sat dva jebenog osjećaja blaženstva,stvarno protiv depresije odlična stvar,potiče razgovor i zajebanciju,nema crnjaka ni loših misli,čisti high bez neke euforije ili zakucavanja,onako lagano a opet dovoljno jako da si napušen neko vrijeme....par ljudi je isprobalo i imali su samo pohvale na račun G. jedina stvar koja je mogla bolje je količina,ali Ganesha i nije neka biljka koja daje ogromne količine,kvaliteta nadoknađuje kvantitetu u ovom slučaju,mislim da sam od 150W izvukao dosta,neću reći maksimum,al dosta...morat ću uskoro ponovo upalit svjetlo,još malo mi je ostalo,bome sam slistio većinu toga,dobar dio podijelio nekolicini dobrih frendova i tako,al barem mi je godišnji bio u blaženom stanju,još pola tegle imam pa ću to razvuć,sad se premišljam šta da odaberem za idući grow,mislim si nekog automatika stavit u zemlju,nekog još neviđenog na ovim prostorima,ehehehe...ubacit one cflke iz pc boxa,promijenit reflektor i tako malo se opet igrati...

:vb_wave:

edit:
evo i par slikica ;)

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,krivo sam se izrazio malo...ubacit ću cfl uz hps tako da ću imati nekih cca.250w u boxu.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
RIP Ganesha 2013. :( bilo je kratko ali jaaaaaaaako slatko :) srest ćemo se mi opet,siguran sam u to....odlična marihuana koju bih svakako preporučio za uzgajati,pomalo ˝dosadna˝ jer ne zahtijeva puno gnojenja pa nema toliko pipkanja,sjedi,zapali,bleji u box i to je to...kirvaj kad ideš radit flush. :D ostalo je još par grama i to će stajati u teglici godinu-godinu i pol dok će moja bolja polovica opet smjeti šitpu vutru jer sam ovo sve sam slistio,nešto sam podijelio,ali mjesec i pol dana ja sam,osim na poslu,bio high,i to kako high....a pošto je ona ovu turu preskočila za utjehu sam joj ostavio nešto....ako se sjetim napisat ću onda smoke report... :D
sad planiram malo box presložit i krenut u novu avanturu...nisam pri parama,planirao sam nešto uzet,neki automatik da prije bude gotovo jer ću biti vremenski ograničen malo,al ću ipak staviti u zemlju dvije sjemenke jacka što sam dobio na poklon,a to mi je ionako želja probati pa ću eto iskoristit priliku,planiram scrog isprobati u boxu...ne znam hoću li imati vremena za dnevnik jer sam u zadnjih par mjeseci u strci non stop,osim godišnjeg,ne znam di mi je glava a di guzica hehe,al ide,gura se...;) u svakom slučaju ću vas izvještavati nekako... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.