Mandala safari mix vracanje u zivot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
:maryjane:Razina znanja:maryjane:
Pozdrav, ja sam pocetnik u ovom hobiju sto se tice iskustva, a teoretski znam dosta uglavnom preko vutre, aktivno pusim 3 godine, sad sam odlucio posaditi biljke, nakon nekoliko neuspjelih pokušaja (zbog staraca) sam narucio mandala safari mix uglavnom zbog cijene jer nisam imao novca.

:maryjane:Zemlja:maryjane:
Znam da je terra magma najbolja na nasem trzistu, ali je u mojoj blizini nije bilo, pa sam kupio plantellu balkoniu

:maryjane:Sjeme:maryjane:
Znaci sjeme je u pakiranju od 20kom mandala safari mix, radi se o regularnom mixu sjemenki (THC level 15+), u papirnate ubruse sam stavio 10 sjemenki i natopio ih sa vodom pH 6.5, nakon par dana isklijalo mi je svih 10, zatim sam ih stavio u posude od litre sa stiroporom i zemljom, pri cemu sam unistio 1 klicu, poslije sam stavio ostalih 10 sjemenki na klijanje i nakon 2 dana su isklijale neke i odjednom stale, nisu klijale dalje niti malo, ali nisu skroz isklijale i nakon 10-ak dana su pukle klice, samo su se rasoale kao od brasna da su

:maryjane:Rast i razvoj::maryjane:
Preostalih 9 biljaka je izašlo iz zemlje i lijepo raslo, samo je mene zadesila grozna besparica, pa nisam imao tih 100 i nesto kuna i nisam mogao kupiti zamlju za presadu, pa su mi i ostale bez vode 2 puta, jer su bile u malim posudama, a ja ih nisam mogao zalijevati svaki drugi dan. Kad sam kupio zemlju nakon mjesec i nesto dana sto su provele u tim malim posudama, presadio sam ih svaku u 20L plantelle balkonie, samo sto su sad dosta suhe i zakržljale jer su bile u malim posudama i posusile se. Od 9 biljaka 2 nisu prezivjele presusivanje jer im je su se osusile u malim posudama. Sad ih obilazim svaka 2 dana, ulijem nesto malo vode koliko mogu poniti i one su se uspravile, sad im je lijepo, oko 30-ak centimetara su visoke samo sto nele uopce nemaju donjih listova pa izgledaju kao palme
Da bi tragedija bila gora neki kukci ili možda one bijele uši su mi odrezale po pola 2 biljke, 1 je skroz gotova, a druga se izvlaci, znaci ostalo je 5 biljaka, sad bi htio nesto izvuci iz njih, vidim da ce za koji dan pokazati spol, jer se vec vidi da je nesto pocelo rasti danas, samo se ne moze vidit dali je musko ili zensko

eto toliko od mene, prekosutra cu doci sa novim podacima i slikama
Peace out
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
sada fino kupis nove sjemenke i Teramagmu......Balkonija i sl.sranja zaboravi ,nemozes u svatove bez kite...
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
gotovo je s outdoorom sad, druge godine cu tako i nije plantella toliko losa i pH vrijednost joj je ok, a ove ostale dodatke cu sam dodavati i onako...sad gnojim sa planellom list, kad procvjetaju, idu na hesi