Mango

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
danas na blagdan bog me nagradio tako što mi je iz petog pokušaja proklijao mango...kakve veze ima mango ? ? ? stariji će znati a za ostale ću se (opet) malo pravit pametan : mango je vrlo usko povezan sa travicom jer pojačava njeno djelovanje i to po mojoj procjeni više nego duplo i po jačini a i po dužini pogotovo ove koji puno puše pa ih više ne klepa...pojedeš ga pola sata-sat prije jointa I letiš ko šišmiš okolo a teško ga je natjerat da proklija ja sam 4 puta zahebao a peti sam napravio sve po ps-u i evo ga :) treba ga pojesti pa očistiti ostatke "mesa" sa pajke pa razbit ovojnicu i posadit ga... na bitno je da mu je toplo 25 celjzusa i nakon dva mjeseca na prozoru je izmilio ....sad je na školama kod profesora leda jer je room prazan pošto ništa ilegalno ne growam dok ne ublaže zakone...puno je tri godine brate onaj alkoholičar šeks je prepisao hrvatske zakone čak i strukturu vlasti i rad policije a bogami i sudstva od predratne nacističke njemačke a narkomane je još više diskriminirao iako su već bili debelo diskriminirani i to zbog osobnih kompleksa....npr. policiji je dozvoljeno prebit narkomana,osuđuje ih se sa jednim svjedokom bez materijala,upada se u kuće bez naloga,u civilu i to solo i sa time osuđuje..... i nikoga nije briga......a osobno je sjetite se sina mu što je umro u indiji nakon višegodišnjeg party-ja pa se sad svi kažnjavaju
evo malenog kad naraste dobit će te svak po jedan :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin