Mandala Mango Zamal + Easy Ryder fem. (auto) 150W HPS - drugi grow by Drimerica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Update 10.6.2015 - 39. dan

Evo da se javim sa novostima, iako novosti puno i nema. Biljčice rastu zadovoljavajuće, bar se meni tako čini. Jedan automatik je izrazito napredan što se cvijetanja tiče, ostali malo zaostaju. Sativčuge se šire kao lude, ali LST i topping ih drži pod kontrolom. Temperatura od 22 do 30, vlaga 40-60. Sve biljke, osim ovog automatika koji je napredan imale su žute listove na dnu stabljike, koje sam otkinula. To je, pretpostavljam, normalno sve dok se ne širi puno dalje...?

Evo kako izgleda moja džungla:

IMGP4892.jpg
IMGP4895.jpg
IMGP4893.jpg


Nabavila sam i novo 100% organsko gnojivo, BIOAGENASOL. Za sada ga testiram na dva automatika i jednom paradajzu izvan boxa :D ...ostale biljke i dalje 1 x tjedno dobivaju dozu Compo Guano. Režim je već oko tjedan dana na 18/6. Planiram tako držat još bar 20-ak dana.

..i što još reći... kak vam se čine?
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
@VenloNL razmišljala jesam o tom da već sad idem na 12/12 ali sam ipak odustala jer planiram sative presadit u veće posude kad automatici završe. Koliko znam nije pametno presađivat tokom faze cvijetanja pa ću onda radije pričekat još tih 20-30 dana.

Koliko god da dobiješ ovaj puta,imat ćeš 6 godina šta za zapaliti :D

Bojim se da ipak neće biti tako :D ...ono prvi puta je bio ekstrem. Zbog raznih okolnosti nisam mogla growat i nisam imala izbora nego da maksimalno štedljivo trošim svoj steš! Dok je ponestalo hedova došli su na red trimovi, nakon toga struganje smole s grindera, a na kraju pušenje lišća smiley9934 (jer u vaporizeru lišće ne puca)

ALI, ovaj puta ću se kupat u izobilju :let:
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Update 16.6.2015 - 45. dan

Pozdrav ekipi koja me prati, evo stiže novi update. Dvije od tri sative presadila sam u "smart potove" od 10 l koje sam suzila klamanjem sa strane . Jadne biljke više nisu mogle izdržati u onim malim teglicama. Smart potovi su bili najbolja opcija jer zbog svog fleksibilnog oblika su dali opciju da stavim u isti prostor u boxu skoro duplo više volumena zemlje. Kad automatici završe maknut ću klame i nadosipat zemlje pa će svaka sativa biti posađena u 10 l zemlje. Inače, jako lijepo napreduju i bujaju sativice :) :

IMGP4922.jpg

IMGP4923.jpg

Automatici idu svojim korakom, jedan i dalje napredniji od ostalih:

IMGP4920.jpg IMGP4929.jpg


Ono što me možda malo brine jest ovo na dva lista kod automatika:

IMGP4915.jpg

što je to i da li se trebam brinuti?

Inače, dosta listova kod automatika sam skinula (možda čak 3-4 po biljci) jer su se jednostavno požutili i posušili. Nadam se da će normalno izgurat još nekakvih 3 tjedna do kraja.

i dalje je gužva u boxu, a topirani vrhovi sativica su na sušenju :D

IMGP4931.jpg
 

Prilozi

  • IMGP4916.jpg
    IMGP4916.jpg
    408 KB · Pregleda: 5
  • IMGP4921.jpg
    IMGP4921.jpg
    346,1 KB · Pregleda: 6

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Update 26.06.2015. - 55. dan - 1. dan na 12/12

Stiže novi update iz moje džungle! :let: Sve sative presađene su u smart potove od 10 l (od toga dvije sa smanjenim volumenom, planiram nadosipat zemlje kasniie i proširit posude na normalnu veličinu, kad maknem van automatike). I to je značilo da me više ništa ne sprečava da okrenem na režim 12/12. I već nakon prve "noći" sative su na vrhovima izbacile pistiliće:

IMGP5002.jpg

(sorry, nje baš neka slika, fotkala sam na brzinu danas.) :objesen:

Automatici su usmjerili svu energiju na cvjetanje, na oko se vidi da su se u zadnjih tjedan dana dosta zadebljali:

IMGP4996.jpg
IMGP4997.jpg
IMGP4999.jpg
IMGP5000.jpg
IMGP4998.jpg

Kao što vidite, jedan automatik izgleda da će završiti ranije od ostalih. Čini se dosta trihoma mliječnih, ali žućkastih još nema. Skinula sam jedan manji vrh koji se suši za sempliranje :joint2:

Evo i pogled na džunglu:

IMGP5004.jpg

Može li mi netko reći kako bi bilo najbolje nastaviti sa treningom sativa na režimu 12/12? Da li topiranje i dalje ima smisla? LST?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Malo uvinuti listovi, objeseni prema dole i ono kaj sam prvi primetio je boja. Sative su u pravilu svijetlije od indica a ova tvoja je dosta tamna. Ok, ova povijenost moze bit ako si frisko zalio. Znao sam se i prevarit zbog slike, fotografija zna varat sto se tice svjetline/tamnoce biljke, al pripazi malo, i sa bio gnojivom mos pretjerat itekako :)
Baci oko na LINK pa ces vidjet ovo za boju sto pricam :)