Mandala Ganesh regular [HPS-150W] by marihuana farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo,malo sam zapalio....moram reći da nije loša,ovo je bio manji vrhić koji je bio skroz u podnožju biljke i slabo svjetla je dobivao...nije se skroz osušilo,još je vlažno,ali sam narezao po duhanu malo...kad se prosušilo,vidio sam da su trihomi onako odokativno bijeli,tako da se potvrđuje moja zamisao da barem još 10-ak dana bude pod svjetlom...ljepljiva na dodir,ništa pretjerano,miris po vutri :D al nije nešto definiran previše,okus jbg po klorofilu i Planteli cvet,to će se riješiti flushom i curingom poslije...al zato rad je najbolji od svega,hehe,što mi je i najbitnije iskreno,onako na prvu ne udara odmah nego ima jedno dvije tri serije odgodu paljenja,poslije šus u glavu i tako nekih pola sata zujanja u glavi,ništa pretjerano da se pogubim,taman laganini...znam da je još rano govoriti i donositi zaključke kakva će biti,sigurno će biti bolja kad bude gotova,a dam se kladiti da skinem neki gornji vrh da bi bila drukčija pjesma. :D ali i ovakva je bolja od onoga što znam nekad uzeti na ulici,tako da... :)
ostalo mi još za trubu pa ću još jednu prije spavanja da se uvjerim u ovo što sam napisao,hehehehe.


p.s. sve više počinjem biti siguran u to da i mandaline sorte mogu podnijeti veće količine gnojiva,ovo što se priča i piše da u polovici cvjetanja treba pognojiti sa pola doze i to da će biti previše.....hm,ja sam sinoć svaku zalio sa 1,5 litrom vode i punom dozom Plantele cvet (10ml) i punom dozom Slavola (30ml),evo ih u boxu nakostriješile se i još jače počele izbacivati trihome,fino se zasjajile.a i prije toga sam ih sigurno 3 puta sa blagim omjerom vode i Plantele zalijevao,Slavol svako drugo treće zaljevanje u prosjeku...mislim da će tek sad podivljati. da bar :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: okolotaraban
14.03.2013
25
13
3
fantastic marihuana, ceo grow od pocetka pa do sada cool.... vidim da ces kvalitetno da omastis brke :)
budno te pratim i najboljem se nadam :watchplant: hahaahahaha smesan mi ovaj sto gleda u biljku i morao sam da ga stavim :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
napravljen flush sa lst-iranom biljkom,dobrano je isprana i od sad je na običnoj vodi,ko zna možda neću ni morati više zaljevati,mogla bi u mrak kad se zemlja isuši,ionako broji sitno,taman će za nekih tjedan dana biti oko 75.dana,što mi je i plan prvotni,al vidit ćemo još šta ćemo i kako ćemo. :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ja nisam toliko iskusan, ali dobro kazes jos 2-3 dana i mozes je capnit :) svakako ces imati vrhunsku stvar poslje kjura :) i tvoju naravno, mislim da je dobro sto si je isprao od plantelle je meni bilo izuzetno ruzna za konzumaciju, ali ja sam pretjerivao bio, ti si ok odradio nisi pretjerivao i nije izgorila sto je odlicno.

e sad jos pricekaj iskusnije da cujes misljenja. nije lose poskidati skroz lisce, i pustiti cvjetove da se suncaju jos 5 dana, neki to rade, ja sad zadnji put nisam radio i bili su mi vidno mrsaviji cvjetovi, za razliku od prosli puta. to je na tebi da odlucis :) da dobiju sami cvjetovi jos sunca i onda ce razvaliti dobrano :) i ovako je ok da i nista ne diras biti ce to ljepljivo :)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
nece ti niko nista reci dok ne vidi trihome pod lupom :D ovako mogu samo da nagadjaju.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
pocetnicki je napisao(la):
mislim da je dobro sto si je isprao od plantelle je meni bilo izuzetno ruzna za konzumaciju, ali ja sam pretjerivao bio, ti si ok odradio nisi pretjerivao i nije izgorila sto je odlicno.
Ispira je zemlju. na žalost biljku se ne može isprati. Šta je potegla u sebe potegla je, pa će se plantela cvet svejedno pušikati pa makar u tragovima. :)


Nije mi baš jasno zašto skidati lišće ako biljka vrši fotosintezu preko njih samih? znači ovo je bulšit šta ti veliš :)

Weed ja t ine mogu reci s obzirom na sliku koliko jos...uzmi si mic i provjeri, ovako je sve samo jedno veliko nagađanje :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Ko sto ti kazu decki skicni mikroskopom za stvarno stanje....ako cemo odokatvino po pistilama to je to ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jbg,nemam mikroskop da škicnem,zato sam i pitao ko se malo bolje razumije pa da mi veli ovako otprilike, ;) al to je to dok se isuši ide u mrak i pod nož. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
kažeš 69. dan 12/12, znači otprilike 55. dan cvjetanja, ostavi ih barem do 60 dana pa onda u mrak...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,sad si me zbunio,pa sam listao cijeli dnevnik da vidim dal sam dobro računao dane. :)
ovo se odnosi samo na režim 12/12 od kad sam ih prebacio sa 18/6,a ja cvijetanje počeo računati nakon cca14 dana 12/12,pošto im je trebalo malo vremena da pistile izbace van,tako da slobodno čitaj dva tjedna manje od napisanog. ;) i onda je to to,štima računica. :D
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E farmere ipak mislim da je najbolje i najsigurnije da si uzmes mikroskop ,kaj su ti i rekli decki..pa nije to toliko skupo da si nemozes priustiti,a bolje i od kineza da si uzmes nego da nemas nijedan..u svakom slucaju radi kako tebi najbolje pase...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.