Mandala Satori

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
HazeSeeker je napisao(la):
Ovako nesto sam vidjeo samo jednom ...
Jel uživo?
Ja nikad uživo:eek:hno:
Čitao sam da je ovo karakteristika jedino nekih afričkih sativa i odmah otvorio mandalin site da vidim što piše za landrace background od Satori-a...Nepal...onda provalili smo neku tajnu Satori-a:pat:
Bravo Deda!
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
njih dvoje su proputovali svit u đipu i skupljali sime, ko zna čega su sve skupili i što su s čim zamutili
ali odradili su posao vrhunski
onaj top iz lista je na safari mixu, nije na svim listovima ali na nekoliko je
smišno je to izgledalo, dlačice iz lista
a sad su tu male kukuljice prepune kristala
ja nikad nisam ni čuo da je to moguće
ali ko odbija na listu malo extra ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nego deda,ti si mi po naglasku bliže nego šta san mislija,kad bi se moglo tog satorija malo bar pomirisati prije nego moj izraste:icon_lol::icon_mrgreen:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
deda je napisao(la):

Vidia sam ja lani istu stvar indo,samo je bia afgan od nirvane,ne mandala.
A nirvana je sama po sebi malo zeznuta sa genetikom,svaka biljka različita,
nema uniformnosti, tako da je to moglo bit svašta a ne čisti afgan,al ko će to znat.

Nirvana je odlična za prve uzgoje,mala cjena a opet dobra stvar,al nije kvalitetan seedbank.

A ovo sa cvitom iz lista mi super izgleda,meni je bilo samo na jednom listu i čita sam da
je vezano sa genetikom iz sjeverne afrike i dio irak-iran-afganistan pa eto baš zanimljivo.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
a što se tiče mike-ovih opisa kako koja vrsta djeluje, meni je iskustvo pokazalo da se jedna rečenica sa svim vrstama ponovi:
High: a potent sativa high with an energizing body effect; sensual and stimulating. Good for active recreation, but heavy indulgance can lead to a temporary state of being blissed-out.

jer zna se kakvi smo, to much is never enough... hahaha :sick:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
deda je napisao(la):
jeli iko ima priliku vidit ovako nešto? obratite pažnju na ono zaokruženo crvenom bojom. tolika želja za bujanjem da biljka baca top iz listova
ja to još ne vidjeh nikad

http://img39.imageshack.us/img39/3927/random2a.jpg

kaže mike:

There is a calyx growing on the fan leaf. This is a genetic oddity that stems from some of our land race genetics. These fan leaves are great for hash making since they have more resin.
i ima pravo #34, posli sam to malo googlao i tako to i stvarno je na afričkim biljozama to učestalo
svega je mike tu smućkao i mućke su mu super ispale
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
trebalo bi napravit neku genetski sjebanu biljku koja bi imala samo kristale...na vrhovima, na listovima i da mos stabljiku sazvakat :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Trebalo bi genetiku dovesti do toga da se zarezuje ko kaučuk i samo se smola skuplja a ona i dalje raste :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
križat stonogu, svinju i neku turbo kristalnu biljozu
zamisli:100 pršuta a po pršutima kristali
 
11.08.2010
0
0
0
34
nemam bas iskustva ovo je moj prvi growing ? evo za sad sam posadio u tegle i imam vani na balkonu i sad su bas izvirile van .. pa da vas pitam ...hvala .