Mandala Satori

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Da Vas poštovane kolege pitam da li je netko naručivao direktno od online shop-a mandala seeds banke?
Zanimaju me sva iskustva što ste stekli s njim.
Koliko brzo stiže od Španjoljske do Balkana, jel dovoljno stealth pakovanje i t.d.
Načitao sam se dosta o njima al htio bih radi sebe i radi ostalih da se malo više napiše o toj banci od naših ljudi.
Hvala unaprijed.
 
18.06.2009
23
2
0
38
Od mandale ne mozes kupiti direktno odavno. Prebacili su se na veleprodaju iskljucivo.
Ja sam preko Alien-a uzimao njihov Satori - 10/10
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Hvala ti čovječe:)
Inače mislim da možeš u okviru par mjeseca svake godine...ove su radili od 1. do 4. mjeseca(ak se ne varam)...tj imaju vlastiti online shop, koji radi par mjeseca...sad piše da će se otvoriti 01.01. 2010.
ja sam mislio baš na tom shopu.
Ipak hvala :))
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
kakav je satori? ja sam cuo da je dobar ali tezak za uzgoj...
Kažu lagan,treba paziti na par sitnica,gotovo i ne zahtijeva gnjojenje ukoliko je zemlja imalo dobra.
Al rečem vam za 100 dana otprilike :)
 
18.06.2009
23
2
0
38
potulicKEKEKE je napisao(la):
i kakav je satori? ja sam cuo da je dobar ali tezak za uzgoj...

Satori je veoma lak za uzgoj. Samo treba zapamtiti jednu stvar: Poshto je veci deo genetike takozvani Landrace (divlja) sativa, Satori-u treba veoma malo hrane.
Ljudi najcesce spale biljke sa prevelikom dozom djubriva.

Ja biljke startujem u Terra Magma i perlit mixu 75:25. Obicno bi posle 3 nedelje vec morao da hranish neku drugu vrstu, ali satori ni posle 5 nedelja ne trazi hranu. Samo voda sa malo sirceta zbog PH. Inace rastu u chashama od 0.5l. U vecim saksijama bi verovatno mogle izdrzati do kasnog cvetanja bez prihrane.
Cim pocne da pokazuje znake nedostatka Azota (N), dobice malo prihrane nekom sintetikom ili cu joj menjati zemlju.
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
Satori je cista sativa! inspirativno kreativno odlicna za zurke i dan! nije puno zahtevna odlicna za pocetnike kako za outdoor tako i za indoor! inace mandala preporucuje da se djubri povremeno sa gunao (pticij djubar)! ravnu kafenu kasicicu posuti na zemlju oko biljke i zaliti. prihod je ogroman!! ukus i miris su sweet!! i najpre poseca na dinju i lubenicu NjamNjam!! EnJoY:bonappetit:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ak je Satori čista sativa ja sam tramvaj
I kakva je fora sa kavom? ok...može se koristit za kalij...al ozbiljno podiže ph...i nikako posipanjem oko zemlje
Sumnjam da bi Mandala Mike preporučio ovakvo nešto...
Daj neki link, odakle si to pročitao.
 

ja!

24.09.2009
9
0
0
40
Nije napisao posipati kavu, nego jednu kafenu kasicicu guana.

Da sam znala da je tako lak za uzgojiti uzela bih seme. Gledala sam ga u ponudi i razmisljala kako bi bilo dobro raditi jogu na tome ili pisati. Ah, mozda sledeci put.
 
18.08.2009
23
1
0
50
#34 je napisao(la):
Hvala ti čovječe:)
Inače mislim da možeš u okviru par mjeseca svake godine...ove su radili od 1. do 4. mjeseca(ak se ne varam)...tj imaju vlastiti online shop, koji radi par mjeseca...sad piše da će se otvoriti 01.01. 2010.
ja sam mislio baš na tom shopu.
Ipak hvala :))

ne trže fem sjemenje?
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
sorry #34! moja greska .satori nije cista sativa ali pretezno. "high" je bistar intensivne potencije i brzo "udara" podrzava konzentraciju i kreativnost! deluje inspirativno i stimulativno! prava stvar sa kreativne ljude i naravno jogu :)
inace sve ove informacije i ono o "guani" sam procito na www.mandalaseeds.com tamo licno mike daje savete za organski uzgoj njegovih biljcica!

Mandala ne drzi fem. seme ali garantuju za odlicnu klijavost i dobar broj zdravih devojaka!
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
uups, sry, ja kontao da si napisao nešt o posipanju kave...
inače i guano i sva organska gnojiva (pogotovo šišmiševa i kokošija kakica) prvo u vodu
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
osobno iskustvo sa satorijem:uvik neki problem do sad. okušan i outdoor i indoor
kvaliteta neupitna
sad za high, pa neznam baš, tako te blesne da ti i nije baš do joge i pisanja, više izdvajanja iz tila, hod kroz zidove , lebdenje i tako to.
outdoor je izrasla ogromna i težinom vlastitih topova slomila sama sebe
miris je predivan, pomirišeš pa mljackaš
mandala je moj prvi pokušaj online trgovine i toliko sam zadovoljan da svima preporučujem
ja probao satori, speed queen i safari mix i to je to što se traži
e, da, mike-ovi i yasmin-ovi opisi vrsta, recimo za speed queen, surfer choice, ahhhhhaaaaaa, da mi je vidit nekoga ko na s.q. surfa. možda ti surferi tad misle da surfaju :)
uglavnom, go 4 it!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
too deda druze ;o) zanima me jesil dobio od safari mix 20 sjemena? i koja su ti iskustva? flash/uzgoj? kad si poceo speed queen i kad ti je bila gotova? mike obecava veoma brzo gotova ;o) jel imas jos iskustva od mandale i njihovog opisanog medicinskog delovanja? ganesh, 8 miles high, mandala #1, kalichakra.. PoZdRaV
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ako uzmeš u obzir da je safari mix ono što su dobili igranjem sa kalichakrom i white satinom onda sam uz speed queen, satori kušao i to jer su rezultati safari mixa poprilično različiti (čitaj raznoliko vrhunski :)
i da, paket safari mix ima 20 komada u pakiranju
s.q oko 65 dana i gotova (kušana nakon 55 i već je to bilo to, nego znaš kako to ide, ostaviš još malo jer hoćeš još da se nadeblja
ma da ne duljim, sve valja što sam probao od mandale
čini mi se da se u indooru malo bolje snalaze ali to je i logično
rado bi složio par dnevnika ali paranoja je jača
virujte mi na rič :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dokumentiraj ti to za sebe obavezno,pa kad bude povoljna i sigurnija situacija onda pucaj,ili ustupi nekom da se hvali :)
Al drago mi je da se nisan nasluša lošega od mandale,za razliku od drugih,ali šta si više komercijalan ko jače seedbanke,nekad si i više ogađen jer te se ipak više spominje.
Al nek si ti deda meni high,onda ne zanimaju mene ovakve pojedinosti :)
Al isto barem "tehnički" riješi tu paranoju,daj da malo parimo oči!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
clap2.gif
lick%20lips.gif
thumbs-up.gif